Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 37 z 40 1 2 35 36 37 38 39 40
craax #3772036 26/03/2010 06:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
marcel, zią...
jesteś tu? przejdźmy z mtf

co u ciebie?

Bonus: Unibet
craax #3772041 26/03/2010 06:46
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by craax
@Cendrus kumple z KSC tez tak rozumuja jak Ty i cos chyba w tym jest ... chyba ulegne presji i calkowicie odpuszcze , choc ta gra L jest naprawde zenujaca

kombinowales juz z PO z PLS ?
dokladnie, ale ostatnio w tym PP okazji mieli sporo, a ze skutecznosci nie ma to odpadli.

Z PO PLS jeszcze nic. Na pierwszy rzut oka to raczej bez niespodzianek, choc sadze ze Bydgoszcz +2.5seta powinno wejsc, ale to tak bez analizy smile .

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Cendruś
Petrova/Stosur jaaaaazdaaaa po win boks
6:1 3*:2 jaaaaaazdaaaaa do konca boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mizerne kursy trzeba powaznie glowkowac zeby cos sensownego wybrac smile
a Belchatow po 1.75 ? Zaglebie ostatnio ponioslo , czas przegrywac chyba bo to zaden wielki team tongue
Lechia-Legia odpuszczam calkowicie !
Errani calkiem fajny kursik na jutro

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by halfacat
marcel, zią...
jesteś tu? przejdźmy z mtf

co u ciebie?
Lechiaaaaaaaaaaa piwo

a spoko po staremu bym powiedzial, dalej sie edukuje wink , probuje wygrac troche sianka, pokrzycze na Oporowskiej i zycie sie toczy

Marcel #3772051 26/03/2010 06:52
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Jaga peffka no ale dopiero na niedzielę smile

craax #3772053 26/03/2010 06:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by craax
mizerne kursy trzeba powaznie glowkowac zeby cos sensownego wybrac smile
a Belchatow po 1.75 ? Zaglebie ostatnio ponioslo , czas przegrywac chyba bo to zaden wielki team tongue
Lechia-Legia odpuszczam calkowicie !
Errani calkiem fajny kursik na jutro
Zaglebie ma tego Micanskiego, ale chyba izi.
Fajny kurs na Lecha @2 , a Widzew chyba tez powinnien @1.3 ze slabiutkim Motorem, gdzie gra moj kolega z LO w obronie co na WFach go jechalem, mimo ze z pilka to mam do czynienia tylko ta do siatkowki smile

Marcel #3772055 26/03/2010 06:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
Originally Posted by Marcel
Originally Posted by halfacat
marcel, zią...
jesteś tu? przejdźmy z mtf

co u ciebie?
Lechiaaaaaaaaaaa piwo

a spoko po staremu bym powiedzial, dalej sie edukuje wink , probuje wygrac troche sianka, pokrzycze na Oporowskiej i zycie sie toczy

spoko, ja niszczę w 5dimes tak jak kiedyś obiecałem smile
wjechałem z kasą na początku roku i teraz wypłacam w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca... zajebisty rok... przerwa mi się przydała ooo

Chaoz #3772056 26/03/2010 06:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Chaoz
Jaga peffka no ale dopiero na niedzielę smile
u Was jest fajna atmosfera smile. Obok Legii to drugi klub ktoremy kibicuje smile. Pewnie dlatego, ze czesto jestem w Bialym. A atmosfere przed meczami w miescie macie kozak!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no Peszko wraca , ten twor Odra musi w koncu dostac baty na jakies otrzasniecie !
Polonia powinna w koncu wygrac , Cracovia po takim kursie tez niezle wyglada w obliczu oslabien u chorzowskich
najpewniejsza Jagiellonia i kursy leca od kilku dni

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
fajny kurs na Czink, ale te ostatnie jej wyniki nie zachwycają, no i spore męczarnie z Rus, mimo wszystko o secie można pomyśleć.

Craax w ten Martin trzeba uderzyć, bo ja to 4.20 przespałem frown

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by Chaoz
Jaga peffka no ale dopiero na niedzielę smile
u Was jest fajna atmosfera smile. Obok Legii to drugi klub ktoremy kibicuje smile. Pewnie dlatego, ze czesto jestem w Bialym. A atmosfere przed meczami w miescie macie kozak!

jest dobra gra i wyniki to i dobra atmosfera, myślę że i w dwumeczu z Lechią faworytem będzie Jaga wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by młody gniewny
fajny kurs na Czink, ale te ostatnie jej wyniki nie zachwycają, no i spore męczarnie z Rus, mimo wszystko o secie można pomyśleć.

Craax w ten Martin trzeba uderzyć, bo ja to 4.20 przespałem frown

ja juz cierpliwie czekam na jutro z Martinem grin musimy przemyslec jeszcze jak to rozegrac wink
dzis hok tez elegancko ale zrezygnowalem z pisania w 'HOKEJU' bo meczyly mnie privy przy nietrafionych poleconych typkach


Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by halfacat
[
spoko, ja niszczę w 5dimes tak jak kiedyś obiecałem smile
wjechałem z kasą na początku roku i teraz wypłacam w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca... zajebisty rok... przerwa mi się przydała ooo
no i super te lata nie mogły isc na marne przeciez. bo wiedza jest. ja tez mialem przerwe do sierpnia pozniej troche ogołocilem fonbet i doxxa i wrzucilem wieksza kaske do betfair. ale czelki tez dalej gram. bo w atp nie ma takich dziadow jak Kirche, Milton czy Smethuirst laugh

craax #3772064 26/03/2010 06:59
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@Chaoz Jaga bierze puchar jak nic smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by Cendruś
Petrova/Stosur jaaaaazdaaaa po win boks
6:1 3*:2 jaaaaaazdaaaaa do konca boks
6:1 6:2 izzzzzi ooo

craax #3772068 26/03/2010 07:00
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by craax
@Chaoz Jaga bierze puchar jak nic smile
fajnie by było ale ja boję się, że pachnący inaczej mogą to uczynić.. wink

craax #3772072 26/03/2010 07:01
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by craax
@Chaoz Jaga bierze puchar jak nic smile

no są niewątpliwie na fali i w przecigu najblizszego miesiąca powinni dalej tak grać, no ale to tylko futbol smile

Jimmy #3772073 26/03/2010 07:02
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Coś z tenisa godnego uwagi na jutro ??

Chaoz #3772075 26/03/2010 07:02
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@Jimmy a Wy jutro ? juz po slowie z Flota, ktora gra o nic ? tongue

Strona 37 z 40 1 2 35 36 37 38 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1