|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
A pytanie z innej beczki: chcialbym szybko sprzedac autko z mala wada gdzie moglbym liczyc na to? Moze jakas gielda? Jestem z okolic Poznania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Najpierw musiałbyś się zadeklarować czy ma to być diesel czy też benzyna ;-) Oj umknęło mi. Interesuje mnie diesel. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Najpierw musiałbyś się zadeklarować czy ma to być diesel czy też benzyna ;-) Oj umknęło mi. Interesuje mnie diesel.  Czyli tak jak pisałem VW Golf, Audi A3, Seat Leon Co do VW Golfa to polecam to forum --> http://forum.vwgolf.pl/Co do Audi A3 to tutaj wydaje się fajne forum --> http://www.a3-club.net/forum/index.phpI Leon --> http://leonclub.pl/forumMiłej lektury ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
A pytanie z innej beczki: chcialbym szybko sprzedac autko z mala wada gdzie moglbym liczyc na to? Moze jakas gielda? Jestem z okolic Poznania. jakie to auto?? jaka wada??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
A pytanie z innej beczki: chcialbym szybko sprzedac autko z mala wada gdzie moglbym liczyc na to? Moze jakas gielda? Jestem z okolic Poznania. jakie to auto?? jaka wada?? Xsara 04 r. prawe tylne kolo wykrzywione do srodka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
A pytanie z innej beczki: chcialbym szybko sprzedac autko z mala wada gdzie moglbym liczyc na to? Moze jakas gielda? Jestem z okolic Poznania. jakie to auto?? jaka wada?? Xsara 04 r. prawe tylne kolo wykrzywione do srodka wrzuć foty, info i cenę na gg: 6482985
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
W ciągu miesiąca muszę załatwić auto do 10 tys. Najlepiej diesel, bezwypadkowy, wyglądający jakoś- tak żeby nie trzeba było od razu ładować w jego naprawę. Może ktoś ma na sprzedaż coś ciekawego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Dostałem ofertę kupna Renault Thalia z 2003 roku.
Ktoś ma opinię?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
u mnie w rodzinie jest jedna, wbrew pozorom nie jest to zle auto, malo sie psuje, ale ma jedna wade jest okropnie brzydkie  Jesli to Ci nie przeszkadza a auto z wiarygodnego zrodla to wez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
thalia to clio z dupą. Miałem w karierze 2 clio i jedyne co sie psuło to elektryka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Mam okazję kupić Mercedesa B200 po jazdach próbnych w bardzo dobrej cenie. Macie jakieś opinie o tym samochodzie? Warto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Nie będę zakładał oddzielnego topicu, tylko w tym umieszczę swoje pytanie - a motoryzacja to nie mój konik.
Jestem na kupnie opon (175/65/R-14) letnich do Fiata Brava
Takie coś rzuciło mi się w oko:
Kleber DYNAXER HP 2
Fulda CARAT PROGRESSO
Fulda ECOCONTROL
Michelin ENERGY XT1
Goodyear EFFICIENTGRIP
czy może jakieś inne?
podałem wybrane, które cieszyły się wysokimi średnimi, które to średnie są w oparciu o opinię użytkowników.
ciekaw jestem Waszej opinii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
@wwwujek, mam pytanie odnosnie firmy, ktora opisales kilka postow wyzej. przeslali jakies ciekawe propozycje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
1.4 w benie nie bierz bo Ci będzie złopał jak smok. te w gazie ladnie wygladaja, ale mowia zeby od kogos nie brac gazu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Najchętniej wziąłbym diesla 1.9, jednak niedaleko siebie znalazłem tylko jeden - ostatni link.
Odnośnie benzyny - jaki silnik polecacie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Szewa dlaczego akurat Golf ?? Szczerze mowiac, wielu znajomych mialo/ma i naprawde trzeba trafic na udany egzemplarz, potrafilo sie psuc naprawde wszystko.... Do tej ceny polecilbym jednak Ibizke 1.9. Mysle, ze jak dobrze bys poszukal to bys cos znalazl. Chyba, ze jakies autko z kiera po prawej stronie jak potrzebujesz autko na pol roku. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
...z innej beczki codziennie od roku koło mojego sklepu stoi takie cudeńko <fotka robiona w ubiegłym roku tuż po zakupie samochodu przez miłą Panią kierowniczkę sąsiedniego budynku> [ Linked Image] [ Linked Image] dla mnie coś pięknego ile razy bym nie przechodził cały czas nie moge sie napatrzeć
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|