Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
gumis1987 #3779780 30/03/2010 21:58
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Dziwne zasady mają w Tobet/Nordicbet. Nie mogę na przykład postawić na jednym kuponie dwóch meczów:

Inter M - CSKA Moskwa
Inter M - Bologna

Według regulaminu tego buka "To zdarzenie znajduje się w konflikcie z innym z Twoich zdarzeń" i koniec. Nie postawię i już. U innych bukmacherów bez problemów można łączyć mecze tej samej drużyny w lidze i europejskich pucharach. W Tobet mają jednak swoje własne zasady...chyba, że zaraz je zmienią, no bo sugestii klientów powinno się przecież słuchać?! wink papa

Bonus: Unibet
DJ SOSNA #3780131 31/03/2010 01:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
no to widzę że tobet wszystko po staremu...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Dlaczego Tobet nie może wystawić meczu z drugiej ligi zachodniej z najbliższej kolejki??? W dodatku meczu, który inauguruje tę kolejkę? Pozostałe mecze w ofercie od 30 godzin a mecz Miedź - Zawisza, nie może się doczekać "wycenienia"? Dodam, że mecz Zawiszy, nie po raz pierwszy pojawia się ostatni w ofercie.
Wiem, że się czepiam, ale staje się to irytując, przynajmnie dla mnie wink

monare #3783041 01/04/2010 23:02
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by monare
Dlaczego Tobet nie może wystawić meczu z drugiej ligi zachodniej z najbliższej kolejki??? W dodatku meczu, który inauguruje tę kolejkę? Pozostałe mecze w ofercie od 30 godzin a mecz Miedź - Zawisza, nie może się doczekać "wycenienia"? Dodam, że mecz Zawiszy, nie po raz pierwszy pojawia się ostatni w ofercie.
Wiem, że się czepiam, ale staje się to irytując, przynajmnie dla mnie wink

Zwroc uwage na to ze Tobet jako pierwszy wystawia zaklady na 2 ligi (podobnie tez jak na nizsze)

DJ - sytaucja o jakiej piszesz zostanie naprawiona.

Banik #3783098 01/04/2010 23:48
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Zakład na żywo na Ligę Europejską bez ryzyka
Obstawiaj dzisiejsze ćwierćfinały Ligi Europejskiej bez ryzyka!

Wystarczy postawić jeden zakład na żywo (LiveBet) na dzisiejsze mecze Ligi Europejskiej, aby otrzymać możliwość postawienia kolejnego za taką samą kwotę bez ryzyka (do sumy 20 PLN).

Jeżeli więc postawisz zakład na żywo za 4 PLN, następny Twój zakład tego samego typu będzie wolny od ryzyka właśnie do sumy 4 PLN. Jeżeli postawisz 20 PLN lub więcej, ewentualny zwrot w przypadku przegranej wyniesie 20 PLN.

Oferta dotyczy zarówno zakładów na żywo postawionych na naszej stronie, jak i za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile.

Wiecej:
http://www.tobet.com/docs?content=riskfree_april&ads=false&content_only=false

Banik #3784233 02/04/2010 15:33
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
na nowym koncie przyjmujcie duble do gry na 4 ligę polską za 120pln????to może od razu max po 12pln i będzie po kłopocie?

style #3784507 02/04/2010 20:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Daj spokój, 12 pln to jest na żużel angielski, ale i tak nieźle w porównaniu z PLKK, tam limity oscylują w granicach 5-6 pln.

Możesz za to skorzystać z promocji na zakłady live z Ligi Europejskiej, wisi info jako główne na stronie- tylko że jest 13:33, ja szukam dzisiejszych meczów Ligi Europejskiej w ofercie i nie mogę znaleźć.
Proszę o pomoc, bo chciałbym skorzystać z dzisiejszej promocji

muppet #3784736 02/04/2010 23:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
Banik, podaj do siebie e-mail lub gg

kriku81 #3785648 03/04/2010 07:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
kriku napisz na priv.

muppet milo jak przedstawiciel konkurencji wypowiada sie w temacie smile

Banik #3785996 03/04/2010 19:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Ale co to ma do rzeczy? Pisze jako klient- w ktorym momencie napisalem nieprawde? Odpowiedz tym razem na zadane pytanie, podobno od tego jestes, jako szef marketingu Tobetu.

