Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 21 1 2 9 10 11 12 13 20 21
eroll #3770150 25/03/2010 07:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7698696,Tragiczny_koniec_zabawy_w_rosyjska_ruletke_na_weselu.html

laugh laugh laugh

Azjatycka dzicz od lat dostarcza nam darmowej rozrywki.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
szkoda, że nie bawią się tak na wiejskiej

mura #3770183 25/03/2010 08:11
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
chociaż nie, przesadziłem. wycofuję. za to słuchanie ich błyskotliwych lingwistycznych popisów to często gęsto niezła zabawa.

mura #3770320 25/03/2010 16:25
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Wybory 2010: PO - 50 proc., PiS - 24 proc [wiadomosci.gazeta.pl]

moim zdaniem , o ile nie bedzie gospodarczego załamania , co ciągle jest możliwe , to czekają nas długie lata rządów PO , która stała się typową partią władzy , sld schodzi ze sceny , umizgi Cimoszewicza wraz z innymi lewicowcami do PO trwają w najlepsze , równiez i po prawej stronie jest wchałnianie do Platformy przykład Giertycha wraz wszechpolakami , taki tygiel sie kiedys rozlweci od srodka ale teraz jest niezagrozony , po przeciwnej stronie mamy PIS , którego siłą bedzie stawała sie coraz słabsza , niechec wiekszosci Polaków do braci jest faktem czy komus sie to podoba czy nie , nie maja szans przez to wrócic do władzy zozstanie przy nich jedynie elektorat typowo lewicowy i roszczeniowy

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Kluska startuje?
Scenariusz Eldo jest możliwy, niby lepsze to niż skok w złą stronę (PiS czy SLD), ale co nam to daje? STAGNACJE, rozrost biurokracji, prawa i podatków, no a to prowadzi nieuchronnie do rządów urzędników, których się nie będzie dało ukrócić bo oni będą potężną masą.
Kluska 'Kilka lat temu pojechałem do ministra rolnictwa, pokazuję mu złe prawo. I on mówi: Panie prezesie, nie będę owijał w bawełnę. W ministerstwie mam 5 tys. ludzi. 500 udaje, że coś robi, a reszta nawet nie udaje.'

Jeżeli Kluska wystartuje, to ja na niego będę głosował, wiem że prezio mało może, ale w razie wygranej, to właśnie w okół tego urzędu mógł by się zgromadzić ruch, w którym ludzie chcieli by naprawdę ulepszyć Polskę.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Originally Posted by ELDORADO
Wybory 2010: PO - 50 proc., PiS - 24 proc [wiadomosci.gazeta.pl]

moim zdaniem , o ile nie bedzie gospodarczego załamania , co ciągle jest możliwe , to czekają nas długie lata rządów PO , która stała się typową partią władzy , sld schodzi ze sceny , umizgi Cimoszewicza wraz z innymi lewicowcami do PO trwają w najlepsze , równiez i po prawej stronie jest wchałnianie do Platformy przykład Giertycha wraz wszechpolakami , taki tygiel sie kiedys rozlweci od srodka ale teraz jest niezagrozony , po przeciwnej stronie mamy PIS , którego siłą bedzie stawała sie coraz słabsza , niechec wiekszosci Polaków do braci jest faktem czy komus sie to podoba czy nie , nie maja szans przez to wrócic do władzy zozstanie przy nich jedynie elektorat typowo lewicowy i roszczeniowy
ELDO chyba nie dałeś się zastraszyć sondażom??

tu nic się nie zmienia, wynik wyborów będzie podobny do tego z ostatnich wyborów, obie strony sa mocno okopane na swoich pozycjach, nie ma żadnej hegemonii peło wbrew temu co by chciały media i jej wyznawcy

Platfusy wchłaniają jakiś Giertychów ale bez jaj, Giertych ma 0% poparcia, z drugiej strony Cimoszewicz ale i tak 3/4 lewaków głosuje na peło "ze strachu przed faszystami" z PiSu

jedyna siła jaka miałaby szanse namieszać to jakaś nowa centrolewica, Olechowski, Kwaśniewski, Michnik, Cimoszewicz, Palikot, taka PO ale bez jakiś "kświętojebliwych" Gowinów itd., prawidziwie "europejska" i światła, taka partia mogłaby przejąć z 3/4 obecnego elektoratu PO, Conrada i całe to lewackie towarzystwo z tego forum co kiedyśbyła za SLD a dziś za PO

nowa siła nie powstaje bo póki co PiS jest silne i "układ" boi się podziału głosów na dwa obozy "antyfaszystowskie", poza tym mafiozi żrą się między sobą, tka np. grupa ITI onet, tvn jest właścicielem obecnej PO i chce miec monopol, Michnik marzy o troche innej partii

