|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7698696,Tragiczny_koniec_zabawy_w_rosyjska_ruletke_na_weselu.html  Azjatycka dzicz od lat dostarcza nam darmowej rozrywki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
szkoda, że nie bawią się tak na wiejskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
chociaż nie, przesadziłem. wycofuję. za to słuchanie ich błyskotliwych lingwistycznych popisów to często gęsto niezła zabawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Wybory 2010: PO - 50 proc., PiS - 24 proc [ wiadomosci.gazeta.pl] moim zdaniem , o ile nie bedzie gospodarczego załamania , co ciągle jest możliwe , to czekają nas długie lata rządów PO , która stała się typową partią władzy , sld schodzi ze sceny , umizgi Cimoszewicza wraz z innymi lewicowcami do PO trwają w najlepsze , równiez i po prawej stronie jest wchałnianie do Platformy przykład Giertycha wraz wszechpolakami , taki tygiel sie kiedys rozlweci od srodka ale teraz jest niezagrozony , po przeciwnej stronie mamy PIS , którego siłą bedzie stawała sie coraz słabsza , niechec wiekszosci Polaków do braci jest faktem czy komus sie to podoba czy nie , nie maja szans przez to wrócic do władzy zozstanie przy nich jedynie elektorat typowo lewicowy i roszczeniowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Kluska startuje? Scenariusz Eldo jest możliwy, niby lepsze to niż skok w złą stronę (PiS czy SLD), ale co nam to daje? STAGNACJE, rozrost biurokracji, prawa i podatków, no a to prowadzi nieuchronnie do rządów urzędników, których się nie będzie dało ukrócić bo oni będą potężną masą. Kluska 'Kilka lat temu pojechałem do ministra rolnictwa, pokazuję mu złe prawo. I on mówi: Panie prezesie, nie będę owijał w bawełnę. W ministerstwie mam 5 tys. ludzi. 500 udaje, że coś robi, a reszta nawet nie udaje.'
Jeżeli Kluska wystartuje, to ja na niego będę głosował, wiem że prezio mało może, ale w razie wygranej, to właśnie w okół tego urzędu mógł by się zgromadzić ruch, w którym ludzie chcieli by naprawdę ulepszyć Polskę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Wybory 2010: PO - 50 proc., PiS - 24 proc [ wiadomosci.gazeta.pl] moim zdaniem , o ile nie bedzie gospodarczego załamania , co ciągle jest możliwe , to czekają nas długie lata rządów PO , która stała się typową partią władzy , sld schodzi ze sceny , umizgi Cimoszewicza wraz z innymi lewicowcami do PO trwają w najlepsze , równiez i po prawej stronie jest wchałnianie do Platformy przykład Giertycha wraz wszechpolakami , taki tygiel sie kiedys rozlweci od srodka ale teraz jest niezagrozony , po przeciwnej stronie mamy PIS , którego siłą bedzie stawała sie coraz słabsza , niechec wiekszosci Polaków do braci jest faktem czy komus sie to podoba czy nie , nie maja szans przez to wrócic do władzy zozstanie przy nich jedynie elektorat typowo lewicowy i roszczeniowy ELDO chyba nie dałeś się zastraszyć sondażom?? tu nic się nie zmienia, wynik wyborów będzie podobny do tego z ostatnich wyborów, obie strony sa mocno okopane na swoich pozycjach, nie ma żadnej hegemonii peło wbrew temu co by chciały media i jej wyznawcy Platfusy wchłaniają jakiś Giertychów ale bez jaj, Giertych ma 0% poparcia, z drugiej strony Cimoszewicz ale i tak 3/4 lewaków głosuje na peło "ze strachu przed faszystami" z PiSu jedyna siła jaka miałaby szanse namieszać to jakaś nowa centrolewica, Olechowski, Kwaśniewski, Michnik, Cimoszewicz, Palikot, taka PO ale bez jakiś "kświętojebliwych" Gowinów itd., prawidziwie "europejska" i światła, taka partia mogłaby przejąć z 3/4 obecnego elektoratu PO, Conrada i całe to lewackie towarzystwo z tego forum co kiedyśbyła za SLD a dziś za PO nowa siła nie powstaje bo póki co PiS jest silne i "układ" boi się podziału głosów na dwa obozy "antyfaszystowskie", poza tym mafiozi żrą się między sobą, tka np. grupa ITI onet, tvn jest właścicielem obecnej PO i chce miec monopol, Michnik marzy o troche innej partii
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
