Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
i jeszcze jedno, dlatego zamknalem tam konto po obrocie bonusem jeszcze przez 10 dni nie mozna zlecic wyplaty NIE POLECAM

Bonus: Unibet
KUERTEN. #3716382 23/02/2010 05:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Originally Posted by KUERTEN.
i jeszcze jedno, dlatego zamknalem tam konto po obrocie bonusem jeszcze przez 10 dni nie mozna zlecic wyplaty NIE POLECAM
przy wpłacie jakiejkolwiek kwoty musisz zagrac za 65% wpłaty lub karencja(różna dla różnych typów wpłaty). CHORE!

pożegnałem się już z nimi

dewoj #3768410 24/03/2010 06:42
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
cos niedobrego dzieje sie z tym bukiem...
wyplata zlecona w niedziele do tej pory nie doszla..
juz raz tak sie spoznili, mam nadzieje ze i tym razem bedzie to spoznienie a nie jakies klopoty finansowe tego buka..

GreyTiger #3770678 25/03/2010 22:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
jak w betgunie z wypłatami, przeciągają czy jest szybko jak kiedyś??

marasking #3770684 25/03/2010 23:01
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
bez zmian

P!T3R #3771296 26/03/2010 03:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Pseudobukmacher puke

Po jednym, powtarzam, jednym zagranym kuponie limit do 40 pln max laugh

Pod tym względem zdeklasowali nawet betsafe, a myślałem, że gorzej być nie może. laugh

_Korver_ #3771860 26/03/2010 05:26
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
A jakie to zagranie zrobiles ze niby dostales limit?? gra sie tam od lat i te 400zl mozna zagrac!! takze nie wiem na ile ich wyjebales tym jednym zagraniem ze sie tak wqurzyli :))

mario145 #3771895 26/03/2010 05:37
Dołączył: Oct 2007
Posty: 475
addict
addict
Dołączył: Oct 2007
Posty: 475
a od siebie dodam ze powyzej 400 czeka sie na akceptacje kuponu i jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby odrzycili i nie gralem wtedy kupony z malym ako smile wiec cos krecisz z tym limitem 40 zl chyba ze Ci sie 0 pomylily i mialobyc 400

mario145 #3771932 26/03/2010 05:52
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
P
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
Originally Posted by mario145
A jakie to zagranie zrobiles ze niby dostales limit?? gra sie tam od lat i te 400zl mozna zagrac!! takze nie wiem na ile ich wyjebales tym jednym zagraniem ze sie tak wqurzyli :))

Jesli ktoś gra topowe ligi, nba itp to może przez dłuzszy czas tam pograc za 400 czy nawet chyba ostatnio było 800 ale jesli interesuje nas cos mniej popularnego to moze byc problem.
Jakis czas temu (nie pamietam rok albo dwa), po dłuższej przerwie w graniu w tej firmie skusiłem się na bonus, który trzeba było obrócić. Firma w mailu zapewniala, że "wychodzi" naprzeciw klientom z limitami, ofertą itp. Po paru próbach już miałem dość, wiekszość zdarzeń które wybierałem do obrotu można było grać za 40-80pln a w dodatku brak możliwości grania w singlach. Zakończyłem swoją przygodę z tym bukiem i również nie polecam.

prer #3771989 26/03/2010 06:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ależ proszę bardzo:

[Linked Image]

Jak byk widać, pierwszy kupon za 480PLN wygrany, następne grane za 40 PLN, wyższe stawki, co również widać odrzucane.

I co teraz Panowie poradzicie? Mam wyjątkowego pecha? 1k wygrane na jednym kuponie to wg mnie śmieszne pieniądze, tym bardziej, że jak mówię był to pierwszy kupon, nie wypłacałem od nich ani razu...

Dla mnie totalna żenada i od razu buk jest skreślony.

_Korver_ #3772049 26/03/2010 06:50
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Ja to zapytalem z czystej ciekawosci, po zdziwilem sie ze po pierwszym kuponie zlimitowali :)) Ja tam gram skoki,zuzel,f1 i czasem siatke, nigdy nie gralem poza limit znaczy sie nie dawalem do akceptacji gralem za tyle ile mozna czyli okolo 400zl, jak jest jakas okaza to tam zagram, ale tak zeby grac topowe ligi to nie bardzo!!oczywiscie zgadzam sie z tym ze buk smieciowaty jest!!ale niezle jaja z tym 1 kuponem ze od razu limit :)) myslalem ze wiecej sie trafilo. pozdrawiam

mario145 #3907630 02/06/2010 17:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Jak tam teraz u nich z wyplatami?
Ile sie czeka na zaksiegowanie hajsu do mbanku? smile

Cendruś #3909490 03/06/2010 08:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
W miarę ok, dłużej jak 3 dni nie czekałem. Szkoda, że takie słabe limity, bo buk dość ciekawy.

_Korver_ #3909497 03/06/2010 08:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by _Korver_
W miarę ok, dłużej jak 3 dni nie czekałem. Szkoda, że takie słabe limity, bo buk dość ciekawy.
No wiem, limity straszne. Ja wczoraj ok.1 w nocy zlecilem wyplate i wczoraj o 18 juz mialem w Mbanku.
Pozodbno o 9 realizuja codziennie wszystkie wyplaty zlecone, a pozniej to juz kwestia kilku godzin - 1dnego dnia.

Cendruś #3909503 03/06/2010 08:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Faktycznie, teraz sprawdziłem z ciekawości i ostatnia wypłata doszła szybciej niż w 24h. Dali by te jedno '0' więcej do limitu i byłby to mój ulubiony buk grin

_Korver_ #4147027 29/09/2010 02:38
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
wczoraj był zakład A.IvaMovic-Kleybanova zagrałem 2 ,gdyż liczyłem na zwrot stawki w przypadku porażki.Buk wprowadził w błąd.Taki mecz się wczoraj nie odbył.Czy mogę dochodzić swoich praw do zwrotu stawki?właśnie o betgun mi chodzi..napisałem i powiedzieli,że to "Zwykła literówka"..

mirasPL #4147092 29/09/2010 03:15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Nie kompromituj się nawet. Z jakiej racji zwrot?

Radek_89 #4148112 29/09/2010 21:50
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
z takiej ze pokićkali nazwiska i wprowadzili mnie w błąd.identyczna sytuacja była w bet24 stawka grubsza i oddali z przeprosinami...

mirasPL #4299192 15/12/2010 15:26
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Dziwna sytuacja z tym bukiem wypłaciłem 995 a przelali mi 895 wink
To była moja ostatnia przygoda z nimi

ginciu #4299385 15/12/2010 20:45
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
To i tak nieźle (100zł), mnie kiedyś oszukali na 500 zł i konto zamknęli bez podania przyczyny.
Originally Posted by ginciu
Dziwna sytuacja z tym bukiem wypłaciłem 995 a przelali mi 895 wink
To była moja ostatnia przygoda z nimi

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, rafal08, Lukasz111, rymoholik, $-man, alfa, burbon, Sensei, betowiec, Akhu), 2,891 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1