|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
Dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Marion łamiemy w tym gemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Marion łamiemy w tym gemie  Dziekuje  teraz trzymaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Marion łamiemy w tym gemie  Dziekuje  teraz trzymaj  niech odda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
simon w formie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Simon to walczak. Nie zdziwię się jak wyciągnie z 3:6 0:3 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
simon w formie   sam sie polamal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
simon w formie   sam sie polamal  aut, siata, aut siata, czyli klasyczny autobrejk w minute
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Marion  walka  Simon ogarnij sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
simon strasznie obnizyl loty, jakas kontuzja o ktorej nie bylo az tak glosno. czy zmiana trenera - zmiana nawykow? moze ktos mi to wyjasnic. bo jak ja go pamietam sprzed 1,5 roku on byl strasznie regularnym zawodnikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
simon strasznie obnizyl loty, jakas kontuzja o ktorej nie bylo az tak glosno. czy zmiana trenera - zmiana nawykow? moze ktos mi to wyjasnic. bo jak ja go pamietam sprzed 1,5 roku on byl strasznie regularnym zawodnikiem pod koniec poprzedniego sezonu złpał ostrą kontuzje, strzykenlo mu cos w trakcie gry w kolanie (swoją drogą na jednej nodze dogral mecz i pokonal ljube w tb - ale to byl kabaret, simon nie mogl biegac wiec walil same dropshoty  ) i od tamtej pory nie doszedl do siebie, czasami ma sie wrazenie ze boi sie podkrecic tempo by kontuzja sie nie odnowila
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
simon strasznie obnizyl loty, jakas kontuzja o ktorej nie bylo az tak glosno. czy zmiana trenera - zmiana nawykow? moze ktos mi to wyjasnic. bo jak ja go pamietam sprzed 1,5 roku on byl strasznie regularnym zawodnikiem byl byl, ogrywal Ferdka nawet czasem  ale kontuzja kolana duzo namieszała....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
simon strasznie obnizyl loty, jakas kontuzja o ktorej nie bylo az tak glosno. czy zmiana trenera - zmiana nawykow? moze ktos mi to wyjasnic. bo jak ja go pamietam sprzed 1,5 roku on byl strasznie regularnym zawodnikiem pod koniec poprzedniego sezonu złpał ostrą kontuzje, strzykenlo mu cos w trakcie gry w kolanie (swoją drogą na jednej nodze dogral mecz i pokonal ljube w tb - ale to byl kabaret, simon nie mogl biegac wiec walil same dropshoty  ) i od tamtej pory nie doszedl do siebie, czasami ma sie wrazenie ze boi sie podkrecic tempo by kontuzja sie nie odnowila dzieki. tego nie wiedzialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
pieknie marion seta oddajesz...a moglo byc 4:1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
simon strasznie obnizyl loty, jakas kontuzja o ktorej nie bylo az tak glosno. czy zmiana trenera - zmiana nawykow? moze ktos mi to wyjasnic. bo jak ja go pamietam sprzed 1,5 roku on byl strasznie regularnym zawodnikiem pod koniec poprzedniego sezonu złpał ostrą kontuzje, strzykenlo mu cos w trakcie gry w kolanie (swoją drogą na jednej nodze dogral mecz i pokonal ljube w tb - ale to byl kabaret, simon nie mogl biegac wiec walil same dropshoty  ) i od tamtej pory nie doszedl do siebie, czasami ma sie wrazenie ze boi sie podkrecic tempo by kontuzja sie nie odnowila pamietam ten mecz jak dzis  mialem wtedy pogranego Simona widzialem francuza w Sunrise i Indian Wells i tyson dobrze prawi, Gillesowi czasem jakos brakuje pewnosci siebie i jakąś obawe ma w oczach... ale dzis powalczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
pieknie marion seta oddajesz...a moglo byc 4:1 moglo byc 4-1 a pozniej byly bp na 4-2.... walka Marion 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
oj marion...pierwsze podanie cos nie teges...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Marion teraz po brejka  Simon kicha...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Simon wlasnie oddal pierwszego seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
kroi sie krecz simona po 1secie, masuje se to trefne kolano
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|