nowa siła nie powstaje bo póki co PiS jest silne i "układ" boi się podziału głosów na dwa obozy "antyfaszystowskie", poza tym mafiozi żrą się między sobą, tka np. grupa ITI onet, tvn jest właścicielem obecnej PO i chce miec monopol, Michnik marzy o troche innej partii Po pierwsze to ponoc uklad mial zostac zniszczony. Ale rozumiem, nie bylo czasu, trzeba bylo budowac swoj. Ale z Jarka taki Bob budowniczy, ze sie wszystko zawalilo w 2 latka... Po drugie PiS juz nigdy z tym przywodca nie osiagnie takiej pozycji, jaka mial kiedys. Dla panow K. ostal sie juz tylko smietnik historii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
nowa siła nie powstaje bo póki co PiS jest silne i "układ" boi się podziału głosów na dwa obozy "antyfaszystowskie"... Mówiłem, ze elektrowstrząsy tez nie pomogą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
co to jest kur** 9 tysięcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ja też był przedsiębiorcą, a nie jakimś politykiem nienormalnym. I wiem, co wszystko kosztuje i co to pieniądze zarabiać. Ja też muszę jakiego pilnować interesu, bo ja za chwilę nie będę miał na kampanię wyborczą pieniędzy. Bo z tych co dostaję z senatu, to jest k... psie pieniądzeSenator PiSJa też muszę jakiego pilnować interesu, bo ja za chwilę nie będę miał na kampanię wyborczą pieniędzy. Bo z tych co dostaję z senatu, to jest k... psie pieniądze - tak według "Tygodnika Podhalańskiego" senator przekonywał biznesmena podczas spotkania. - Na paliwo dla mnie i na garniturek. Na ubranie k... 9 tysięcy, a teraz to nawet zaczęli mi płacić 8 i pół. Straszne pieniądze. Przeżyj se za to. A za trzy roki to auto zajeździsz. To jest urągające dla parlamentarzysty. Takie moje zdanie jest. A jaki k... pokój mamy. W jakich warunkach trzeba mieszkać. To k... bezdomni w Niemczech mają lepsze warunki - miał powiedzieć senator. Wiadomość [ wiadomosci.wp.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Czym sie podniecacie, przeciez to nie jest afera, to jest proba zrobienia afery. Jak slucham takich wymiocin, to mam wrazenie, ze mamy powtorke z rozrywki, powtorke z afery hazardowej. Ale PiS jest inny, jest mocny jak nigdy, zlozony z samych uczciwych patriotow, ktorzy chca rozj.. uklad. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Czym sie podniecacie, przeciez to nie jest afera, to jest proba zrobienia afery. pierwszy raz napisałeś coś sensownego w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Czym sie podniecacie, przeciez to nie jest afera, to jest proba zrobienia afery. pierwszy raz napisałeś coś sensownego w temacie  Jak to, nie ma afery? Żeby tak traktować senatora. Co to ma być?! Nie każdy jest Palikotem i nie każdego studenci tak kochają. Taki Eko-Senator, to skarb dla Podhala!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Działalność Lecha Kaczyńskiego ocenia dobrze 31 proc. badanych, a 58 proc. krytycznie - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Prezydent poprawił swoje notowania w stosunku do poprzedniego badania.Pisałem juz dawno i podtrzymuję - Kartofel easy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Działalność Lecha Kaczyńskiego ocenia dobrze 31 proc. badanych, a 58 proc. krytycznie - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Prezydent poprawił swoje notowania w stosunku do poprzedniego badania.Pisałem juz dawno i podtrzymuję - Kartofel easy  wiekszosc jest z reguly glupia wiec gdyby wygraj jednak kartofel to wcale nie byloby to takie nielogiczne, ale ja i tak nie wierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
antykaczyzm jest zbyt popularny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
nasz premier i nasz prezydent WSI bedzie górą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
mazurek miecie jak zwykle zresztą http://blog.rp.pl/mazurek/2010/03/25/gosiewski-i-dziewczyna-mloda/ Jedną z nielicznych zalet kaczyzmu był gwałtowny wysyp Stanisławów Leszczyńskich. Średnio co tydzień publikowano kolejny “Głos wolny wolność ubezpieczający”.