I czemu promocja zniknela ze strony po kilku minutach od ukazania sie posta, a odpowiedzi na moja prosbe o pomoc nie otrzymalem? tongue
W zamian za tego posta dostalem limit - jak to rozumiec?

Sa takie dwa przyslowia, jedno klasyczne, drugie nieco bardziej ludowe wink ktore w swiatecznym okresie moze latwiej trafia do serca grin
1. Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi
2. Klamstwo ma krotkie nogi

Wesolych Swiat wink

muppet #3786015 03/04/2010 19:58
Dołączył: Feb 2010
Posty: 45
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 45
Ojejku coraz to mam gorsze zdanie na temat tej firmy az strach sie bac tu grac , chyba trza wyplacic srodki
wniosek : nic zlego nie pisac na temat tej firmy bo cie to bedzie sporo kosztowalo

Banik #3786044 03/04/2010 20:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
Originally Posted by Banik
Zakład na żywo na Ligę Europejską bez ryzyka
Obstawiaj dzisiejsze ćwierćfinały Ligi Europejskiej bez ryzyka!

Wystarczy postawić jeden zakład na żywo (LiveBet) na dzisiejsze mecze Ligi Europejskiej, aby otrzymać możliwość postawienia kolejnego za taką samą kwotę bez ryzyka (do sumy 20 PLN).

Jeżeli więc postawisz zakład na żywo za 4 PLN, następny Twój zakład tego samego typu będzie wolny od ryzyka właśnie do sumy 4 PLN. Jeżeli postawisz 20 PLN lub więcej, ewentualny zwrot w przypadku przegranej wyniesie 20 PLN.

Oferta dotyczy zarówno zakładów na żywo postawionych na naszej stronie, jak i za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile.

Wiecej:
http://www.tobet.com/docs?content=riskfree_april&ads=false&content_only=false

Po co organizujecie takie szumne akcje, skoro nie potraficie się z nich wywiązać? Freebety miały wpłynąć w ciągu 24 godzin, do teraz ich nie ma i nie wiadomo kiedy będą, a polski support nie wie co odpowiadać.
Nie chodzi tu o te 20 zł z freebeta, bo to żadne pieniądze, ale o zwykła uczciwość- gdyby nie reklama tej pseudopromocji to nie zajrzałbym na waszą stronę i nie wpłacił do was grosza. Drugi raz się nie dam nabrać i nikomu badziewia nie polecę.

_hockey #3786070 03/04/2010 20:43
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
hockey - pojawil sie problem z graczami , ktorzy grali zaklady na "live" przed godzina rozpoczecia meczu. System nie rozpoznal ich jako graczy "live" i nie dostali automatycznie zwrotu. Bonusy tym osobom zostaja przypisywane recznie - napisz pls na support (lub mnie na priv) a otrzymasz bonus.

muppet - Wesolych Swiat i duzo szczescia w nowej firmie, do dawnej jak widac zywisz wiele urazow...

Banik #3786088 03/04/2010 20:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Wydaje mi sie ze pisze dosc jasno i przejrzyscie, a odpowiedzi jak nie ma tak nie ma.
Czy moglbym dostac odpowiedz, jak rozumiec limit (groszowy) nalozony na gre - bo w tej chwili rozumiem, ze to to nagroda za krytyke (uzasadniona, tak mysle - nie napisalem nic bezpodstawnie) Tobetu? Moglbys sprobowac wypowiedziec sie merytorycznie i na temat?

