Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 23 1 2 19 20 21 22 23
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Originally Posted by karuzel1122
Originally Posted by Tiago
Simon bedzie tyle czasu na korcie, na ile bedzie chcial tego Horacy, jak Zeba przestanie pomagac to po francuzie...

Jak na razie to pomaga i pomaga. Za chwilę francuz zacznie grac i będzie po tym beznadziejnym argentyńczyku ...

bylbym bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Naprawdę tragedia z tym Zeballosem. On jakby grał na spowolnieniu .
Piłka mu leci pod nogi , to by się ustawił to czeka na nią.

Tiago #3775697 28/03/2010 06:07
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by Tiago
Originally Posted by karuzel1122
Originally Posted by Tiago
Simon bedzie tyle czasu na korcie, na ile bedzie chcial tego Horacy, jak Zeba przestanie pomagac to po francuzie...

Jak na razie to pomaga i pomaga. Za chwilę francuz zacznie grac i będzie po tym beznadziejnym argentyńczyku ...

bylbym bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy tongue

Ja niestety nie ... Postawiłem na Zeballosa

tyson #3775698 28/03/2010 06:08
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
kursy na over w walce Sosny mnie interesują (swoją drogą wystawil juz jakis buk?) ale to dopeiro za 2 miechy
wiec w najblziozym czasie w sumie nic wielkiego

tyson #3775699 28/03/2010 06:08
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Originally Posted by tyson
hopkins z RJJ po 1.25 18 kwietnia, ale najpierw bede musial zobaczyc ich na wadze, potem maywather z mosleyem 2giego maja po 1.2

to daj znać na pw, jak będziesz pewien.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K...a szybciej walnie meteoryt niż ten kaleka wygra zeballos.
On w ogóle potrafi odbijac ?Naprawdę długo nie oglądałem tak beznadziejnego zawodnika z głębi kortu

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by włodar
Originally Posted by tyson
hopkins z RJJ po 1.25 18 kwietnia, ale najpierw bede musial zobaczyc ich na wadze, potem maywather z mosleyem 2giego maja po 1.2

to daj znać na pw, jak będziesz pewien.

Pudzian w tych walkach reslingowych ooo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Originally Posted by karuzel1122
K...a szybciej walnie meteoryt niż ten kaleka wygra zeballos.
On w ogóle potrafi odbijac ?Naprawdę długo nie oglądałem tak beznadziejnego zawodnika z głębi kortu

widzisz go pierwszy raz w życiu, to po co generalizujesz? wink jest bez formy od początku sezonu, to fakt. Ale drugi jest taki, że gdy złapie rytm, to ogląda się go świetnie.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Włodar co na jutro proponujesz? tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by włodar
Originally Posted by karuzel1122
K...a szybciej walnie meteoryt niż ten kaleka wygra zeballos.
On w ogóle potrafi odbijac ?Naprawdę długo nie oglądałem tak beznadziejnego zawodnika z głębi kortu

widzisz go pierwszy raz w życiu, to po co generalizujesz? wink jest bez formy od początku sezonu, to fakt. Ale drugi jest taki, że gdy złapie rytm, to ogląda się go świetnie.

No i co z tego . Widzialem w swoim życiu wielu zawodników - (krocie). Chyba wiem dlaczego nawet go nie widziałem, bo gdzie miałem go obejrzec jak pierwszy lepszy zawodnik wchodzi i go ogrywa.

tyson #3775710 28/03/2010 06:15
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by tyson
kursy na over w walce Sosny mnie interesują (swoją drogą wystawil juz jakis buk?) ale to dopeiro za 2 miechy
wiec w najblziozym czasie w sumie nic wielkiego

http://www.oddsportal.com/boxing/wo...chko-vitaly-sosnowski-albert-183376/#1X2

Są wprawdzie tylko kursy na wynik walki, ale przynajmniej będziesz wiedział, które buki w ogóle mają ten sparing Kliczki w ofercie i możesz powchodzić na każdą stronę z osobna i sprawdzić czy ktoś dodatkowo under/over 0,5 rundy oferuje.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Ale wybaczę mu jak dziś wygra 2:0 w setach

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
aaha no i najbardziej atrakycjnie to wygląda bet przeciwko Adamkowi, buki sie kopnely w kursah wg mnie mocno, ale to tez dluzzsa pesepektywa no i najwazniejsze czy sie meksyk nie spasie

tyson #3775715 28/03/2010 06:18
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Simon kompletno dno dzisiaj, popłynąłem grubo..

Jimmy #3775716 28/03/2010 06:20
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
trrzeba miec szacunek ze simon w tkaim stanie wogole dogrywa, 99% gwaizdorow by dawno zeszla z kortu, podobnie jak nna jednej nodze dogralz ljubą w pazidzerniku a dzien pozniej wyszedl na Tsonge choc ledwo biegal,

tyson #3775723 28/03/2010 06:23
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by tyson
trrzeba miec szacunek ze simon w tkaim stanie wogole dogrywa, 99% gwaizdorow by dawno zeszla z kortu, podobnie jak nna jednej nodze dogralz ljubą w pazidzerniku a dzien pozniej wyszedl na Tsonge choc ledwo biegal,

To ściema. Widziałem wiele razy simona i zawsze ma ten sam trik. Tylko się dziwie że nie zaczął walczyc tylko oddał.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Originally Posted by karuzel1122
No i co z tego . Widzialem w swoim życiu wielu zawodników - (krocie). Chyba wiem dlaczego nawet go nie widziałem, bo gdzie miałem go obejrzec jak pierwszy lepszy zawodnik wchodzi i go ogrywa.

jednym słowem to worek treningowy smile tak, tak "magia" wielkich nazwisk. Po tym ostatnim stwierdzeniu wyobrażam sobie ile tracisz przez kursy minimalne, usprawiedliwiając porażki mega sensacją, czy wałkiem.

tyson #3775726 28/03/2010 06:24
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by tyson
aaha no i najbardziej atrakycjnie to wygląda bet przeciwko Adamkowi, buki sie kopnely w kursah wg mnie mocno, ale to tez dluzzsa pesepektywa no i najwazniejsze czy sie meksyk nie spasie

:)Polak mocny. :)Góral pokonał cunninghama ... :)Jak Adamek wychodzi na ring to jak na wojnę

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by włodar
Originally Posted by karuzel1122
No i co z tego . Widzialem w swoim życiu wielu zawodników - (krocie). Chyba wiem dlaczego nawet go nie widziałem, bo gdzie miałem go obejrzec jak pierwszy lepszy zawodnik wchodzi i go ogrywa.

jednym słowem to worek treningowy smile tak, tak "magia" wielkich nazwisk. Po tym ostatnim stwierdzeniu wyobrażam sobie ile tracisz przez kursy minimalne, usprawiedliwiając porażki mega sensacją, czy wałkiem.

Spoko ja stawiałem na zeballosa na 2:0 po 2.75 więc jestem ogólnie zadowolony. Po prostu zdzwiwiło mnie , że zeballos tak się męczył

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Originally Posted by karuzel1122
Originally Posted by tyson
aaha no i najbardziej atrakycjnie to wygląda bet przeciwko Adamkowi, buki sie kopnely w kursah wg mnie mocno, ale to tez dluzzsa pesepektywa no i najwazniejsze czy sie meksyk nie spasie

:)Polak mocny. :)Góral pokonał cunninghama ... :)Jak Adamek wychodzi na ring to jak na wojnę

Gdzie są kursy na tą walkę? Z góry dzięki

Strona 21 z 23 1 2 19 20 21 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1