|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
No to mamy powtórkę u Makaronów: Modena - Piacenza X @1.80 - sporo buków wycofało już mecz z oferty. Na bf ciągle można złapać @2.46. Myślę, że typ warty rozważenia  Szewa...jeszcze "tego typu remisy" masz dwa... Reggina Torino X Cittadella Sassuolo X
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Palermo ?  Też się nad tym zastanawiam. Do tego może Benfica czy Betis ? Ale jeszcze za wcześnie na końcowe wnioski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
No to mamy powtórkę u Makaronów: Modena - Piacenza X @1.80 - sporo buków wycofało już mecz z oferty. Na bf ciągle można złapać @2.46. Myślę, że typ warty rozważenia  Szewa...jeszcze "tego typu remisy" masz dwa... Reggina Torino X Cittadella Sassuolo X Dzięki za zwrócenie uwagi. W meczu Cittadelli kursy wyglądają normalnie, ale Reggina-Torino już się łapie pod pojęcie ustaffki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
No to mamy powtórkę u Makaronów: Modena - Piacenza X @1.80 - sporo buków wycofało już mecz z oferty. Na bf ciągle można złapać @2.46. Myślę, że typ warty rozważenia  Szewa...jeszcze "tego typu remisy" masz dwa... Reggina Torino X Cittadella Sassuolo X Dzięki za zwrócenie uwagi. W meczu Cittadelli kursy wyglądają normalnie, ale Reggina-Torino już się łapie pod pojęcie ustaffki  Jak już to ruszasz to zagraj te 3 mecze - CS 1-1... single i 2 z 3 - tak dla...emocji większych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No to mamy powtórkę u Makaronów: Modena - Piacenza X @1.80 - sporo buków wycofało już mecz z oferty. Na bf ciągle można złapać @2.46. Myślę, że typ warty rozważenia  Szewa...jeszcze "tego typu remisy" masz dwa... Reggina Torino X Cittadella Sassuolo X Myślicie, że makarony w obliczu toczącego się śledztwa ( po Chievo-Catania), aż tak grubymi nićmi to będą szyć? Ja bym zwrócił raczej uwagę na X w meczu Crotone. Na razie bardziej "inteligentnie" to wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
No i na jutro Chievo-Parma X @1,80 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126 |
o co chodzi w tym meczu medeny x ? ma ktos jakie info ? Moze to buki podpuszczają na granie na x ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Śledztwa we Włoszech? Co roku są prowadzone i co roku nic z nich nie wynika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Śledztwa we Włoszech? Co roku są prowadzone i co roku nic z nich nie wynika  Juve raz wywalili 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Śledztwa we Włoszech? Co roku są prowadzone i co roku nic z nich nie wynika  Oczywista,poza tym jakie śledztwa ??? Przez kogo prowadzone ??? Cyrki są zawsze od ostatnich 6-8 kolejek - jasne,że nie wszystkie wchodzą iksiki ale szczerze 75-80% dobawiają...zajebista skuteczność...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Chyba, że się wezmą tak jak w Turcji gdzie ostatnio zatrzymali ponad 100 osób za ustawianie wyników 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Pisałem to już w ubiegłym tygodniu, że moim zdaniem buki będą starały się teraz wykorzystywać "ustawkową" koniunkturę i zacznie się podpuszczanie grających na remisy. Ale to tylko moja teoria.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
W poprzednią niedziele miał być remis 1:1 w meczu Chievo - Catania a w środę Modena z kimś tam i również padło wynik remisowy. Pełna profeska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Przecież tam co roku jak jest 1,8-2,0 na remis to w meczu pada wynik remisowy  na 10 takich spotkań w 9 bedzie remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Każdy kto śledzi ligę włoską wie, że na koniec sezonu można ładnie się obłowić stawiając remisy. Od wielu lat tak jest i jak widać.. nie widać końca by miało coś ulec zmianie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Pisałem to już w ubiegłym tygodniu, że moim zdaniem buki będą starały się teraz wykorzystywać "ustawkową" koniunkturę i zacznie się podpuszczanie grających na remisy. Ale to tylko moja teoria. akagi - zabawa polega na tym,żeby te "śmierdzące remisy" obstawić w poniedziałek...zaraz po opublikowaniu kursów od @3,0 w górę( to aktualnie narodowy sport Włochów... ). Potem handel kwitnie ze wzmożoną siłą. Stawianie po @ [email protected] jest bardzo ryzykowne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W poprzednią niedziele miał być remis 1:1 w meczu Chievo - Catania a w środę Modena z kimś tam i również padło wynik remisowy. Pełna profeska  Masz rację, tylko myślę że w tym przypadku " miasto" zainwestowało w ten mecz już dużo wcześniej(bo kursy na to leciały już od poprzedzającej środy) i nie mogli się z tego już wycofać, gdyż za dużo kasy zainwestowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Grajus - dlaczego w Bwin kurs na Elanę z Turem wzrósł i jest najwyzszy na rynku - nie masz jakichś info ? Bo to cieniasy jakich mało  sam gram x2 . Skład tragedia , grałem kiedyś tam jako junior , podejrzewam że jakby nie kłopoty z sercem to bym tam występował mimo że po 5 latach przerwy jestem cienki bolek  to pewnie nie raz się spotkaliśmy w jakiś rozgrywkach młodzieżowych,bo ten sam rocznik widzę,a w Sparcie akurat w zespołach juniorskich sporo nastrzelałem,wam też kilka strzelić się udało,ale podobnie jak ty grajus w pewnym momencie dałem sobie spokój:P
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
W elanie trzeba uważać na Onyekachi tylko on jeden tam gra z tego co widziałem tydzień temu we Wrocławiu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|