|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
marcel, zią... jesteś tu? przejdźmy z mtf
co u ciebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
@Cendrus kumple z KSC tez tak rozumuja jak Ty i cos chyba w tym jest ... chyba ulegne presji i calkowicie odpuszcze , choc ta gra L jest naprawde zenujaca
kombinowales juz z PO z PLS ? dokladnie, ale ostatnio w tym PP okazji mieli sporo, a ze skutecznosci nie ma to odpadli. Z PO PLS jeszcze nic. Na pierwszy rzut oka to raczej bez niespodzianek, choc sadze ze Bydgoszcz +2.5seta powinno wejsc, ale to tak bez analizy  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Petrova/Stosur jaaaaazdaaaa po win  6:1 3*:2 jaaaaaazdaaaaa do konca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mizerne kursy trzeba powaznie glowkowac zeby cos sensownego wybrac  a Belchatow po 1.75 ? Zaglebie ostatnio ponioslo , czas przegrywac chyba bo to zaden wielki team  Lechia-Legia odpuszczam calkowicie ! Errani calkiem fajny kursik na jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
marcel, zią... jesteś tu? przejdźmy z mtf
co u ciebie? Lechiaaaaaaaaaaa  a spoko po staremu bym powiedzial, dalej sie edukuje  , probuje wygrac troche sianka, pokrzycze na Oporowskiej i zycie sie toczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Jaga peffka no ale dopiero na niedzielę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
mizerne kursy trzeba powaznie glowkowac zeby cos sensownego wybrac  a Belchatow po 1.75 ? Zaglebie ostatnio ponioslo , czas przegrywac chyba bo to zaden wielki team  Lechia-Legia odpuszczam calkowicie ! Errani calkiem fajny kursik na jutro Zaglebie ma tego Micanskiego, ale chyba izi. Fajny kurs na Lecha @2 , a Widzew chyba tez powinnien @1.3 ze slabiutkim Motorem, gdzie gra moj kolega z LO w obronie co na WFach go jechalem, mimo ze z pilka to mam do czynienia tylko ta do siatkowki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
marcel, zią... jesteś tu? przejdźmy z mtf
co u ciebie? Lechiaaaaaaaaaaa  a spoko po staremu bym powiedzial, dalej sie edukuje  , probuje wygrac troche sianka, pokrzycze na Oporowskiej i zycie sie toczy spoko, ja niszczę w 5dimes tak jak kiedyś obiecałem  wjechałem z kasą na początku roku i teraz wypłacam w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca... zajebisty rok... przerwa mi się przydała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Jaga peffka no ale dopiero na niedzielę  u Was jest fajna atmosfera  . Obok Legii to drugi klub ktoremy kibicuje  . Pewnie dlatego, ze czesto jestem w Bialym. A atmosfere przed meczami w miescie macie kozak!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no Peszko wraca , ten twor Odra musi w koncu dostac baty na jakies otrzasniecie ! Polonia powinna w koncu wygrac , Cracovia po takim kursie tez niezle wyglada w obliczu oslabien u chorzowskich najpewniejsza Jagiellonia i kursy leca od kilku dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
fajny kurs na Czink, ale te ostatnie jej wyniki nie zachwycają, no i spore męczarnie z Rus, mimo wszystko o secie można pomyśleć. Craax w ten Martin trzeba uderzyć, bo ja to 4.20 przespałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Jaga peffka no ale dopiero na niedzielę  u Was jest fajna atmosfera  . Obok Legii to drugi klub ktoremy kibicuje  . Pewnie dlatego, ze czesto jestem w Bialym. A atmosfere przed meczami w miescie macie kozak! jest dobra gra i wyniki to i dobra atmosfera, myślę że i w dwumeczu z Lechią faworytem będzie Jaga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
fajny kurs na Czink, ale te ostatnie jej wyniki nie zachwycają, no i spore męczarnie z Rus, mimo wszystko o secie można pomyśleć. Craax w ten Martin trzeba uderzyć, bo ja to 4.20 przespałem  ja juz cierpliwie czekam na jutro z Martinem  musimy przemyslec jeszcze jak to rozegrac  dzis hok tez elegancko ale zrezygnowalem z pisania w 'HOKEJU' bo meczyly mnie privy przy nietrafionych poleconych typkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
[ spoko, ja niszczę w 5dimes tak jak kiedyś obiecałem  wjechałem z kasą na początku roku i teraz wypłacam w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca... zajebisty rok... przerwa mi się przydała  no i super te lata nie mogły isc na marne przeciez. bo wiedza jest. ja tez mialem przerwe do sierpnia pozniej troche ogołocilem fonbet i doxxa i wrzucilem wieksza kaske do betfair. ale czelki tez dalej gram. bo w atp nie ma takich dziadow jak Kirche, Milton czy Smethuirst 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Chaoz Jaga bierze puchar jak nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Petrova/Stosur jaaaaazdaaaa po win  6:1 3*:2 jaaaaaazdaaaaa do konca  6:1 6:2 izzzzzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
@Chaoz Jaga bierze puchar jak nic  fajnie by było ale ja boję się, że pachnący inaczej mogą to uczynić.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
@Chaoz Jaga bierze puchar jak nic  no są niewątpliwie na fali i w przecigu najblizszego miesiąca powinni dalej tak grać, no ale to tylko futbol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Coś z tenisa godnego uwagi na jutro ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Jimmy a Wy jutro ? juz po slowie z Flota, ktora gra o nic ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|