|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143 |
Analizował ktoś dzisiejsze mecze? Ja myslę nad tymi parami: kubot - clement ( sercem kubot ;p kursem clement  ) starace - hernandez ( kurs na starace troszkę mały a hernandez nie jest zły grajek więc trzeba przemyśleć sprawę) granollers - garcia lopez h2h 0-2 (według mnie garcia spokojnie powinien wygrać ) filipkens - Pous Laura ( Pous kwale przeszła bardzo dobrze wygrywając z dominguez albo meusbuerger, filipkens natomiast ostatnio słabe występy) barrois - garcia vidagany ( tu również w kwalach garcia w miare gładko pokonała molik oraz monike niculescu ) Proszę o wasze typy i spostrzeżenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143 |
rezai - malek ( tu bym proponował +1,5 na małek @2,00 , do tej pory małek 2 razy wygrywała z rezai, myślę że urwie seta  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
" Na dodatek, to co mówił, miało sens ".
I jak tu nie wierzyć zwyczajowej opinii - że Polak potrafi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
na dzisiaj Lopez i Marx/Zelenay
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
na dzisiaj Lopez i Marx/Zelenay Lopez - mówisz ? Może wygra derby, ale tylko - może. Dla mnie no bet. Marxy też tacy jednoznaczni nie są. Bednarki wygrali z Kubotami(którzy bronili punktów za ubiegłoroczne zwycięstwo w tym turnieju). Jakby nie oceniać ich wczorajsze "sportowe" zwycięstwo, to jednak parę par (fakt, że drugi garnitur) już pokonali, a z tymi co przegrali, toczyli na ogół 3 setowe pojedynki. Dla mnie również no bet. Ale każdy ma Swoje zdanie i gra za Swoje pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
Akagi,nie dostrzegasz tam zadnych ruchów kursowych z meczem Penetta Shvedova...bo mi się wydaje ,że Shvedova bardziej cierpliwa do długiego przebijania na wolnej nawierzchni...tak sie zastanawiam,czy Flavii bedzie się chciało ???...taki mały turniej ?....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jeszcze za wcześnie - Broda - na jakieś wnioski dotyczące ruchów. Poczekamy, po 16 postaram się do tego ustosunkować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
Witam:)Santiago G,Riba,Kunitsyn,Schwank:) co wy na to??warte gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
akaqi nie mówię ze mam patent na racje. Zaproponowałem typy i dzięki za opinię. Każdy typ który proponuję dokładnie analizuję. Co do meczu dwóch Hiszpanów, myślę że Lopez jest o klasę lepszym graczem a kurs na niego tak wysoki tylko dlatego że w tym sezonie jeszcze na cegle nie grał. Granollers męczył się z przeciętnym Hassem i jak dla mnie jest zbyt narwany i mało konsekwentny w prowadzeniu gry.H2H chociaż dawno temu też dla Lopeza. Co do debla, większe ogranie po stronie przeciwników polskiego debla. Wczorajszy wynik dla mnie jednoznaczny dostali zwycięstwo w prezencie, dzisiaj takiego prezentu nikt im nie podaruje a umiejętności jeszcze nie na ten szczebel. To moje rozważania, życie pokaże czy miałem rację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Brianti @5,77 VAMOS! Martinez nic specjalnego nie pokazała, H2H 1:1 - oba rowne mecze, a brianti tez coin gladziutko pojechala 62 60, wiec powinna napsuc krwi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ja też absolutnie nie mam patentu na rację - jerzykj. Trzymam się jednak pewnych zasad. Jeżeli nie uważam, że moje procentowe szanse są większe, niż te proponowane przez buka - to tego nie gram. W dużej ilości przypadków, te moje obawy są bezpodstawne, jednak trzymanie się określonych zasad, jest w tym biznesie niezbędne, jeżeli chce się mieć z tego wymierne korzyści. A wcale nie neguję Twoich typów, tylko przedstawiam swoją opinię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
A dlaczego na cegle nie grał ?....bo jak go od dawna śledzę to wydaje mi się,że z gracza typowo clayowego Garcia Lopez o wiele lepiej poczul się na szybkich nawierzchniach i tam osiąga lepsze wyniki....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
czołem, mamy Panowie live do Monzy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Witam:)Santiago G,Riba,Kunitsyn,Schwank:) co wy na to??warte gry Masz dwa derbowe pojedynki + Rusek. Czarno to widzę mając na uwadze rangę turniejów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
Witam, jak sadzicie Pous Tio nadaje sie do grania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
co dzisiaj gramy czarnuchy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892 |
Witam:)Santiago G,Riba,Kunitsyn,Schwank:) co wy na to??warte gry Masz dwa derbowe pojedynki + Rusek. Czarno to widzę mając na uwadze rangę turniejów. Warto zawsze zasięgnąć opinie innych.a Santiago G.konczy mi kupon(mialem na oudin i Mellise).mam nadzieje,ze chociaz on jest w miare pewny,wkoncu gra u siebie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903 |
macie jakis live do monzy??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|