|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Motor przyjedzie ustawiony raczej bardzo defensywnie, wywiezienie chociażby 1 pkt będą traktować jako sukces. Do tego Widzew raczej pewny pierwszego miejsca niezależnie od dzisiejszego wyniku. Remis do przerwy bardzo prawdopodobny. @2,26 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobrze - 19marcin08 - napisał. Moim zdaniem Widzew pewnie wygra, ale przy determinacji Motoru ten kurs nie jest dla mnie adekwatny do ryzyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,298 |
Wiecie moze ile jest max wygrana w STS nie odliczajaca tego dodatkowego podatku? Jakos 2250 zł. Powyzej tej kwoty płacisz dodatkowy podatek 10%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Wojbest Sandecja okazała się po 3 kolejkach drużyną bardzo mocną ale to nie oznacza że Motor nie ma prawa nawet zremisować z drużynami z czołówki tabeli. Nie od dziś także wiadomo że we wszystkich ligach na świecie zazwyczaj dzieją sie dziwne rzeczy w meczach liderów z tymi co zamykają tabelę. Oczywiście że brak umiejętności ale jakby same umiejętności wygyrwały to piłka nożna nie była by piłką nożną. Kto wie jak ten mecz może się potoczyć i co przygotował Baniak. 19marcin08 ma rację Motor raczej zagra bardzo defensywnie i będzie liczył na kontrataki. Jednak zdecydowanie dla mnie jest kretyństwem grania pierwszej z przedostatnia drużyną za 1.22 gdy ta nie złożyła broni i jak na warunki panujące od kilkunastu lat w lublinie zrobiła lata świetlne postępu. Tyle w tym temacie. Kupcie woreczki na 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ja raczej tego nie będę grał, ponieważ Widzew nie musi wygrać, bo ma sporą przewagę w innym wypadku byl zagrał tak odpuszcze po tym kursie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Wiecie moze ile jest max wygrana w STS nie odliczajaca tego dodatkowego podatku? Jakos 2250 zł. Powyzej tej kwoty płacisz dodatkowy podatek 10% dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
@Cendruś, w fortunie masz 2280 do podatku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a Cracovii nikt nie bierze ? Suvorov , Golinski , Baran juz zdrowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Z ektraklasy Polonia dzisiaj wiezie Arkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Grajus - dlaczego w Bwin kurs na Elanę z Turem wzrósł i jest najwyzszy na rynku - nie masz jakichś info ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
@Cendruś, w fortunie masz 2280 do podatku. O to jeszcze lepiej, bo w fortunie mam 4mecze i a w sts tylko 2 (nie maja oferty na polska siatkowke) i musze jakos dobrac stawke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
A w Millenium puszcza kupon za 1k? Czy nie mam po co tam jechac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@marcin tylko ta Polonia to juz tyle razy "musiala" wygrac , ze az strach @Cendrus dajesz Muszyne ? tylko ja czuje , ze Dabrowa cos nabroi ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Grajus - dlaczego w Bwin kurs na Elanę z Turem wzrósł i jest najwyzszy na rynku - nie masz jakichś info ? Bo to cieniasy jakich mało  sam gram x2 . Skład tragedia , grałem kiedyś tam jako junior , podejrzewam że jakby nie kłopoty z sercem to bym tam występował mimo że po 5 latach przerwy jestem cienki bolek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Witam  Dawno naszej kopanej nie ruszalem.... Lech ?? czy Wisla ?? Co do Muszyny to wystarczy wygrac tylko 2 mecze i juz jest LM ale kto go tam wie  Kurs niski nie jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Grajus - dlaczego w Bwin kurs na Elanę z Turem wzrósł i jest najwyzszy na rynku - nie masz jakichś info ? Bo to cieniasy jakich mało  sam gram x2 . Skład tragedia , grałem kiedyś tam jako junior , podejrzewam że jakby nie kłopoty z sercem to bym tam występował mimo że po 5 latach przerwy jestem cienki bolek  Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Palermo ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Craxx, daje taki zestaw: Muszyna, BKS, Skra, Zaksa i Resovia. Nie wierze w 3cia z rzedu w tym sezonie porazke Muszyny z Dabrowa. Wedlug mnie Dabrowa odstaje od Muszynianki i BKSu, a PP to dodatkowa motywacja bo droga do LM. Mineralne podobno w dobrej formie, specjalnie na ten turniej przygotowywaly sie w Trzciance. Dziekiewicz i Jagiello w wywiadach mowia jedynie o zwyciestwie i walce w finale BKS i Muszyny  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
No to mamy powtórkę u Makaronów: Modena - Piacenza X @1.80 - sporo buków wycofało już mecz z oferty. Na bf ciągle można złapać @2.46. Myślę, że typ warty rozważenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Cesena + 0,25 i Vicenza + 0,25 . Jutro Lazio x2 i 2 . Basta.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|