Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 29 1 2 3 4 28 29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
I mówisz, że już w piątek bilety miałeś..?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Originally Posted by kfjatek
I mówisz, że już w piątek bilety miałeś..?

??? nie.
bilety mam od dzisiaj, lecz w piatek zlamałem noge. a nie mam zamiaru z gipsem isc na stadion.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
To po jaką cholerę kupiłeś bilet?!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
taki bilet na mecz lech poznań - LEGIA WARSZAWA to jest coś w wielkopolsce

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Lech? CO tu w ogóle się zastanwiac. Jestem kibicem Legii i stawiam cala kase (bankroll + pozyczyone od starych). Na Lecha.

JEDEN dobry mecz z Legii nie stanowi o jej sile.

Jeden mecz marny Lecha nie stanowi o sile.

Bez jaj.

Wszystko powyzej 1.9 na Lecha jest value.

Tam bedzie pogrom. 3:0.

Bialas nie pomoze.
Jak ktos jest taki zafascynowany wynikiem 3:2 z Lechia, to nie sie zastanowi jaki wynik meczu Lechia - Legia byl po 20 minutach????????????

Lech Lech Lech

kibice, kasa, pilkarze.

Tylko Lech moze nas reprezentowac w pucharach.

Nasza Legia - owszem, za 5-6 lat.




Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
ITI, dobranoc.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Dzięki, Wiaro Lecha, za pomoc, wsparcie. Bez Was i bez wsparcia innych kibiców innych drużyn, byłoby nam ciężko.

Jest źle z Legią, bardzo źle.

Nie wiem, czy wydobędziemy się z tego kryzysu, wątpię, może za klika lat. Ale wtedy Was nie dogonimy. Nieważne, czy dogonimy. Ważne, żeby Lech zdobył mistrza, bo zasługuje, żeby godnie reprezentować Polskę. Super kibice, super stadion, super piłkarze.

Lech na mistrza, a my może za 5-6 lat, jak dobrze pójdzie. Tylko nie Wisła, błagam, Levadia pokazała czym jest Wisła.





Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Ale się maślanie zrobiło tongue

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
"Pamiętam jak byłam mała i mama czytała mi bajki na dobranoc. Na stadionie Legii jest jak u mamy, no może trochę głośniej. Kup karnet i oglądaj mecz w warunkach, jakich jeszcze w Polsce nie było". Jak u mamy, tylko trochę głośniej




i jeszcze macanka Strejlaua...

Zmienia się nie do poznania nasza EKSTRAklasa...;)

zamiast wpompować pieniądze w drużynę debile z ITI płacą za takie durne kamapanie marketingowe

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Szczytem wszystkiego jest dział "pytania i odpowiedzi" na oficjalnej stronie. Pytania są stylizowane na prawdziwe, tak jakby ktoś naprawdę, sam z siebie, mógł wpaść na coś tak kretyńskiego. Popatrzcie.

P: Gdzie znajduje się stadion Legii?
O: Stadion Legii znajduje się w Warszawie na Powiślu przy ul. Łazienkowskiej 3.

P: Gdzie siadają najbardziej nieobliczalni kibice, bo nie chcę być blisko nich?
O: Kibice najżywiej dopingujący zajmują miejsca na trybunie północnej od ul. Łazienkowskiej 3. Proszę się jednak nie obawiać o swoje bezpieczeństwo na nowym stadionie.

P: Czy można wnosić swoje jedzenie i picie na stadion?
O: Nie wolno wnosić żadnych napojów w butelkach. Można wnieść na stadion swoje jedzenie.

P: Czy mogę wnieść na stadion jabłko?
O: Owoce takie jak jabłka, gruszki czy pomarańcze nie powinny być wnoszone na stadion.

P: Czy na stadion mogę wnieść parasol?
O: Nie ma takiej potrzeby – wszystkie miejsca siedzące na stadionie są zadaszone.

P: Ile minut przed pierwszym gwizdkiem piłkarze wychodzą na rozgrzewkę?
O: Piłkarze wychodzą na rozgrzewkę około 35 minut przed rozpoczęciem meczu.

P: Czy na stadionie dobrze słychać spikera?
O: Dzięki jednemu z najnowocześniejszych systemów nagłośnienia w Europie wszystkie informacje odbierane z głośników będą doskonale słyszane w każdym miejscu na stadionie.

P: Czy kolumny głośnikowe nie wiszą tuż nad głową?
O: Nie, kolumny głośnikowe umieszczone są w takiej odległości od widzów, aby nie utrudniały oglądania meczu i nie powodowały dyskomfortu podczas widowiska.

P: Jeśli mecz jest letnim popołudniem to czy słońce nie świeci prosto w oczy, a jeśli tak to na której trybunie tak może się dziać?
O: W lato słońce długo jest wysoko nad ziemią i nie powoduje dyskomfortu oglądania meczu. Najbardziej narażone na to miejsca znajdują się na trybunie wschodniej od strony ul. Czerniakowskiej.

