Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Szewa
No to mamy powtórkę u Makaronów:

Modena - Piacenza X @1.80 - sporo buków wycofało już mecz z oferty. Na bf ciągle można złapać @2.46.

Myślę, że typ warty rozważenia smile

Szewa...jeszcze "tego typu remisy" masz dwa...
Reggina Torino X
Cittadella Sassuolo X

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Napoli ??


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by wojbest1987
Palermo ? wink

Też się nad tym zastanawiam.
Do tego może Benfica czy Betis ?
Ale jeszcze za wcześnie na końcowe wnioski.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by onda
Originally Posted by Szewa
No to mamy powtórkę u Makaronów:

Modena - Piacenza X @1.80 - sporo buków wycofało już mecz z oferty. Na bf ciągle można złapać @2.46.

Myślę, że typ warty rozważenia smile

Szewa...jeszcze "tego typu remisy" masz dwa...
Reggina Torino X
Cittadella Sassuolo X
Dzięki za zwrócenie uwagi. W meczu Cittadelli kursy wyglądają normalnie, ale Reggina-Torino już się łapie pod pojęcie ustaffki laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by onda
Originally Posted by Szewa
No to mamy powtórkę u Makaronów:

Modena - Piacenza X @1.80 - sporo buków wycofało już mecz z oferty. Na bf ciągle można złapać @2.46.

Myślę, że typ warty rozważenia smile

Szewa...jeszcze "tego typu remisy" masz dwa...
Reggina Torino X
Cittadella Sassuolo X
Dzięki za zwrócenie uwagi. W meczu Cittadelli kursy wyglądają normalnie, ale Reggina-Torino już się łapie pod pojęcie ustaffki laugh

Jak już to ruszasz to zagraj te 3 mecze - CS 1-1... single i 2 z 3 - tak dla...emocji większych...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by onda
Originally Posted by Szewa
No to mamy powtórkę u Makaronów:

Modena - Piacenza X @1.80 - sporo buków wycofało już mecz z oferty. Na bf ciągle można złapać @2.46.

Myślę, że typ warty rozważenia smile

Szewa...jeszcze "tego typu remisy" masz dwa...
Reggina Torino X
Cittadella Sassuolo X

Myślicie, że makarony w obliczu toczącego się śledztwa ( po Chievo-Catania), aż tak grubymi nićmi to będą szyć?
Ja bym zwrócił raczej uwagę na X w meczu Crotone.
Na razie bardziej "inteligentnie" to wygląda.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
No i na jutro Chievo-Parma X @1,80 smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 126
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126
o co chodzi w tym meczu medeny x ? ma ktos jakie info ?
Moze to buki podpuszczają na granie na x ....

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Śledztwa we Włoszech? Co roku są prowadzone i co roku nic z nich nie wynika smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by 19marcin08
Śledztwa we Włoszech? Co roku są prowadzone i co roku nic z nich nie wynika smile
Juve raz wywalili smile

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by 19marcin08
Śledztwa we Włoszech? Co roku są prowadzone i co roku nic z nich nie wynika smile

Oczywista,poza tym jakie śledztwa ??? Przez kogo prowadzone ???

Cyrki są zawsze od ostatnich 6-8 kolejek - jasne,że nie wszystkie wchodzą iksiki ale szczerze 75-80% dobawiają...zajebista skuteczność...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Chyba, że się wezmą tak jak w Turcji gdzie ostatnio zatrzymali ponad 100 osób za ustawianie wyników smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Pisałem to już w ubiegłym tygodniu, że moim zdaniem buki będą starały się teraz wykorzystywać "ustawkową" koniunkturę i zacznie się podpuszczanie grających na remisy.
Ale to tylko moja teoria.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
W poprzednią niedziele miał być remis 1:1 w meczu Chievo - Catania a w środę Modena z kimś tam i również padło wynik remisowy.

Pełna profeska grin

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Przecież tam co roku jak jest 1,8-2,0 na remis to w meczu pada wynik remisowy tongue

na 10 takich spotkań w 9 bedzie remis

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Każdy kto śledzi ligę włoską wie, że na koniec sezonu można ładnie się obłowić stawiając remisy. Od wielu lat tak jest i jak widać.. nie widać końca by miało coś ulec zmianie.

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by akagi
Pisałem to już w ubiegłym tygodniu, że moim zdaniem buki będą starały się teraz wykorzystywać "ustawkową" koniunkturę i zacznie się podpuszczanie grających na remisy.
Ale to tylko moja teoria.

akagi - zabawa polega na tym,żeby te "śmierdzące remisy" obstawić w poniedziałek...zaraz po opublikowaniu kursów od @3,0 w górę( to aktualnie narodowy sport Włochów... ).
Potem handel kwitnie ze wzmożoną siłą.
Stawianie po @[email protected] jest bardzo ryzykowne...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by 19marcin08
W poprzednią niedziele miał być remis 1:1 w meczu Chievo - Catania a w środę Modena z kimś tam i również padło wynik remisowy.

Pełna profeska grin

Masz rację, tylko myślę że w tym przypadku " miasto" zainwestowało w ten mecz już dużo wcześniej(bo kursy na to leciały już od poprzedzającej środy) i nie mogli się z tego już wycofać, gdyż za dużo kasy zainwestowali.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by akagi
Grajus - dlaczego w Bwin kurs na Elanę z Turem wzrósł i jest najwyzszy na rynku - nie masz jakichś info ?

Bo to cieniasy jakich mało smile sam gram x2 . Skład tragedia , grałem kiedyś tam jako junior , podejrzewam że jakby nie kłopoty z sercem to bym tam występował mimo że po 5 latach przerwy jestem cienki bolek smile
to pewnie nie raz się spotkaliśmy w jakiś rozgrywkach młodzieżowych,bo ten sam rocznik widzę,a w Sparcie akurat w zespołach juniorskich sporo nastrzelałem,wam też kilka strzelić się udało,ale podobnie jak ty grajus w pewnym momencie dałem sobie spokój:P

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
W elanie trzeba uważać na Onyekachi tylko on jeden tam gra z tego co widziałem tydzień temu we Wrocławiu

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1