Istotnie, czasy były mroczne, a na ledwo wydarte komunistom wspólnym wysiłkiem Adama Michnika i Czesława Kiszczaka prawa człowieka dybali zbójcy o ponurych obliczach Gosiewskiego. Absurdalnie surowe kary, mania podsłuchów, ABW, CBA i PKP napadające na obywateli o szóstej rano, powszechna kontrola – to była nasza codzienność. Tylko wyjątkowej nieudolności kaczystów i bohaterstwu zastępów nowych Leszczyńskich zawdzięczamy to, że nie obudziliśmy się w łagrze.
Teraz jednak jest zupełnie inaczej, a wolności obywatelskie kwitną. Może jeszcze nie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy, ale kwitną. Zaczęło się co prawda od falstartu i nie udało się wprowadzić finansowania partii z PIT, dzięki czemu izby skarbowe mogłyby wyłapywać sprawców myślozbrodni, ale potem poszło jak z płatka: kastracja pedofilów, co prawda tylko chemiczna, ale jak się zmieni konstytucję, to przyjdzie i czas na mechaniczną, CBA odzyskane, a po interwencjach ABW samobójstwa popełniają już nie najszlachetniejsze córy narodu, ale nadwrażliwe, mające coś na sumieniu typki.
Nie budzą już przerażenia wyliczanki kilkunastu służb uprawnionych do zatrzymywania, prowokowania i inwigilowania, tym bardziej że – jako się rzekło – zostały one odzyskane. No i nie podsłuchuje się już nikogo, bo przecież nie da się obronić tezy, że taki Gmyz czy Rymanowski to ktoś.
W ramach poszerzania wolności zlikwidowano hazard i zakłady bukmacherskie w Internecie. Prace nad likwidacją Internetu w całości trwają, ale przy obecnym stanie infrastruktury być może nie będzie trzeba nic robić – samo zdechnie. Ostatnim bastionem ciemnogrodu i reakcji pozostały bachory, ale te wyśle się wcześniej do szkół na reedukację, a opornym rodzicom w ogóle je się odbierze pod zarzutem wywierania na nie niedopuszczalnej presji. “Umyj ręce!” nie przejdzie. “Odrób lekcje”? No pasaran!
A Leszczyńscy? Ano siedzą ukontentowani i podśpiewują hymn PSL: “Niech żyje wolność, wolność i swoboda! Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda!”. Wszak wolności mamy po pachy. A jeśli nie, to ubawu na pewno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
w tym temacie zasadniczo nikt nie zmienił zdania od wielu lat, bywają wyjątki, podobnie w elektoracie, jest lewactwo, kiedyś za UD, Kwaśniewskim, dziś za Tuskiem, jest elektorat patriotyczny dawniej za Olszewskim , dziś za PiSem, są też błąkający się UPRowcy ja, jerome, Conrad, nigdy nie zmienimy swojego zdania, jesteśmy "zaślepieni" swoimi poglądami,taka jest prawda i to dotyczy dobrych 2/3 głosującego elektoratu, decyduje pozostałe 1/3, ci ludzie zdecydowali o zwycięstwie Lecha Kaczyńskiego w 2005 i to było największe zwycięstwo Polski nielewackiej, Polski patriotycznej od 1990 roku, ten elektorat wbrew TVNowi, wbrew totalnej propagandzie mediów nadal istnieje, tych ludzi trzeba obudzić, pokazać gdzie jest prawda, że Tusk, PO, SLD to zdrajcy, kłamcy, oszuści, złodzieje, że lewacy to odszczepieńcy, że dobro Polski lezy gdzie indziej  i przekonać ich do pójścia na wybory, w 2005 Polska wygrała, dlaczego ma nie wygrać w 2010? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|