|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Simon bedzie tyle czasu na korcie, na ile bedzie chcial tego Horacy, jak Zeba przestanie pomagac to po francuzie... Jak na razie to pomaga i pomaga. Za chwilę francuz zacznie grac i będzie po tym beznadziejnym argentyńczyku ... bylbym bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Naprawdę tragedia z tym Zeballosem. On jakby grał na spowolnieniu . Piłka mu leci pod nogi , to by się ustawił to czeka na nią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Simon bedzie tyle czasu na korcie, na ile bedzie chcial tego Horacy, jak Zeba przestanie pomagac to po francuzie... Jak na razie to pomaga i pomaga. Za chwilę francuz zacznie grac i będzie po tym beznadziejnym argentyńczyku ... bylbym bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy  Ja niestety nie ... Postawiłem na Zeballosa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
kursy na over w walce Sosny mnie interesują (swoją drogą wystawil juz jakis buk?) ale to dopeiro za 2 miechy wiec w najblziozym czasie w sumie nic wielkiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
hopkins z RJJ po 1.25 18 kwietnia, ale najpierw bede musial zobaczyc ich na wadze, potem maywather z mosleyem 2giego maja po 1.2 to daj znać na pw, jak będziesz pewien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
K...a szybciej walnie meteoryt niż ten kaleka wygra zeballos. On w ogóle potrafi odbijac ?Naprawdę długo nie oglądałem tak beznadziejnego zawodnika z głębi kortu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
hopkins z RJJ po 1.25 18 kwietnia, ale najpierw bede musial zobaczyc ich na wadze, potem maywather z mosleyem 2giego maja po 1.2 to daj znać na pw, jak będziesz pewien. Pudzian w tych walkach reslingowych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
K...a szybciej walnie meteoryt niż ten kaleka wygra zeballos. On w ogóle potrafi odbijac ?Naprawdę długo nie oglądałem tak beznadziejnego zawodnika z głębi kortu widzisz go pierwszy raz w życiu, to po co generalizujesz?  jest bez formy od początku sezonu, to fakt. Ale drugi jest taki, że gdy złapie rytm, to ogląda się go świetnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Włodar co na jutro proponujesz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
K...a szybciej walnie meteoryt niż ten kaleka wygra zeballos. On w ogóle potrafi odbijac ?Naprawdę długo nie oglądałem tak beznadziejnego zawodnika z głębi kortu widzisz go pierwszy raz w życiu, to po co generalizujesz?  jest bez formy od początku sezonu, to fakt. Ale drugi jest taki, że gdy złapie rytm, to ogląda się go świetnie. No i co z tego . Widzialem w swoim życiu wielu zawodników - (krocie). Chyba wiem dlaczego nawet go nie widziałem, bo gdzie miałem go obejrzec jak pierwszy lepszy zawodnik wchodzi i go ogrywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
kursy na over w walce Sosny mnie interesują (swoją drogą wystawil juz jakis buk?) ale to dopeiro za 2 miechy wiec w najblziozym czasie w sumie nic wielkiego http://www.oddsportal.com/boxing/wo...chko-vitaly-sosnowski-albert-183376/#1X2Są wprawdzie tylko kursy na wynik walki, ale przynajmniej będziesz wiedział, które buki w ogóle mają ten sparing Kliczki w ofercie i możesz powchodzić na każdą stronę z osobna i sprawdzić czy ktoś dodatkowo under/over 0,5 rundy oferuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
Ale wybaczę mu jak dziś wygra 2:0 w setach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
aaha no i najbardziej atrakycjnie to wygląda bet przeciwko Adamkowi, buki sie kopnely w kursah wg mnie mocno, ale to tez dluzzsa pesepektywa no i najwazniejsze czy sie meksyk nie spasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Simon kompletno dno dzisiaj, popłynąłem grubo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
trrzeba miec szacunek ze simon w tkaim stanie wogole dogrywa, 99% gwaizdorow by dawno zeszla z kortu, podobnie jak nna jednej nodze dogralz ljubą w pazidzerniku a dzien pozniej wyszedl na Tsonge choc ledwo biegal,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
trrzeba miec szacunek ze simon w tkaim stanie wogole dogrywa, 99% gwaizdorow by dawno zeszla z kortu, podobnie jak nna jednej nodze dogralz ljubą w pazidzerniku a dzien pozniej wyszedl na Tsonge choc ledwo biegal, To ściema. Widziałem wiele razy simona i zawsze ma ten sam trik. Tylko się dziwie że nie zaczął walczyc tylko oddał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
No i co z tego . Widzialem w swoim życiu wielu zawodników - (krocie). Chyba wiem dlaczego nawet go nie widziałem, bo gdzie miałem go obejrzec jak pierwszy lepszy zawodnik wchodzi i go ogrywa. jednym słowem to worek treningowy  tak, tak "magia" wielkich nazwisk. Po tym ostatnim stwierdzeniu wyobrażam sobie ile tracisz przez kursy minimalne, usprawiedliwiając porażki mega sensacją, czy wałkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
aaha no i najbardziej atrakycjnie to wygląda bet przeciwko Adamkowi, buki sie kopnely w kursah wg mnie mocno, ale to tez dluzzsa pesepektywa no i najwazniejsze czy sie meksyk nie spasie :)Polak mocny. :)Góral pokonał cunninghama ... :)Jak Adamek wychodzi na ring to jak na wojnę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
No i co z tego . Widzialem w swoim życiu wielu zawodników - (krocie). Chyba wiem dlaczego nawet go nie widziałem, bo gdzie miałem go obejrzec jak pierwszy lepszy zawodnik wchodzi i go ogrywa. jednym słowem to worek treningowy  tak, tak "magia" wielkich nazwisk. Po tym ostatnim stwierdzeniu wyobrażam sobie ile tracisz przez kursy minimalne, usprawiedliwiając porażki mega sensacją, czy wałkiem. Spoko ja stawiałem na zeballosa na 2:0 po 2.75 więc jestem ogólnie zadowolony. Po prostu zdzwiwiło mnie , że zeballos tak się męczył
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
aaha no i najbardziej atrakycjnie to wygląda bet przeciwko Adamkowi, buki sie kopnely w kursah wg mnie mocno, ale to tez dluzzsa pesepektywa no i najwazniejsze czy sie meksyk nie spasie :)Polak mocny. :)Góral pokonał cunninghama ... :)Jak Adamek wychodzi na ring to jak na wojnę Gdzie są kursy na tą walkę? Z góry dzięki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|