Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 26 1 2 5 6 7 8 9 25 26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Bayer po gola

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662
Bolton po przerwie strzelac boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,554
roma izunia

Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
burton walka,leeds walka,wisla walka i bedzie pieknie na swieta:P heh ale to ciezko bedzie mialo wejsc:/

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
SCH04 :walka:!!!!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
chcialem powiedziec, ze Motor grał bardzo dobrze a pogon jak z jakies czwartoligowej łapanki. obie bramki stracili przez glupote obroncow Motoru, ktorzy najpierw nie przecieli dosrodkowania a potem kiwali sie w swoim polu karnym. do tego powinni konczyc mecz conajmniej w 9 najpierw bramkarz Pogoni w przepychance kogos uderzył łokcie, Moskalewicz za symulowanie nie dostał i jeszcze kogos tam sedzia (takze jakis prostak z ulicy, ktoremu juz ublizali wszyscy w drodze do szatni) oszczedził. Motor grał jak faworyt do awansu a nie spadkowicz wrecz przeciwnie do Pogoni. jakby nie sędzia to mysle, ze skonczylo by sie 4-2 lub wyzej bo nie dal ewidentnego karnego i przeszkadzał w wielu innych sytuacjach. dziekuje. odradzam stawianie Szczecina bo żal patrzec bylo dzis na ich gre.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Chagall
Trałka laugh co za poziom smirk

jak wolisz klepanko w środku pola to polecam Schalke - Bayern. W Warszawie sporo sytuacji, nie wiem czemu narzekasz smile
no bo On to powinien strzelić , a przynajmniej uderzyć laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Blackburn dobić leżącego boks

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
panowie orientuje sie ktos czy Radzionków dzis gra?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
Szalke gra jak by wygrywało ;/ VFB też gra piach a Wisła jak Wisła ot wybrałem dzisja;/

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by djdarioo
burton walka,leeds walka,wisla walka i bedzie pieknie na swieta:P heh ale to ciezko bedzie mialo wejsc:/

Siema piwo Newcastle i Stuttgart walka boks tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Originally Posted by Anfalast
chcialem powiedziec, ze Motor grał bardzo dobrze a pogon jak z jakies czwartoligowej łapanki. obie bramki stracili przez glupote obroncow Motoru, ktorzy najpierw nie przecieli dosrodkowania a potem kiwali sie w swoim polu karnym. do tego powinni konczyc mecz conajmniej w 9 najpierw bramkarz Pogoni w przepychance kogos uderzył łokcie, Moskalewicz za symulowanie nie dostał i jeszcze kogos tam sedzia (takze jakis prostak z ulicy, ktoremu juz ublizali wszyscy w drodze do szatni) oszczedził. Motor grał jak faworyt do awansu a nie spadkowicz wrecz przeciwnie do Pogoni. jakby nie sędzia to mysle, ze skonczylo by sie 4-2 lub wyzej bo nie dal ewidentnego karnego i przeszkadzał w wielu innych sytuacjach. dziekuje. odradzam stawianie Szczecina bo żal patrzec bylo dzis na ich gre.

Od poczatku rundy graja piach frown Czas aby Piotrek ustapil bo on juz nie ma pomyslu na ta druzyne i gubi sie w tym co robi

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Originally Posted by dondzikson
panowie orientuje sie ktos czy Radzionków dzis gra?

Gral o 1200

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Originally Posted by zecik
Originally Posted by dondzikson
panowie orientuje sie ktos czy Radzionków dzis gra?

Gral o 1200

Dzięki smile

Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by djdarioo
burton walka,leeds walka,wisla walka i bedzie pieknie na swieta:P heh ale to ciezko bedzie mialo wejsc:/

Siema piwo Newcastle i Stuttgart walka boks tongue


Witaj:P ani piwa na odchodne nie postawiles:P mam te 3 mecze dane za 80 dych ale tez dalem fenerbache w siate,rome i rapid bukareszt za 40:P wiec jak cos bede na rowno hehe,zreszta widzisz leeds juz na w plecy:/ a w tamtej rundzie tak fajnie grali a teraz od paru spotkan padaka:/

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
VFB 222222222

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by djdarioo
burton walka,leeds walka,wisla walka i bedzie pieknie na swieta:P heh ale to ciezko bedzie mialo wejsc:/

Siema piwo Newcastle i Stuttgart walka boks tongue

Stuttgart 222222222222222222 Trzymac boks Newcastle walka boks

Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
Brawo kurde Leeds 0:2 w plecy :/

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Newvcastle 222222222222

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by olo1984
Originally Posted by Anfalast
chcialem powiedziec, ze Motor grał bardzo dobrze a pogon jak z jakies czwartoligowej łapanki. obie bramki stracili przez glupote obroncow Motoru, ktorzy najpierw nie przecieli dosrodkowania a potem kiwali sie w swoim polu karnym. do tego powinni konczyc mecz conajmniej w 9 najpierw bramkarz Pogoni w przepychance kogos uderzył łokcie, Moskalewicz za symulowanie nie dostał i jeszcze kogos tam sedzia (takze jakis prostak z ulicy, ktoremu juz ublizali wszyscy w drodze do szatni) oszczedził. Motor grał jak faworyt do awansu a nie spadkowicz wrecz przeciwnie do Pogoni. jakby nie sędzia to mysle, ze skonczylo by sie 4-2 lub wyzej bo nie dal ewidentnego karnego i przeszkadzał w wielu innych sytuacjach. dziekuje. odradzam stawianie Szczecina bo żal patrzec bylo dzis na ich gre.

Od poczatku rundy graja piach frown Czas aby Piotrek ustapil bo on juz nie ma pomyslu na ta druzyne i gubi sie w tym co robi


przepraszam, Pogon oczywiscie. przeoczenie. Mieliście sędziego nawet i nie daliscie rady wink

Strona 7 z 26 1 2 5 6 7 8 9 25 26

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, aker, alfa, JelineK), 2,522 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1