Nirtz #3770450 25/03/2010 19:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Nirtz
nowa siła nie powstaje bo póki co PiS jest silne i "układ" boi się podziału głosów na dwa obozy "antyfaszystowskie", poza tym mafiozi żrą się między sobą, tka np. grupa ITI onet, tvn jest właścicielem obecnej PO i chce miec monopol, Michnik marzy o troche innej partii

Po pierwsze to ponoc uklad mial zostac zniszczony. Ale rozumiem, nie bylo czasu, trzeba bylo budowac swoj. Ale z Jarka taki Bob budowniczy, ze sie wszystko zawalilo w 2 latka...

Po drugie PiS juz nigdy z tym przywodca nie osiagnie takiej pozycji, jaka mial kiedys. Dla panow K. ostal sie juz tylko smietnik historii.


Nirtz #3770544 25/03/2010 21:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Nirtz
nowa siła nie powstaje bo póki co PiS jest silne i "układ" boi się podziału głosów na dwa obozy "antyfaszystowskie"...

Mówiłem, ze elektrowstrząsy tez nie pomogą laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
pozostala lobotomia

tyson #3770686 25/03/2010 23:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
co to jest kur** 9 tysięcy laugh

KeeP #3770735 25/03/2010 23:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Ja też był przedsiębiorcą, a nie jakimś politykiem nienormalnym. I wiem, co wszystko kosztuje i co to pieniądze zarabiać.
Ja też muszę jakiego pilnować interesu, bo ja za chwilę nie będę miał na kampanię wyborczą pieniędzy. Bo z tych co dostaję z senatu, to jest k... psie pieniądzeSenator PiS

Ja też muszę jakiego pilnować interesu, bo ja za chwilę nie będę miał na kampanię wyborczą pieniędzy. Bo z tych co dostaję z senatu, to jest k... psie pieniądze - tak według "Tygodnika Podhalańskiego" senator przekonywał biznesmena podczas spotkania. - Na paliwo dla mnie i na garniturek. Na ubranie k... 9 tysięcy, a teraz to nawet zaczęli mi płacić 8 i pół. Straszne pieniądze. Przeżyj se za to. A za trzy roki to auto zajeździsz. To jest urągające dla parlamentarzysty. Takie moje zdanie jest. A jaki k... pokój mamy. W jakich warunkach trzeba mieszkać. To k... bezdomni w Niemczech mają lepsze warunki - miał powiedzieć senator.

Wiadomość [wiadomosci.wp.pl]

KeeP #3770742 25/03/2010 23:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Czym sie podniecacie, przeciez to nie jest afera, to jest proba zrobienia afery.
Jak slucham takich wymiocin, to mam wrazenie, ze mamy powtorke z rozrywki, powtorke z afery hazardowej.

Ale PiS jest inny, jest mocny jak nigdy, zlozony z samych uczciwych patriotow, ktorzy chca rozj.. uklad. laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Originally Posted by polskignom
Czym sie podniecacie, przeciez to nie jest afera, to jest proba zrobienia afery.
pierwszy raz napisałeś coś sensownego w temacie grin papa

Nirtz #3770888 26/03/2010 00:41
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Nirtz
Originally Posted by polskignom
Czym sie podniecacie, przeciez to nie jest afera, to jest proba zrobienia afery.
pierwszy raz napisałeś coś sensownego w temacie grin papa

Jak to, nie ma afery?
Żeby tak traktować senatora. Co to ma być?!
Nie każdy jest Palikotem i nie każdego studenci tak kochają.
Taki Eko-Senator, to skarb dla Podhala!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Działalność Lecha Kaczyńskiego ocenia dobrze 31 proc. badanych, a 58 proc. krytycznie - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Prezydent poprawił swoje notowania w stosunku do poprzedniego badania.

Pisałem juz dawno i podtrzymuję - Kartofel easy laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by amkwish
Działalność Lecha Kaczyńskiego ocenia dobrze 31 proc. badanych, a 58 proc. krytycznie - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Prezydent poprawił swoje notowania w stosunku do poprzedniego badania.

