|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
i jeszcze jedno, dlatego zamknalem tam konto po obrocie bonusem jeszcze przez 10 dni nie mozna zlecic wyplaty NIE POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
i jeszcze jedno, dlatego zamknalem tam konto po obrocie bonusem jeszcze przez 10 dni nie mozna zlecic wyplaty NIE POLECAM przy wpłacie jakiejkolwiek kwoty musisz zagrac za 65% wpłaty lub karencja(różna dla różnych typów wpłaty). CHORE! pożegnałem się już z nimi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
cos niedobrego dzieje sie z tym bukiem... wyplata zlecona w niedziele do tej pory nie doszla.. juz raz tak sie spoznili, mam nadzieje ze i tym razem bedzie to spoznienie a nie jakies klopoty finansowe tego buka..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
jak w betgunie z wypłatami, przeciągają czy jest szybko jak kiedyś??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Pseudobukmacher  Po jednym, powtarzam, jednym zagranym kuponie limit do 40 pln max Pod tym względem zdeklasowali nawet betsafe, a myślałem, że gorzej być nie może. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
A jakie to zagranie zrobiles ze niby dostales limit?? gra sie tam od lat i te 400zl mozna zagrac!! takze nie wiem na ile ich wyjebales tym jednym zagraniem ze sie tak wqurzyli :))
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 475
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2007
Posty: 475 |
a od siebie dodam ze powyzej 400 czeka sie na akceptacje kuponu i jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby odrzycili i nie gralem wtedy kupony z malym ako  wiec cos krecisz z tym limitem 40 zl chyba ze Ci sie 0 pomylily i mialobyc 400
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535 |
A jakie to zagranie zrobiles ze niby dostales limit?? gra sie tam od lat i te 400zl mozna zagrac!! takze nie wiem na ile ich wyjebales tym jednym zagraniem ze sie tak wqurzyli :)) Jesli ktoś gra topowe ligi, nba itp to może przez dłuzszy czas tam pograc za 400 czy nawet chyba ostatnio było 800 ale jesli interesuje nas cos mniej popularnego to moze byc problem. Jakis czas temu (nie pamietam rok albo dwa), po dłuższej przerwie w graniu w tej firmie skusiłem się na bonus, który trzeba było obrócić. Firma w mailu zapewniala, że "wychodzi" naprzeciw klientom z limitami, ofertą itp. Po paru próbach już miałem dość, wiekszość zdarzeń które wybierałem do obrotu można było grać za 40-80pln a w dodatku brak możliwości grania w singlach. Zakończyłem swoją przygodę z tym bukiem i również nie polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ależ proszę bardzo: [ Linked Image] Jak byk widać, pierwszy kupon za 480PLN wygrany, następne grane za 40 PLN, wyższe stawki, co również widać odrzucane. I co teraz Panowie poradzicie? Mam wyjątkowego pecha? 1k wygrane na jednym kuponie to wg mnie śmieszne pieniądze, tym bardziej, że jak mówię był to pierwszy kupon, nie wypłacałem od nich ani razu... Dla mnie totalna żenada i od razu buk jest skreślony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
Ja to zapytalem z czystej ciekawosci, po zdziwilem sie ze po pierwszym kuponie zlimitowali :)) Ja tam gram skoki,zuzel,f1 i czasem siatke, nigdy nie gralem poza limit znaczy sie nie dawalem do akceptacji gralem za tyle ile mozna czyli okolo 400zl, jak jest jakas okaza to tam zagram, ale tak zeby grac topowe ligi to nie bardzo!!oczywiscie zgadzam sie z tym ze buk smieciowaty jest!!ale niezle jaja z tym 1 kuponem ze od razu limit :)) myslalem ze wiecej sie trafilo. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Jak tam teraz u nich z wyplatami? Ile sie czeka na zaksiegowanie hajsu do mbanku? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
W miarę ok, dłużej jak 3 dni nie czekałem. Szkoda, że takie słabe limity, bo buk dość ciekawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
W miarę ok, dłużej jak 3 dni nie czekałem. Szkoda, że takie słabe limity, bo buk dość ciekawy. No wiem, limity straszne. Ja wczoraj ok.1 w nocy zlecilem wyplate i wczoraj o 18 juz mialem w Mbanku. Pozodbno o 9 realizuja codziennie wszystkie wyplaty zlecone, a pozniej to juz kwestia kilku godzin - 1dnego dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Faktycznie, teraz sprawdziłem z ciekawości i ostatnia wypłata doszła szybciej niż w 24h. Dali by te jedno '0' więcej do limitu i byłby to mój ulubiony buk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
wczoraj był zakład A.IvaMovic-Kleybanova zagrałem 2 ,gdyż liczyłem na zwrot stawki w przypadku porażki.Buk wprowadził w błąd.Taki mecz się wczoraj nie odbył.Czy mogę dochodzić swoich praw do zwrotu stawki?właśnie o betgun mi chodzi..napisałem i powiedzieli,że to "Zwykła literówka"..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Nie kompromituj się nawet. Z jakiej racji zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
z takiej ze pokićkali nazwiska i wprowadzili mnie w błąd.identyczna sytuacja była w bet24 stawka grubsza i oddali z przeprosinami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
Dziwna sytuacja z tym bukiem wypłaciłem 995 a przelali mi 895 To była moja ostatnia przygoda z nimi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
To i tak nieźle (100zł), mnie kiedyś oszukali na 500 zł i konto zamknęli bez podania przyczyny. Dziwna sytuacja z tym bukiem wypłaciłem 995 a przelali mi 895 To była moja ostatnia przygoda z nimi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|