Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Motor przyjedzie ustawiony raczej bardzo defensywnie, wywiezienie chociażby 1 pkt będą traktować jako sukces. Do tego Widzew raczej pewny pierwszego miejsca niezależnie od dzisiejszego wyniku. Remis do przerwy bardzo prawdopodobny. @2,26 smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dobrze - 19marcin08 - napisał.
Moim zdaniem Widzew pewnie wygra, ale przy determinacji Motoru ten kurs nie jest dla mnie adekwatny do ryzyka.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Originally Posted by Cendruś
Wiecie moze ile jest max wygrana w STS nie odliczajaca tego dodatkowego podatku?

Jakos 2250 zł. Powyzej tej kwoty płacisz dodatkowy podatek 10%

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Wojbest Sandecja okazała się po 3 kolejkach drużyną bardzo mocną ale to nie oznacza że Motor nie ma prawa nawet zremisować z drużynami z czołówki tabeli. Nie od dziś także wiadomo że we wszystkich ligach na świecie zazwyczaj dzieją sie dziwne rzeczy w meczach liderów z tymi co zamykają tabelę. Oczywiście że brak umiejętności ale jakby same umiejętności wygyrwały to piłka nożna nie była by piłką nożną. Kto wie jak ten mecz może się potoczyć i co przygotował Baniak. 19marcin08 ma rację Motor raczej zagra bardzo defensywnie i będzie liczył na kontrataki. Jednak zdecydowanie dla mnie jest kretyństwem grania pierwszej z przedostatnia drużyną za 1.22 gdy ta nie złożyła broni i jak na warunki panujące od kilkunastu lat w lublinie zrobiła lata świetlne postępu. Tyle w tym temacie. Kupcie woreczki na puke

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
ja raczej tego nie będę grał, ponieważ Widzew nie musi wygrać, bo ma sporą przewagę w innym wypadku byl zagrał tak odpuszcze po tym kursie smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by aker
Originally Posted by Cendruś
Wiecie moze ile jest max wygrana w STS nie odliczajaca tego dodatkowego podatku?

Jakos 2250 zł. Powyzej tej kwoty płacisz dodatkowy podatek 10%
dzieki

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
@Cendruś, w fortunie masz 2280 do podatku.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a Cracovii nikt nie bierze ? Suvorov , Golinski , Baran juz zdrowi

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Z ektraklasy Polonia dzisiaj wiezie Arkę wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Grajus - dlaczego w Bwin kurs na Elanę z Turem wzrósł i jest najwyzszy na rynku - nie masz jakichś info ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by 19marcin08
@Cendruś, w fortunie masz 2280 do podatku.
O to jeszcze lepiej, bo w fortunie mam 4mecze i a w sts tylko 2 (nie maja oferty na polska siatkowke) i musze jakos dobrac stawke.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
A w Millenium puszcza kupon za 1k? Czy nie mam po co tam jechac?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@marcin tylko ta Polonia to juz tyle razy "musiala" wygrac , ze az strach
@Cendrus dajesz Muszyne ? tylko ja czuje , ze Dabrowa cos nabroi ? tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by akagi
Grajus - dlaczego w Bwin kurs na Elanę z Turem wzrósł i jest najwyzszy na rynku - nie masz jakichś info ?

Bo to cieniasy jakich mało smile sam gram x2 . Skład tragedia , grałem kiedyś tam jako junior , podejrzewam że jakby nie kłopoty z sercem to bym tam występował mimo że po 5 latach przerwy jestem cienki bolek smile

Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Witam smile

Dawno naszej kopanej nie ruszalem....

Lech ?? czy Wisla ??

Co do Muszyny to wystarczy wygrac tylko 2 mecze i juz jest LM ale kto go tam wie wink Kurs niski nie jest laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by akagi
Grajus - dlaczego w Bwin kurs na Elanę z Turem wzrósł i jest najwyzszy na rynku - nie masz jakichś info ?

Bo to cieniasy jakich mało smile sam gram x2 . Skład tragedia , grałem kiedyś tam jako junior , podejrzewam że jakby nie kłopoty z sercem to bym tam występował mimo że po 5 latach przerwy jestem cienki bolek smile

Dzięki.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Palermo ? wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Craxx, daje taki zestaw: Muszyna, BKS, Skra, Zaksa i Resovia.

Nie wierze w 3cia z rzedu w tym sezonie porazke Muszyny z Dabrowa. Wedlug mnie Dabrowa odstaje od Muszynianki i BKSu, a PP to dodatkowa motywacja bo droga do LM. Mineralne podobno w dobrej formie, specjalnie na ten turniej przygotowywaly sie w Trzciance.
Dziekiewicz i Jagiello w wywiadach mowia jedynie o zwyciestwie i walce w finale BKS i Muszyny smile.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
No to mamy powtórkę u Makaronów:

Modena - Piacenza X @1.80 - sporo buków wycofało już mecz z oferty. Na bf ciągle można złapać @2.46.

Myślę, że typ warty rozważenia smile

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Cesena + 0,25 i Vicenza + 0,25 .
Jutro Lazio x2 i 2 .
Basta.

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker, JelineK), 2,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1