Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 23 1 2 17 18 19 20 21 22 23
Goget #3775587 28/03/2010 05:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Originally Posted by Goget
Originally Posted by feliciano
witam , jaka jest jeszcze strona z wynikami point by point oprocz protennislive? bo wiem ze jest taka tylko zapomnialem :)z gory dzieki za pomoc !

http://tennisbios.com/view/tennis-livescore
Dzieki smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Marion łamiemy w tym gemie tongue

Tiago #3775612 28/03/2010 05:15
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Originally Posted by Tiago
Marion łamiemy w tym gemie tongue

Dziekuje tongue teraz trzymaj boks

Tiago #3775613 28/03/2010 05:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by Tiago
Originally Posted by Tiago
Marion łamiemy w tym gemie tongue

Dziekuje tongue teraz trzymaj boks
niech odda wink

Tiago #3775615 28/03/2010 05:19
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
simon w formie laugh

tyson #3775618 28/03/2010 05:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Simon to walczak. Nie zdziwię się jak wyciągnie z 3:6 0:3 wink

tyson #3775620 28/03/2010 05:20
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Originally Posted by tyson
simon w formie laugh

laugh sam sie polamal laugh

Tiago #3775621 28/03/2010 05:21
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Tiago
Originally Posted by tyson
simon w formie laugh

laugh sam sie polamal laugh
aut, siata, aut siata, czyli klasyczny autobrejk w minute

Tiago #3775625 28/03/2010 05:22
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Marion blush walka boks

Simon ogarnij sie blush

tyson #3775626 28/03/2010 05:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
simon strasznie obnizyl loty, jakas kontuzja o ktorej nie bylo az tak glosno. czy zmiana trenera - zmiana nawykow? moze ktos mi to wyjasnic. bo jak ja go pamietam sprzed 1,5 roku on byl strasznie regularnym zawodnikiem

!zari #3775630 28/03/2010 05:24
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by !zari
simon strasznie obnizyl loty, jakas kontuzja o ktorej nie bylo az tak glosno. czy zmiana trenera - zmiana nawykow? moze ktos mi to wyjasnic. bo jak ja go pamietam sprzed 1,5 roku on byl strasznie regularnym zawodnikiem
pod koniec poprzedniego sezonu złpał ostrą kontuzje, strzykenlo mu cos w trakcie gry w kolanie (swoją drogą na jednej nodze dogral mecz i pokonal ljube w tb - ale to byl kabaret, simon nie mogl biegac wiec walil same dropshoty laugh ) i od tamtej pory nie doszedl do siebie, czasami ma sie wrazenie ze boi sie podkrecic tempo by kontuzja sie nie odnowila

!zari #3775632 28/03/2010 05:25
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Originally Posted by !zari
simon strasznie obnizyl loty, jakas kontuzja o ktorej nie bylo az tak glosno. czy zmiana trenera - zmiana nawykow? moze ktos mi to wyjasnic. bo jak ja go pamietam sprzed 1,5 roku on byl strasznie regularnym zawodnikiem

byl byl, ogrywal Ferdka nawet czasem tongue ale kontuzja kolana duzo namieszała....

tyson #3775634 28/03/2010 05:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by tyson
Originally Posted by !zari
simon strasznie obnizyl loty, jakas kontuzja o ktorej nie bylo az tak glosno. czy zmiana trenera - zmiana nawykow? moze ktos mi to wyjasnic. bo jak ja go pamietam sprzed 1,5 roku on byl strasznie regularnym zawodnikiem
pod koniec poprzedniego sezonu złpał ostrą kontuzje, strzykenlo mu cos w trakcie gry w kolanie (swoją drogą na jednej nodze dogral mecz i pokonal ljube w tb - ale to byl kabaret, simon nie mogl biegac wiec walil same dropshoty laugh ) i od tamtej pory nie doszedl do siebie, czasami ma sie wrazenie ze boi sie podkrecic tempo by kontuzja sie nie odnowila
dzieki. tego nie wiedzialem.

!zari #3775641 28/03/2010 05:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
pieknie marion seta oddajesz...a moglo byc 4:1

tyson #3775642 28/03/2010 05:31
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Originally Posted by tyson
Originally Posted by !zari
simon strasznie obnizyl loty, jakas kontuzja o ktorej nie bylo az tak glosno. czy zmiana trenera - zmiana nawykow? moze ktos mi to wyjasnic. bo jak ja go pamietam sprzed 1,5 roku on byl strasznie regularnym zawodnikiem
pod koniec poprzedniego sezonu złpał ostrą kontuzje, strzykenlo mu cos w trakcie gry w kolanie (swoją drogą na jednej nodze dogral mecz i pokonal ljube w tb - ale to byl kabaret, simon nie mogl biegac wiec walil same dropshoty laugh ) i od tamtej pory nie doszedl do siebie, czasami ma sie wrazenie ze boi sie podkrecic tempo by kontuzja sie nie odnowila

pamietam ten mecz jak dzis wink mialem wtedy pogranego Simona tongue

widzialem francuza w Sunrise i Indian Wells i tyson dobrze prawi, Gillesowi czasem jakos brakuje pewnosci siebie i jakąś obawe ma w oczach...

ale dzis powalczy boks

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Originally Posted by Randall
pieknie marion seta oddajesz...a moglo byc 4:1

moglo byc 4-1 a pozniej byly bp na 4-2.... walka Marion boks

Tiago #3775645 28/03/2010 05:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
oj marion...pierwsze podanie cos nie teges...

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Marion teraz po brejka boks

Simon kicha...

Tiago #3775649 28/03/2010 05:37
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Simon wlasnie oddal pierwszego seta smirk

Tiago #3775654 28/03/2010 05:38
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
kroi sie krecz simona po 1secie, masuje se to trefne kolano

Strona 19 z 23 1 2 17 18 19 20 21 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, kamel, betowiec, aker, forty), 763 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,648
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1