|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Powoli Expekt.com staję się jednym z moich ulubionych Bookies. A już na pewno moge powiedzieć, że jest coraz lepszy.
Dzisiaj zauważyłem na nowej stronie Expekt funkcję, której bardzo mi brakowało.Chodzi mi o mozliwość transferu środków pomiędzy dwoma różnym kontami w Expekt.Kilku z moich "fanów" powierzyło mi swoje konta i chyba nie muszę dodawać jak ważna jest w tym momencie ta funkcja, umożliwiająca swobodny przepływ środków pomiędzy kontami.Funkcja nazywa sie voucher (po polsku kwit).Bardzo mi się podoba,ze Expekt ciągle się rozwija.Dostaje za to ode mnie :4gw:
Pozdrawiam DJ SOSNA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, Expekt ciągle ulepsza swoje usługi i jest jednym z najlepszych bukmacherów dla gracza w Polsce.
Funkcja przenoszenia pieniędzy (wewnętrznie) między kontami graczy jest bardo pomocna i sam ją kiedyś używałem w Olympicu.
Szkoda tylko, że Expekt nie obsługuje rezydentów USA bo wtedy byłyby większe szanse na dokonywanie transferów za pomocą Netellera.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 152 |
szkoda że expekt.com ni ma w swojej ofercie tenisa kobiet, meczy na awans oraz gry na połowę czasu, poza tym jestem zadowolony z oferty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
WITAM
chcialbym sie dowiedziec czy macie podobne problemy ze strona expekt.com, a mianowicie: po otworzeniu strony dziala bardzo wolno(mam szybkie lacze), a gdy zaczynam obstawiac strona nagle znika. i tak w kolko
pozdrawiam
cichy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
szkoda tylko ze nie moge sie cieszyc tymi zmianami w Expekcie, juz tydzien walcze z nimi o uzupelnienie mego konta o dokonana wplate
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Cichy, jakie masz łącze? Ja działam na DSL (Netia) i nie mam problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Cichy, jakie masz łącze? Ja działam na DSL (Netia) i nie mam problemu.[/qb] sdi w profuturo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
mnie czasem wkurza bo mi sie stronka zawiesza i musze brac alt ctrl del i np.wczoraj w nocy stronka nie dzialala ;-( czego brakuje : Wnba i Live betting a tak calkiem calkiem..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Cichy, czy chodzi o usługę, która w najtańszym wydaniu kosztuje 980zł netto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
Conrad, nie. place 50 zlotych za miesiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
podlaczenie kosztowalo mnie 400 zlotych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał SoKoL: [qb]czego brakuje : Live betting a tak calkiem calkiem..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Gdyby jeszcze wrpowadzili "Live betting" to byłby naprawdę wielki "+" na ich konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319 |
Oryginalnie wysłał ALABAMA: [qb]szkoda że expekt.com ni ma w swojej ofercie tenisa kobiet, meczy na awans oraz gry na połowę czasu, poza tym jestem zadowolony z oferty[/qb] Mecze WTA ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (Ale dopiero od cwiercfinałow - glownie turnieje wielkoszlemowe) Gre na polowe czasu ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (ale tylko na wybrane ligii)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104 |
Conrad mylisz sie ---obsluguje klijentow z USA tych ktorzy zalozyli konto na poczatku. Duza wada expektu jest ze nie pozwala na gruba gre i na planowanie zakladu tzn nie wiadomo czy caly zaklad zostanie przyjety
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Oryginalnie wysłał cichy6: [qb]WITAM
chcialbym sie dowiedziec czy macie podobne problemy ze strona expekt.com, a mianowicie: po otworzeniu strony dziala bardzo wolno(mam szybkie lacze), a gdy zaczynam obstawiac strona nagle znika. i tak w kolko
pozdrawiam
cichy[/qb] Tutaj wine ponosi raczej przeladowanie bajerami strony Expektu. PC nie wyrabia z tym wszystkim. Jaki masz sprzet?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Osobiście nie mam żadnych problemów ze stroną Expekt-u. Mam tylko pytanie. Czy mogę mieć dwa konta na te same dane?. Posiadam już jedno ale to wspólnie z kolegą(moje dane) i chcę założyć drugie podając te same dane(oczywiście login i hasło inne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) czy nie będzie żadnych problemów? proszę o możliwie szybką odpowiedź i nieodsyłanie mnie do strony expektu. Z góry dziękuję za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ogólnie u każdego bukmachera możesz mieć tylko jedno konto na osobę. Jeśłi musisz otworzyć nowe konto ze względu na zmianę waluty to powiadom firmę o tym i upewnij się czy jest to zgodne z ich regulaminem.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki! Ale mogę chyba założyć konto na moją żonę i nie będzie mam nadzieję żadnych problemów. Chodzi o to że spółki to są spółki(o czym pisałem wcześniej) i potrzebuję nowego konta.Mam nadzieję że żona traktowanan jest jako kolejny gracz i to już nie powinno być niezodne z regulaminem. Ewentualne sprostowanie poproszę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie powinno być problemu, chyba że używasz te dwa konta by zwiększyć sobie limit na dany zakład.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki Conrad Chodzi o to że na pierwszym gramy pewnym systemem, raczej tenis. Ja chcę postawić na piłkę i ciężko wydzielić które pieniądze są moje a które nasze itp. A będąc przy limicie to jaki jest na jeden zakład? Czy mogę obstawić singla współ. 1.2 za 5000 zł?. Dzieki za odpowiedzi
|
|
|
Link skopiowany do schowka