|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Dziwne zasady mają w Tobet/Nordicbet. Nie mogę na przykład postawić na jednym kuponie dwóch meczów: Inter M - CSKA Moskwa Inter M - Bologna Według regulaminu tego buka "To zdarzenie znajduje się w konflikcie z innym z Twoich zdarzeń" i koniec. Nie postawię i już. U innych bukmacherów bez problemów można łączyć mecze tej samej drużyny w lidze i europejskich pucharach. W Tobet mają jednak swoje własne zasady...chyba, że zaraz je zmienią, no bo sugestii klientów powinno się przecież słuchać?! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
no to widzę że tobet wszystko po staremu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
Dlaczego Tobet nie może wystawić meczu z drugiej ligi zachodniej z najbliższej kolejki??? W dodatku meczu, który inauguruje tę kolejkę? Pozostałe mecze w ofercie od 30 godzin a mecz Miedź - Zawisza, nie może się doczekać "wycenienia"? Dodam, że mecz Zawiszy, nie po raz pierwszy pojawia się ostatni w ofercie. Wiem, że się czepiam, ale staje się to irytując, przynajmnie dla mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Dlaczego Tobet nie może wystawić meczu z drugiej ligi zachodniej z najbliższej kolejki??? W dodatku meczu, który inauguruje tę kolejkę? Pozostałe mecze w ofercie od 30 godzin a mecz Miedź - Zawisza, nie może się doczekać "wycenienia"? Dodam, że mecz Zawiszy, nie po raz pierwszy pojawia się ostatni w ofercie. Wiem, że się czepiam, ale staje się to irytując, przynajmnie dla mnie  Zwroc uwage na to ze Tobet jako pierwszy wystawia zaklady na 2 ligi (podobnie tez jak na nizsze) DJ - sytaucja o jakiej piszesz zostanie naprawiona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Zakład na żywo na Ligę Europejską bez ryzyka Obstawiaj dzisiejsze ćwierćfinały Ligi Europejskiej bez ryzyka! Wystarczy postawić jeden zakład na żywo (LiveBet) na dzisiejsze mecze Ligi Europejskiej, aby otrzymać możliwość postawienia kolejnego za taką samą kwotę bez ryzyka (do sumy 20 PLN). Jeżeli więc postawisz zakład na żywo za 4 PLN, następny Twój zakład tego samego typu będzie wolny od ryzyka właśnie do sumy 4 PLN. Jeżeli postawisz 20 PLN lub więcej, ewentualny zwrot w przypadku przegranej wyniesie 20 PLN. Oferta dotyczy zarówno zakładów na żywo postawionych na naszej stronie, jak i za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile. Wiecej: http://www.tobet.com/docs?content=riskfree_april&ads=false&content_only=false
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
na nowym koncie przyjmujcie duble do gry na 4 ligę polską za 120pln????to może od razu max po 12pln i będzie po kłopocie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Daj spokój, 12 pln to jest na żużel angielski, ale i tak nieźle w porównaniu z PLKK, tam limity oscylują w granicach 5-6 pln.
Możesz za to skorzystać z promocji na zakłady live z Ligi Europejskiej, wisi info jako główne na stronie- tylko że jest 13:33, ja szukam dzisiejszych meczów Ligi Europejskiej w ofercie i nie mogę znaleźć. Proszę o pomoc, bo chciałbym skorzystać z dzisiejszej promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
Banik, podaj do siebie e-mail lub gg
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
kriku napisz na priv. muppet milo jak przedstawiciel konkurencji wypowiada sie w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ale co to ma do rzeczy? Pisze jako klient- w ktorym momencie napisalem nieprawde? Odpowiedz tym razem na zadane pytanie, podobno od tego jestes, jako szef marketingu Tobetu. I czemu promocja zniknela ze strony po kilku minutach od ukazania sie posta, a odpowiedzi na moja prosbe o pomoc nie otrzymalem? W zamian za tego posta dostalem limit - jak to rozumiec?Sa takie dwa przyslowia, jedno klasyczne, drugie nieco bardziej ludowe  ktore w swiatecznym okresie moze latwiej trafia do serca  1. Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi 2. Klamstwo ma krotkie nogi Wesolych Swiat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2010
Posty: 45 |
Ojejku coraz to mam gorsze zdanie na temat tej firmy az strach sie bac tu grac , chyba trza wyplacic srodki wniosek : nic zlego nie pisac na temat tej firmy bo cie to bedzie sporo kosztowalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117 |
Zakład na żywo na Ligę Europejską bez ryzyka Obstawiaj dzisiejsze ćwierćfinały Ligi Europejskiej bez ryzyka! Wystarczy postawić jeden zakład na żywo (LiveBet) na dzisiejsze mecze Ligi Europejskiej, aby otrzymać możliwość postawienia kolejnego za taką samą kwotę bez ryzyka (do sumy 20 PLN). Jeżeli więc postawisz zakład na żywo za 4 PLN, następny Twój zakład tego samego typu będzie wolny od ryzyka właśnie do sumy 4 PLN. Jeżeli postawisz 20 PLN lub więcej, ewentualny zwrot w przypadku przegranej wyniesie 20 PLN. Oferta dotyczy zarówno zakładów na żywo postawionych na naszej stronie, jak i za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile. Wiecej: http://www.tobet.com/docs?content=riskfree_april&ads=false&content_only=falsePo co organizujecie takie szumne akcje, skoro nie potraficie się z nich wywiązać? Freebety miały wpłynąć w ciągu 24 godzin, do teraz ich nie ma i nie wiadomo kiedy będą, a polski support nie wie co odpowiadać. Nie chodzi tu o te 20 zł z freebeta, bo to żadne pieniądze, ale o zwykła uczciwość- gdyby nie reklama tej pseudopromocji to nie zajrzałbym na waszą stronę i nie wpłacił do was grosza. Drugi raz się nie dam nabrać i nikomu badziewia nie polecę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
hockey - pojawil sie problem z graczami , ktorzy grali zaklady na "live" przed godzina rozpoczecia meczu. System nie rozpoznal ich jako graczy "live" i nie dostali automatycznie zwrotu. Bonusy tym osobom zostaja przypisywane recznie - napisz pls na support (lub mnie na priv) a otrzymasz bonus.
