|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662 |
Bolton po przerwie strzelac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
burton walka,leeds walka,wisla walka i bedzie pieknie na swieta:P heh ale to ciezko bedzie mialo wejsc:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
chcialem powiedziec, ze Motor grał bardzo dobrze a pogon jak z jakies czwartoligowej łapanki. obie bramki stracili przez glupote obroncow Motoru, ktorzy najpierw nie przecieli dosrodkowania a potem kiwali sie w swoim polu karnym. do tego powinni konczyc mecz conajmniej w 9 najpierw bramkarz Pogoni w przepychance kogos uderzył łokcie, Moskalewicz za symulowanie nie dostał i jeszcze kogos tam sedzia (takze jakis prostak z ulicy, ktoremu juz ublizali wszyscy w drodze do szatni) oszczedził. Motor grał jak faworyt do awansu a nie spadkowicz wrecz przeciwnie do Pogoni. jakby nie sędzia to mysle, ze skonczylo by sie 4-2 lub wyzej bo nie dal ewidentnego karnego i przeszkadzał w wielu innych sytuacjach. dziekuje. odradzam stawianie Szczecina bo żal patrzec bylo dzis na ich gre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
Trałka  co za poziom  jak wolisz klepanko w środku pola to polecam Schalke - Bayern. W Warszawie sporo sytuacji, nie wiem czemu narzekasz  no bo On to powinien strzelić , a przynajmniej uderzyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Blackburn dobić leżącego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
panowie orientuje sie ktos czy Radzionków dzis gra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472 |
Szalke gra jak by wygrywało ;/ VFB też gra piach a Wisła jak Wisła ot wybrałem dzisja;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
burton walka,leeds walka,wisla walka i bedzie pieknie na swieta:P heh ale to ciezko bedzie mialo wejsc:/ Siema  Newcastle i Stuttgart walka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
chcialem powiedziec, ze Motor grał bardzo dobrze a pogon jak z jakies czwartoligowej łapanki. obie bramki stracili przez glupote obroncow Motoru, ktorzy najpierw nie przecieli dosrodkowania a potem kiwali sie w swoim polu karnym. do tego powinni konczyc mecz conajmniej w 9 najpierw bramkarz Pogoni w przepychance kogos uderzył łokcie, Moskalewicz za symulowanie nie dostał i jeszcze kogos tam sedzia (takze jakis prostak z ulicy, ktoremu juz ublizali wszyscy w drodze do szatni) oszczedził. Motor grał jak faworyt do awansu a nie spadkowicz wrecz przeciwnie do Pogoni. jakby nie sędzia to mysle, ze skonczylo by sie 4-2 lub wyzej bo nie dal ewidentnego karnego i przeszkadzał w wielu innych sytuacjach. dziekuje. odradzam stawianie Szczecina bo żal patrzec bylo dzis na ich gre. Od poczatku rundy graja piach  Czas aby Piotrek ustapil bo on juz nie ma pomyslu na ta druzyne i gubi sie w tym co robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460 |
panowie orientuje sie ktos czy Radzionków dzis gra? Gral o 1200
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
panowie orientuje sie ktos czy Radzionków dzis gra? Gral o 1200 Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
burton walka,leeds walka,wisla walka i bedzie pieknie na swieta:P heh ale to ciezko bedzie mialo wejsc:/ Siema  Newcastle i Stuttgart walka  Witaj:P ani piwa na odchodne nie postawiles:P mam te 3 mecze dane za 80 dych ale tez dalem fenerbache w siate,rome i rapid bukareszt za 40:P wiec jak cos bede na rowno hehe,zreszta widzisz leeds juz na w plecy:/ a w tamtej rundzie tak fajnie grali a teraz od paru spotkan padaka:/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
burton walka,leeds walka,wisla walka i bedzie pieknie na swieta:P heh ale to ciezko bedzie mialo wejsc:/ Siema  Newcastle i Stuttgart walka  Stuttgart 222222222222222222 Trzymac  Newcastle walka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702 |
Brawo kurde Leeds 0:2 w plecy :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
chcialem powiedziec, ze Motor grał bardzo dobrze a pogon jak z jakies czwartoligowej łapanki. obie bramki stracili przez glupote obroncow Motoru, ktorzy najpierw nie przecieli dosrodkowania a potem kiwali sie w swoim polu karnym. do tego powinni konczyc mecz conajmniej w 9 najpierw bramkarz Pogoni w przepychance kogos uderzył łokcie, Moskalewicz za symulowanie nie dostał i jeszcze kogos tam sedzia (takze jakis prostak z ulicy, ktoremu juz ublizali wszyscy w drodze do szatni) oszczedził. Motor grał jak faworyt do awansu a nie spadkowicz wrecz przeciwnie do Pogoni. jakby nie sędzia to mysle, ze skonczylo by sie 4-2 lub wyzej bo nie dal ewidentnego karnego i przeszkadzał w wielu innych sytuacjach. dziekuje. odradzam stawianie Szczecina bo żal patrzec bylo dzis na ich gre. Od poczatku rundy graja piach  Czas aby Piotrek ustapil bo on juz nie ma pomyslu na ta druzyne i gubi sie w tym co robi przepraszam, Pogon oczywiscie. przeoczenie. Mieliście sędziego nawet i nie daliscie rady 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|