Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#37865 07/08/2002 15:35
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Powoli Expekt.com staję się jednym z moich ulubionych Bookies. A już na pewno moge powiedzieć, że jest coraz lepszy.

Dzisiaj zauważyłem na nowej stronie Expekt funkcję, której bardzo mi brakowało.Chodzi mi o mozliwość transferu środków pomiędzy dwoma różnym kontami w Expekt.Kilku z moich "fanów" powierzyło mi swoje konta i chyba nie muszę dodawać jak ważna jest w tym momencie ta funkcja, umożliwiająca swobodny przepływ środków pomiędzy kontami.Funkcja nazywa sie voucher (po polsku kwit).Bardzo mi się podoba,ze Expekt ciągle się rozwija.Dostaje za to ode mnie :4gw:

Pozdrawiam
DJ SOSNA

Bonus: Unibet
#37866 07/08/2002 16:39
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, Expekt ciągle ulepsza swoje usługi i jest jednym z najlepszych bukmacherów dla gracza w Polsce.

Funkcja przenoszenia pieniędzy (wewnętrznie) między kontami graczy jest bardo pomocna i sam ją kiedyś używałem w Olympicu.

Szkoda tylko, że Expekt nie obsługuje rezydentów USA bo wtedy byłyby większe szanse na dokonywanie transferów za pomocą Netellera.

#37867 07/08/2002 17:33
Dołączył: May 2002
Posty: 152
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 152
szkoda że expekt.com ni ma w swojej ofercie tenisa kobiet, meczy na awans oraz gry na połowę czasu, poza tym jestem zadowolony z oferty

#37868 07/08/2002 18:31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
WITAM

chcialbym sie dowiedziec czy macie podobne problemy ze strona expekt.com, a mianowicie: po otworzeniu strony dziala bardzo wolno(mam szybkie lacze), a gdy zaczynam obstawiac strona nagle znika. i tak w kolko

pozdrawiam

cichy

#37869 07/08/2002 19:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
szkoda tylko ze nie moge sie cieszyc tymi zmianami w Expekcie, juz tydzien walcze z nimi o uzupelnienie mego konta o dokonana wplate

Pzdr.

#37870 07/08/2002 19:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Cichy, jakie masz łącze? Ja działam na DSL (Netia) i nie mam problemu.

#37871 07/08/2002 19:22
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Cichy, jakie masz łącze? Ja działam na DSL (Netia) i nie mam problemu.[/qb]
sdi w profuturo

#37872 07/08/2002 19:28
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
mnie czasem wkurza bo mi sie stronka zawiesza i musze brac alt ctrl del i np.wczoraj w nocy stronka nie dzialala ;-(
czego brakuje : Wnba i Live betting
a tak calkiem calkiem..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#37873 07/08/2002 19:36
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Cichy, czy chodzi o usługę, która w najtańszym wydaniu kosztuje 980zł netto?

#37874 07/08/2002 19:39
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
Conrad, nie. place 50 zlotych za miesiac

#37875 07/08/2002 19:40
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
podlaczenie kosztowalo mnie 400 zlotych

#37876 07/08/2002 20:10
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]czego brakuje : Live betting
a tak calkiem calkiem..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Gdyby jeszcze wrpowadzili "Live betting" to byłby naprawdę wielki "+" na ich konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37877 07/08/2002 20:16
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
G
G Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
Quote
Oryginalnie wysłał ALABAMA:
[qb]szkoda że expekt.com ni ma w swojej ofercie tenisa kobiet, meczy na awans oraz gry na połowę czasu, poza tym jestem zadowolony z oferty[/qb]
Mecze WTA ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (Ale dopiero od cwiercfinałow - glownie turnieje wielkoszlemowe) Gre na polowe czasu ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (ale tylko na wybrane ligii)

#37878 07/08/2002 21:48
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
Conrad mylisz sie ---obsluguje klijentow z USA tych ktorzy zalozyli konto na poczatku.
Duza wada expektu jest ze nie pozwala na gruba gre i na planowanie zakladu tzn nie wiadomo czy caly zaklad zostanie przyjety

#37879 08/08/2002 02:29
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]WITAM

chcialbym sie dowiedziec czy macie podobne problemy ze strona expekt.com, a mianowicie: po otworzeniu strony dziala bardzo wolno(mam szybkie lacze), a gdy zaczynam obstawiac strona nagle znika. i tak w kolko

pozdrawiam

cichy[/qb]
Tutaj wine ponosi raczej przeladowanie bajerami strony Expektu. PC nie wyrabia z tym wszystkim.
Jaki masz sprzet?

#37880 08/08/2002 04:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Osobiście nie mam żadnych problemów ze stroną Expekt-u. Mam tylko pytanie. Czy mogę mieć dwa konta na te same dane?. Posiadam już jedno ale to wspólnie z kolegą(moje dane) i chcę założyć drugie podając te same dane(oczywiście login i hasło inne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) czy nie będzie żadnych problemów? proszę o możliwie szybką odpowiedź i nieodsyłanie mnie do strony expektu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

#37881 08/08/2002 04:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ogólnie u każdego bukmachera możesz mieć tylko jedno konto na osobę. Jeśłi musisz otworzyć nowe konto ze względu na zmianę waluty to powiadom firmę o tym i upewnij się czy jest to zgodne z ich regulaminem.

#37882 08/08/2002 14:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki! Ale mogę chyba założyć konto na moją żonę i nie będzie mam nadzieję żadnych problemów. Chodzi o to że spółki to są spółki(o czym pisałem wcześniej) i potrzebuję nowego konta.Mam nadzieję że żona traktowanan jest jako kolejny gracz i to już nie powinno być niezodne z regulaminem. Ewentualne sprostowanie poproszę

#37883 08/08/2002 14:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie powinno być problemu, chyba że używasz te dwa konta by zwiększyć sobie limit na dany zakład.

#37884 08/08/2002 14:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki Conrad
Chodzi o to że na pierwszym gramy pewnym systemem, raczej tenis. Ja chcę postawić na piłkę i ciężko wydzielić które pieniądze są moje a które nasze itp. A będąc przy limicie to jaki jest na jeden zakład? Czy mogę obstawić singla współ. 1.2 za 5000 zł?. Dzieki za odpowiedzi

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1