_hockey #3787133 04/04/2010 02:02
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by _hockey
Po co organizujecie takie szumne akcje, skoro nie potraficie się z nich wywiązać? Freebety miały wpłynąć w ciągu 24 godzin, do teraz ich nie ma i nie wiadomo kiedy będą, a polski support nie wie co odpowiadać.
Nie chodzi tu o te 20 zł z freebeta, bo to żadne pieniądze, ale o zwykła uczciwość- gdyby nie reklama tej pseudopromocji to nie zajrzałbym na waszą stronę i nie wpłacił do was grosza. Drugi raz się nie dam nabrać i nikomu badziewia nie polecę.

Jak to po co? (Banik why? - For money) By "wyłudzić" depozyt.
/waruki promocji tak sformułowane, ze można je różnie interpretować.
Postawiełeś taki zam zakład za 20 zł i przegrałeś?
Tekst brzmiał dla mnie w styli jak przegrasz 40 zł (2x20 takie - same zkłady), to zwrócimy Ci 20 zl/

Co odpowie support:
Pragniemy poinformować, iż nasz Dział Marketingu ....20 PLN.
Ponieważ satysfakcja i zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym
priorytetem bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.


Ps.
żeby nie było, że nie ostrzegałem:
Originally Posted by ÝE$ 04/03/2010
Originally Posted by Banik
...Jako gracz, bede staral sie robic to rownie obiektywnie jak w przypadku poprzedniej firmy smile
...
laugh bonusy widma nadchodzą
Teraz jeszcze obok "telefonu od przyjaciela" mamy "limit od przyjaciela" puke


aplauz


Ý€$ #3787495 04/04/2010 04:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Yes - sprawe bonusow wyjasnilem , nie widze powodow zeby firma nie miala wyplacac takowego skoro byl proponowany.

muppet - to byly pracownik tobet, aktualnie zdaje sie bet365 ( wczesniej 10bet jedna z najbardziej skompromitowanych firm na rynku, mozna poszukac w archiwum forum )
Jak sadze po odejsciu z aktualnej firmy tez bedzie bluzgal w ich tamacie.
Ja jako byly pracownik betsson nie gram tam, nie wnikajac w regulacje prawne, jest to nie etyczne zawodowo.
Nie mowiac juz o publicznym oczernianiu swojego poprzedniego pracodwcy.

Co do limitow to indywidualna sprawa kazdego bukmachera - w tej akurat Tobet jest jedna z najbradziej liberalnych firm.

Banik #3787519 04/04/2010 04:54
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
ma Tobet promocje dla nowych?

bazyl #3787520 04/04/2010 04:56
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
aaa, i dlaczego zle rozliczyli mecz 76ers-Toronto? blush

Banik #3787532 04/04/2010 05:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by Banik
Co do limitow to indywidualna sprawa kazdego bukmachera - w tej akurat Tobet jest jedna z najbradziej liberalnych firm.

leże grin

Banik #3787533 04/04/2010 05:04
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Originally Posted by Banik
Yes - sprawe bonusow wyjasnilem , nie widze powodow zeby firma nie miala wyplacac takowego skoro byl proponowany.

muppet - to byly pracownik tobet, aktualnie zdaje sie bet365 ( wczesniej 10bet jedna z najbardziej skompromitowanych firm na rynku, mozna poszukac w archiwum forum )
Jak sadze po odejsciu z aktualnej firmy tez bedzie bluzgal w ich tamacie.
Ja jako byly pracownik betsson nie gram tam, nie wnikajac w regulacje prawne, jest to nie etyczne zawodowo.
Nie mowiac juz o publicznym oczernianiu swojego poprzedniego pracodwcy.

Co do limitow to indywidualna sprawa kazdego bukmachera - w tej akurat Tobet jest jedna z najbradziej liberalnych firm.


Szczegolnie ostatnie zdanie mnie rozbawilo...

dodaj jeszcze wśród najbardziej liberalnych firm takich jak bwin, betgun i gb...

pozdrawiam i Wesolych Swiat


Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1