Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17
krakow78 #3788991 05/04/2010 20:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
ale lamenty

Bonus: Unibet
krakow78 #3789004 05/04/2010 20:52
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
G
G Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
Czytam i nic nie rozumiem - tobet to najlepszy buk dla graczy korzy celuja w polski rynek.

Gulczas #3789157 05/04/2010 22:33
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109
D
member
member
D Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109
Zdecydowanie najlepszy, wszystko po polsku, pelna oferta az do 4 ligi polskiej <szoook>, wyplaty na konto bankowe w maks 24 h !! wszystko przejrzyste, czytelne i zrozumiale... live czat po polsku z supportem... nigdy nie robia glupich problemow... kompletnie nie rozumiem osob ktorym cos sie nie podoba... podejrzewam ze to najczesciej z ich winy powstaja jakies problemy... a to nie doczytaja regulaminu a to pewnie im sie wydaje ze tak i tak...

DrHouse #3789333 05/04/2010 23:48
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Grałem w tobet i źle mi u nich nie było. Odnośnie limitów - prawie wszędzie są dlatego nie rozumiem takiego szumu, że tobet wprowadza na niektóre konta limity.

SJS #3790012 06/04/2010 16:14
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
całkiem możliwe, że na niektóre zakłady są ustalone niskie limity startowe, ale można wpisać większą stawkę i w większości przypadków ją akceptują. Oczywiście nie mówimy tu o kwotach rzędu 5000pln na 4 ligę polską, bo takich stawek nikt nie weźmie raczej.
Jeśli chodzi o szybkość nadawania limitów to są o niebo lepsi od bet365, betsyf, interwetten czy inne betcliki gdzie po 1-3 zakładach masz już limit kilka zeta bez akceptacji wyższych stawek. Oczywiście jeśli nie gra się pomyłek i odwróconych kursów ;)a takie się trafiają czasem.

Qcz #3790014 06/04/2010 16:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Mam sprawe...

czy jest mozliwosc aby wplacic sobie przez Neteller na konto w Nordicbet a obsluga recznie wklepie mi srodki na Tobet ?

Qrde nie kazdy korzysta z MB =/

Nie limity, nie obsluga, nie niskie kursy a wlasnie BRAK WPLAT via Neteller jest dla mnie najwiekszym minusem. A najlepsze jest to ze ilekroc zapytam sie o NT na liveczacie to pisza farmazony typu 'Pracujemy nad tym' itp.

Ojro #3790017 06/04/2010 16:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Nie wyświetlają mi się dzisiaj kursy-nie wiem czy to ogolny problem czy też jakiś ustawień u mnie.U Was wszystko chodzi?

nawoj #3790019 06/04/2010 16:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
tez tak mialem jakies 20-30 minut temu, teraz jest juz OK

Ojro #3790022 06/04/2010 16:35
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
u mnie wszystko ok !

Banik #3790609 07/04/2010 01:26
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Banik
Yes - rzeczywiscie bardzo nietyczne bylo co zrobil Kozakiewicz w Moskwie...

Nieetyczne jest pokazywanie tego gestu uczestnikom forum będąc "przedstawicielem" firmy. (Ty niby Kozak a my sowiecka swołocz).
Smutne jest też, że lektura wątku utwierdza w takiej interpretacji.





Ý€$ #3791302 07/04/2010 07:51
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
mecz sie skonczyl o 21 kupon dalej nie rozliczony puke

bazyl #3791366 07/04/2010 17:29
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Banik,
24.03 napisałem do Ciebie PW.
dostałem odpowiedź, ale bez konkretów...
możesz mi w końcu odpowiedzieć czarno na białym czy moje konto będzie odblokowane?

gembol #3791591 07/04/2010 21:00
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Pani Marta z Tobet puke

gembol #3791682 07/04/2010 22:36
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by gembol
Banik,
24.03 napisałem do Ciebie PW.
dostałem odpowiedź, ale bez konkretów...
możesz mi w końcu odpowiedzieć czarno na białym czy moje konto będzie odblokowane?
dzięki za odpowiedź na PW hura
kolejne pytanie:
czy mając BAN-a w Tobet mam automatycznie BAN-a w NORDICBET?

gembol #3792487 08/04/2010 03:44
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Banik powiesz za co mi konto zamkneliscie?

bazyl #3792532 08/04/2010 03:57
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by bazyl
Banik powiesz za co mi konto zamkneliscie?

za karę!!!

JuN #3792832 08/04/2010 05:49
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by JuN
Originally Posted by bazyl
Banik powiesz za co mi konto zamkneliscie?

za karę!!!
no przeciez nie w nagrode laugh blush

bazyl #3792847 08/04/2010 06:00
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Buhahaha, za post o Marcie bo to córka szefa laugh

Ja pierdzele ale komedie w tym tobecie tongue

hunters #3792974 08/04/2010 07:45
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
oczywiscie, zrobil czlowkiek sto wplat, tysiac wyplat ale teraz sie domagaja ksera dowodu puke

bazyl #3793057 08/04/2010 16:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
muszę przyznać, że dla mnie to tobet ma najlepszy polski support w sieci! smile


i piszę to z pełną powagą wink

widać, że ludzi nie olewają klientów smile


brawo, tak trzymać!

Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, rafal08, Lukasz111, rymoholik, $-man, alfa, burbon, Sensei, betowiec, Akhu), 2,891 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1