P: Czy w ochronie nie zatrudniacie prostaków i chamów?
O: Staramy się, aby osoby pełniące funkcje porządkowe, jak i stewardzi były osobami o wysokiej kulturze i odpowiednim zachowaniu.

P: Czy krzesełka są bardzo twarde i trzeba kłaść na nich np. koc?
O: Nie, krzesełka zamontowane na stadionie Legii są nowoczesnymi konstrukcjami, spełniającymi wymogi UEFA – są komfortowe i wygodne. Wykonane są ze specjalnego materiału, który podtrzymuje ciepło nawet w chłodne dni. W takie krzesełka wyposażone są m.in. stadiony Allianz Arena w Monachium i stadion olimpijski w Pekinie.

P: Ile jest toalet na stadionie?
O: Na promenadzie wokół stadionu umiejscowionych jest 12 toalet. W każdej znajduje się kilkanaście pisuarów i kabiny.

P: Czy toalety są czyste?
O: Tak, toalety są utrzymywane w czystości i sprzątane po każdym meczu. Bardzo dużo oczywiście zależy również od korzystających z toalet – w jakim stanie zostawiają je po wyjściu.

P: Czy w toaletach są natryski?
O: Nie w toaletach nie ma natrysków, są za to umywalki, gdzie można przed wyjściem umyć ręce.


Czy są natryski? Czy na siedzeniu trzeba kłaść koc? Co z jabłkami? Jak usiąść jak najdalej od najzagorzalszych kibiców? Gdzie znajduje się stadion? Jak wnieść parasol? PO PROSTU KABARET. Dopełnieniem tego wszystkie są ceny biletów, ZDECYDOWANIE NAJDROŻSZE w Polsce (terminologia Weszło) lub też BARDZO PRZYSTĘPNE (terminologia mediów ITI). Patrzymy na to wszystko i dochodzimy do wniosku - albo Legii uda się ściągnąć na trybuny trzydzieści tysięcy kretynów, którzy kupią wszystko, co się mocno zareklamuje, albo stadion w przyszłym sezonie będzie świecił pustkami. I chyba kibicujemy opcji numer dwa - przydałaby się komuś mocna pobudka. Jak już się, drodzy działacze, nawpieprzacie tych truskawek i popieścicie z dziewczynami, przypomnijcie sobie o jednym - kupiliście klub PIŁKARSKI z ogromnymi tradycjami i z rzeszą (byłych?) kibiców.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nic dodać - nic ująć.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Ciekawi mnie czy Kolejorz sprzeda Lewego.Blackburn 5mln funtów daje
w dzisiejszym Daily Mirrorze mowa o tym

http://www.mirrorfootball.co.uk/new...-in-on-5m-Polish-star-article398049.html

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Bezdomny
Ciekawi mnie czy Kolejorz sprzeda Lewego.Blackburn 5mln funtów daje
w dzisiejszym Daily Mirrorze mowa o tym

http://www.mirrorfootball.co.uk/new...-in-on-5m-Polish-star-article398049.html
Sprzeda. Władze są wręcz nastawione na sprzedaż. Menago Czaruś już pewnie od roku robi w pory na myśl o prowizji. Lech ma już upatrzonych ew.następców Lewandowskiego.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
sprzeda sprzeda - tak budujemy mocne kluby polskiego futbolu frown

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Z drugiej strony - z niewolnika...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
to fakt , jak nie chce tu grac to pozytku z niego nie bedzie zadnego i kolo nam sie zamyka

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
eee no, ale 5 mln £ to chyba lekka przesada jak za napastnika z Polski

chyba ze Blackburn jest tak napalone jak to kiedys mialo miejsce z Citko

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Ciekawe czy zrobi kariere a'la Matusiak czy sie rozwinie jak kilku kopaczy z naszej ligi po wyjezdzie...

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
jak to by byla prawda i dadza 5mln funtow za niego to bedzie super interes dla LECHA! i tak moim zdaniem sie wlasnei buduje klub! Lech to nie real on nie kupuje on sprzedaje a za kasy zyje dobrze i kupuje zawodnikow za 1mln i tez pewnei ebdzie dobrze gral taki... Ajax jest przykladem np oni zyja z handlu i dobzre sie maja. Nie ma co trzymac lewego bo moze mu sie trafi gorszy sezon albo kontuzja i nic na nim nie zarobią a sam zawodnik niech sie rozwija w Polsce mu to nie grozi... Podoba mi sie polityka Lecha jak cholera.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
http://stadiony.net/aktualnosci/2010/04/czeski_film_po_krakowsku

ciekawostki z budowy stadionu Wisły , polecam , jest to niecodzienna sytuacja , warto poczytac smile

Strona 2 z 29 1 2 3 4 28 29

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1