muppet - Wesolych Swiat i duzo szczescia w nowej firmie, do dawnej jak widac zywisz wiele urazow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Wydaje mi sie ze pisze dosc jasno i przejrzyscie, a odpowiedzi jak nie ma tak nie ma. Czy moglbym dostac odpowiedz, jak rozumiec limit (groszowy) nalozony na gre - bo w tej chwili rozumiem, ze to to nagroda za krytyke (uzasadniona, tak mysle - nie napisalem nic bezpodstawnie) Tobetu? Moglbys sprobowac wypowiedziec sie merytorycznie i na temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Po co organizujecie takie szumne akcje, skoro nie potraficie się z nich wywiązać? Freebety miały wpłynąć w ciągu 24 godzin, do teraz ich nie ma i nie wiadomo kiedy będą, a polski support nie wie co odpowiadać. Nie chodzi tu o te 20 zł z freebeta, bo to żadne pieniądze, ale o zwykła uczciwość- gdyby nie reklama tej pseudopromocji to nie zajrzałbym na waszą stronę i nie wpłacił do was grosza. Drugi raz się nie dam nabrać i nikomu badziewia nie polecę. Jak to po co? (Banik why? - For money) By "wyłudzić" depozyt. /waruki promocji tak sformułowane, ze można je różnie interpretować. Postawiełeś taki zam zakład za 20 zł i przegrałeś? Tekst brzmiał dla mnie w styli jak przegrasz 40 zł (2x20 takie - same zkłady), to zwrócimy Ci 20 zl/ Co odpowie support: Pragniemy poinformować, iż nasz Dział Marketingu ....20 PLN. Ponieważ satysfakcja i zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.Ps. żeby nie było, że nie ostrzegałem: ...Jako gracz, bede staral sie robic to rownie obiektywnie jak w przypadku poprzedniej firmy  ... bonusy widma nadchodzą Teraz jeszcze obok "telefonu od przyjaciela" mamy "limit od przyjaciela" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Yes - sprawe bonusow wyjasnilem , nie widze powodow zeby firma nie miala wyplacac takowego skoro byl proponowany.
muppet - to byly pracownik tobet, aktualnie zdaje sie bet365 ( wczesniej 10bet jedna z najbardziej skompromitowanych firm na rynku, mozna poszukac w archiwum forum ) Jak sadze po odejsciu z aktualnej firmy tez bedzie bluzgal w ich tamacie. Ja jako byly pracownik betsson nie gram tam, nie wnikajac w regulacje prawne, jest to nie etyczne zawodowo. Nie mowiac juz o publicznym oczernianiu swojego poprzedniego pracodwcy.
Co do limitow to indywidualna sprawa kazdego bukmachera - w tej akurat Tobet jest jedna z najbradziej liberalnych firm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ma Tobet promocje dla nowych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
aaa, i dlaczego zle rozliczyli mecz 76ers-Toronto? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Co do limitow to indywidualna sprawa kazdego bukmachera - w tej akurat Tobet jest jedna z najbradziej liberalnych firm. leże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Yes - sprawe bonusow wyjasnilem , nie widze powodow zeby firma nie miala wyplacac takowego skoro byl proponowany.
muppet - to byly pracownik tobet, aktualnie zdaje sie bet365 ( wczesniej 10bet jedna z najbardziej skompromitowanych firm na rynku, mozna poszukac w archiwum forum ) Jak sadze po odejsciu z aktualnej firmy tez bedzie bluzgal w ich tamacie. Ja jako byly pracownik betsson nie gram tam, nie wnikajac w regulacje prawne, jest to nie etyczne zawodowo. Nie mowiac juz o publicznym oczernianiu swojego poprzedniego pracodwcy.
Co do limitow to indywidualna sprawa kazdego bukmachera - w tej akurat Tobet jest jedna z najbradziej liberalnych firm. Szczegolnie ostatnie zdanie mnie rozbawilo... dodaj jeszcze wśród najbardziej liberalnych firm takich jak bwin, betgun i gb... pozdrawiam i Wesolych Swiat
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|