|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319 |
Czytam i nic nie rozumiem - tobet to najlepszy buk dla graczy korzy celuja w polski rynek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109 |
Zdecydowanie najlepszy, wszystko po polsku, pelna oferta az do 4 ligi polskiej <szoook>, wyplaty na konto bankowe w maks 24 h !! wszystko przejrzyste, czytelne i zrozumiale... live czat po polsku z supportem... nigdy nie robia glupich problemow... kompletnie nie rozumiem osob ktorym cos sie nie podoba... podejrzewam ze to najczesciej z ich winy powstaja jakies problemy... a to nie doczytaja regulaminu a to pewnie im sie wydaje ze tak i tak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Grałem w tobet i źle mi u nich nie było. Odnośnie limitów - prawie wszędzie są dlatego nie rozumiem takiego szumu, że tobet wprowadza na niektóre konta limity.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
całkiem możliwe, że na niektóre zakłady są ustalone niskie limity startowe, ale można wpisać większą stawkę i w większości przypadków ją akceptują. Oczywiście nie mówimy tu o kwotach rzędu 5000pln na 4 ligę polską, bo takich stawek nikt nie weźmie raczej. Jeśli chodzi o szybkość nadawania limitów to są o niebo lepsi od bet365, betsyf, interwetten czy inne betcliki gdzie po 1-3 zakładach masz już limit kilka zeta bez akceptacji wyższych stawek. Oczywiście jeśli nie gra się pomyłek i odwróconych kursów ;)a takie się trafiają czasem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Mam sprawe...
czy jest mozliwosc aby wplacic sobie przez Neteller na konto w Nordicbet a obsluga recznie wklepie mi srodki na Tobet ?
Qrde nie kazdy korzysta z MB =/
Nie limity, nie obsluga, nie niskie kursy a wlasnie BRAK WPLAT via Neteller jest dla mnie najwiekszym minusem. A najlepsze jest to ze ilekroc zapytam sie o NT na liveczacie to pisza farmazony typu 'Pracujemy nad tym' itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Nie wyświetlają mi się dzisiaj kursy-nie wiem czy to ogolny problem czy też jakiś ustawień u mnie.U Was wszystko chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
tez tak mialem jakies 20-30 minut temu, teraz jest juz OK
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Yes - rzeczywiscie bardzo nietyczne bylo co zrobil Kozakiewicz w Moskwie... Nieetyczne jest pokazywanie tego gestu uczestnikom forum będąc "przedstawicielem" firmy. (Ty niby Kozak a my sowiecka swołocz). Smutne jest też, że lektura wątku utwierdza w takiej interpretacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
mecz sie skonczyl o 21 kupon dalej nie rozliczony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Banik, 24.03 napisałem do Ciebie PW. dostałem odpowiedź, ale bez konkretów... możesz mi w końcu odpowiedzieć czarno na białym czy moje konto będzie odblokowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Pani Marta z Tobet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Banik, 24.03 napisałem do Ciebie PW. dostałem odpowiedź, ale bez konkretów... możesz mi w końcu odpowiedzieć czarno na białym czy moje konto będzie odblokowane? dzięki za odpowiedź na PW  kolejne pytanie: czy mając BAN-a w Tobet mam automatycznie BAN-a w NORDICBET?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Banik powiesz za co mi konto zamkneliscie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Banik powiesz za co mi konto zamkneliscie? za karę!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Banik powiesz za co mi konto zamkneliscie? za karę!!! no przeciez nie w nagrode 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Buhahaha, za post o Marcie bo to córka szefa  Ja pierdzele ale komedie w tym tobecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
oczywiscie, zrobil czlowkiek sto wplat, tysiac wyplat ale teraz sie domagaja ksera dowodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
muszę przyznać, że dla mnie to tobet ma najlepszy polski support w sieci!  i piszę to z pełną powagą  widać, że ludzi nie olewają klientów  brawo, tak trzymać!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|