Pisałem juz dawno i podtrzymuję - Kartofel easy laugh
wiekszosc jest z reguly glupia wiec gdyby wygraj jednak kartofel to wcale nie byloby to takie nielogiczne, ale ja i tak nie wierze

tyson #3771565 26/03/2010 04:10
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
antykaczyzm jest zbyt popularny

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
nasz premier i nasz prezydent WSI bedzie górą grin

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
mazurek miecie
jak zwykle zresztą
http://blog.rp.pl/mazurek/2010/03/25/gosiewski-i-dziewczyna-mloda/

Quote
Jedną z nielicznych zalet kaczyzmu był gwałtowny wysyp Stanisławów Leszczyńskich. Średnio co tydzień publikowano kolejny “Głos wolny wolność ubezpieczający”.

Istotnie, czasy były mroczne, a na ledwo wydarte komunistom wspólnym wysiłkiem Adama Michnika i Czesława Kiszczaka prawa człowieka dybali zbójcy o ponurych obliczach Gosiewskiego. Absurdalnie surowe kary, mania podsłuchów, ABW, CBA i PKP napadające na obywateli o szóstej rano, powszechna kontrola – to była nasza codzienność. Tylko wyjątkowej nieudolności kaczystów i bohaterstwu zastępów nowych Leszczyńskich zawdzięczamy to, że nie obudziliśmy się w łagrze.

Teraz jednak jest zupełnie inaczej, a wolności obywatelskie kwitną. Może jeszcze nie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy, ale kwitną. Zaczęło się co prawda od falstartu i nie udało się wprowadzić finansowania partii z PIT, dzięki czemu izby skarbowe mogłyby wyłapywać sprawców myślozbrodni, ale potem poszło jak z płatka: kastracja pedofilów, co prawda tylko chemiczna, ale jak się zmieni konstytucję, to przyjdzie i czas na mechaniczną, CBA odzyskane, a po interwencjach ABW samobójstwa popełniają już nie najszlachetniejsze córy narodu, ale nadwrażliwe, mające coś na sumieniu typki.

Nie budzą już przerażenia wyliczanki kilkunastu służb uprawnionych do zatrzymywania, prowokowania i inwigilowania, tym bardziej że – jako się rzekło – zostały one odzyskane. No i nie podsłuchuje się już nikogo, bo przecież nie da się obronić tezy, że taki Gmyz czy Rymanowski to ktoś.

W ramach poszerzania wolności zlikwidowano hazard i zakłady bukmacherskie w Internecie. Prace nad likwidacją Internetu w całości trwają, ale przy obecnym stanie infrastruktury być może nie będzie trzeba nic robić – samo zdechnie. Ostatnim bastionem ciemnogrodu i reakcji pozostały bachory, ale te wyśle się wcześniej do szkół na reedukację, a opornym rodzicom w ogóle je się odbierze pod zarzutem wywierania na nie niedopuszczalnej presji. “Umyj ręce!” nie przejdzie. “Odrób lekcje”? No pasaran!

A Leszczyńscy? Ano siedzą ukontentowani i podśpiewują hymn PSL: “Niech żyje wolność, wolność i swoboda! Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda!”. Wszak wolności mamy po pachy. A jeśli nie, to ubawu na pewno.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
w tym temacie zasadniczo nikt nie zmienił zdania od wielu lat, bywają wyjątki, podobnie w elektoracie, jest lewactwo, kiedyś za UD, Kwaśniewskim, dziś za Tuskiem, jest elektorat patriotyczny dawniej za Olszewskim , dziś za PiSem, są też błąkający się UPRowcy

ja, jerome, Conrad, nigdy nie zmienimy swojego zdania, jesteśmy "zaślepieni" swoimi poglądami,taka jest prawda i to dotyczy dobrych 2/3 głosującego elektoratu, decyduje pozostałe 1/3, ci ludzie zdecydowali o zwycięstwie Lecha Kaczyńskiego w 2005 i to było największe zwycięstwo Polski nielewackiej, Polski patriotycznej od 1990 roku, ten elektorat wbrew TVNowi, wbrew totalnej propagandzie mediów nadal istnieje, tych ludzi trzeba obudzić, pokazać gdzie jest prawda, że Tusk, PO, SLD to zdrajcy, kłamcy, oszuści, złodzieje, że lewacy to odszczepieńcy, że dobro Polski lezy gdzie indziej smile i przekonać ich do pójścia na wybory, w 2005 Polska wygrała, dlaczego ma nie wygrać w 2010? hura

Strona 11 z 21 1 2 9 10 11 12 13 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1