Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
A pytanie z innej beczki: chcialbym szybko sprzedac autko z mala wada gdzie moglbym liczyc na to? Moze jakas gielda? Jestem z okolic Poznania.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by rangiz9
Najpierw musiałbyś się zadeklarować czy ma to być diesel czy też benzyna ;-)

Oj umknęło mi. Interesuje mnie diesel. wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by rangiz9
Najpierw musiałbyś się zadeklarować czy ma to być diesel czy też benzyna ;-)

Oj umknęło mi. Interesuje mnie diesel. wink

Czyli tak jak pisałem VW Golf, Audi A3, Seat Leon

Co do VW Golfa to polecam to forum

--> http://forum.vwgolf.pl/

Co do Audi A3 to tutaj wydaje się fajne forum

--> http://www.a3-club.net/forum/index.php

I Leon

--> http://leonclub.pl/forum

Miłej lektury ;-)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Bartheezz
A pytanie z innej beczki: chcialbym szybko sprzedac autko z mala wada gdzie moglbym liczyc na to? Moze jakas gielda? Jestem z okolic Poznania.

jakie to auto?? jaka wada??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Mam do sprzedania VW T4 2.5 TDI Więcej informacji pod linkiem poniżej

--> www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10923283 [otomoto.pl]

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by Bartheezz
A pytanie z innej beczki: chcialbym szybko sprzedac autko z mala wada gdzie moglbym liczyc na to? Moze jakas gielda? Jestem z okolic Poznania.

jakie to auto?? jaka wada??
Xsara 04 r. prawe tylne kolo wykrzywione do srodka

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Bartheezz
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by Bartheezz
A pytanie z innej beczki: chcialbym szybko sprzedac autko z mala wada gdzie moglbym liczyc na to? Moze jakas gielda? Jestem z okolic Poznania.

jakie to auto?? jaka wada??
Xsara 04 r. prawe tylne kolo wykrzywione do srodka

wrzuć foty, info i cenę na gg: 6482985

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
W ciągu miesiąca muszę załatwić auto do 10 tys. Najlepiej diesel, bezwypadkowy, wyglądający jakoś- tak żeby nie trzeba było od razu ładować w jego naprawę. Może ktoś ma na sprzedaż coś ciekawego.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Moze kogos interesuje Honda Accord 2.0 benzyna+gaz r.prod XII 1997.
http://moto.allegro.pl/item973524552_honda_accord_97r_czarna_perla_igla_100_bez_wyp.html
Nie jest to moje ogloszenie ale tam mniej wiecej wyglada moja. Jezeli ktos bylby zainteresowany wiecej szczegolow na pw.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Dostałem ofertę kupna Renault Thalia z 2003 roku.

Ktoś ma opinię?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
u mnie w rodzinie jest jedna, wbrew pozorom nie jest to zle auto, malo sie psuje, ale ma jedna wade jest okropnie brzydkie grin Jesli to Ci nie przeszkadza a auto z wiarygodnego zrodla to wez smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
thalia to clio z dupą. Miałem w karierze 2 clio i jedyne co sie psuło to elektryka

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Mam okazję kupić Mercedesa B200 po jazdach próbnych w bardzo dobrej cenie. Macie jakieś opinie o tym samochodzie? Warto?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Nie będę zakładał oddzielnego topicu, tylko w tym umieszczę swoje pytanie - a motoryzacja to nie mój konik.

Jestem na kupnie opon (175/65/R-14) letnich do Fiata Brava

Takie coś rzuciło mi się w oko:

Kleber DYNAXER HP 2

Fulda CARAT PROGRESSO

Fulda ECOCONTROL

Michelin ENERGY XT1

Goodyear EFFICIENTGRIP

czy może jakieś inne?

podałem wybrane, które cieszyły się wysokimi średnimi, które to średnie są w oparciu o opinię użytkowników.

ciekaw jestem Waszej opinii.


Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
@wwwujek, mam pytanie odnosnie firmy, ktora opisales kilka postow wyzej. przeslali jakies ciekawe propozycje??

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
1.4 w benie nie bierz bo Ci będzie złopał jak smok. te w gazie ladnie wygladaja, ale mowia zeby od kogos nie brac gazu.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Najchętniej wziąłbym diesla 1.9, jednak niedaleko siebie znalazłem tylko jeden - ostatni link.

Odnośnie benzyny - jaki silnik polecacie ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Szewa dlaczego akurat Golf ?? Szczerze mowiac, wielu znajomych mialo/ma i naprawde trzeba trafic na udany egzemplarz, potrafilo sie psuc naprawde wszystko.... Do tej ceny polecilbym jednak Ibizke 1.9. Mysle, ze jak dobrze bys poszukal to bys cos znalazl. Chyba, ze jakies autko z kiera po prawej stronie jak potrzebujesz autko na pol roku.
Pzdr

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
...z innej beczki codziennie od roku koło mojego sklepu stoi takie cudeńko <fotka robiona w ubiegłym roku tuż po zakupie samochodu przez miłą Panią kierowniczkę sąsiedniego budynku>


[Linked Image]



[Linked Image]

blush blush

dla mnie coś pięknego ile razy bym nie przechodził cały czas nie moge sie napatrzeć

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, kamel, aker), 2,818 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,231
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1