Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 33 1 2 3 32 33
#3791319 07/04/2010 15:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
tenis

Bonus: Unibet
Piostar #3791320 07/04/2010 15:14
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
Analizował ktoś dzisiejsze mecze?
Ja myslę nad tymi parami:
kubot - clement ( sercem kubot ;p kursem clement smile )
starace - hernandez ( kurs na starace troszkę mały a hernandez nie jest zły grajek więc trzeba przemyśleć sprawę)
granollers - garcia lopez h2h 0-2 (według mnie garcia spokojnie powinien wygrać )
filipkens - Pous Laura ( Pous kwale przeszła bardzo dobrze wygrywając z dominguez albo meusbuerger, filipkens natomiast ostatnio słabe występy)
barrois - garcia vidagany ( tu również w kwalach garcia w miare gładko pokonała molik oraz monike niculescu )

Proszę o wasze typy i spostrzeżenia

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165

Ojro #3791334 07/04/2010 16:10
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
rezai - malek ( tu bym proponował +1,5 na małek @2,00 , do tej pory małek 2 razy wygrywała z rezai, myślę że urwie seta smile )

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
" Na dodatek, to co mówił, miało sens ".

I jak tu nie wierzyć zwyczajowej opinii -
że Polak potrafi.

akagi #3791347 07/04/2010 16:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
na dzisiaj Lopez i Marx/Zelenay

jerzykj #3791355 07/04/2010 17:12
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by jerzykj
na dzisiaj Lopez i Marx/Zelenay

Lopez - mówisz ?
Może wygra derby, ale tylko - może.
Dla mnie no bet.
Marxy też tacy jednoznaczni nie są.
Bednarki wygrali z Kubotami(którzy bronili punktów za ubiegłoroczne zwycięstwo w tym turnieju).
Jakby nie oceniać ich wczorajsze "sportowe" zwycięstwo, to jednak parę par (fakt, że drugi garnitur) już pokonali, a z tymi co przegrali, toczyli na ogół 3 setowe pojedynki.
Dla mnie również no bet.
Ale każdy ma Swoje zdanie i gra za Swoje pieniądze.

akagi #3791360 07/04/2010 17:25
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Akagi,nie dostrzegasz tam zadnych ruchów kursowych z meczem Penetta Shvedova...bo mi się wydaje ,że Shvedova bardziej cierpliwa do długiego przebijania na wolnej nawierzchni...tak sie zastanawiam,czy Flavii bedzie się chciało ???...taki mały turniej ?....

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jeszcze za wcześnie - Broda - na jakieś wnioski dotyczące ruchów.
Poczekamy, po 16 postaram się do tego ustosunkować.

akagi #3791372 07/04/2010 17:36
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
Witam:)Santiago G,Riba,Kunitsyn,Schwank:) co wy na to??warte gry

akagi #3791381 07/04/2010 17:45
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
akaqi nie mówię ze mam patent na racje. Zaproponowałem typy i dzięki za opinię. Każdy typ który proponuję dokładnie analizuję. Co do meczu dwóch Hiszpanów, myślę że Lopez jest o klasę lepszym graczem a kurs na niego tak wysoki tylko dlatego że w tym sezonie jeszcze na cegle nie grał. Granollers męczył się z przeciętnym Hassem i jak dla mnie jest zbyt narwany i mało konsekwentny w prowadzeniu gry.H2H chociaż dawno temu też dla Lopeza. Co do debla, większe ogranie po stronie przeciwników polskiego debla. Wczorajszy wynik dla mnie jednoznaczny dostali zwycięstwo w prezencie, dzisiaj takiego prezentu nikt im nie podaruje a umiejętności jeszcze nie na ten szczebel. To moje rozważania, życie pokaże czy miałem rację.

jerzykj #3791386 07/04/2010 17:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Brianti @5,77 VAMOS! Martinez nic specjalnego nie pokazała, H2H 1:1 - oba rowne mecze, a brianti tez coin gladziutko pojechala 62 60, wiec powinna napsuc krwi wink

jerzykj #3791391 07/04/2010 17:57
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ja też absolutnie nie mam patentu na rację - jerzykj.
Trzymam się jednak pewnych zasad.
Jeżeli nie uważam, że moje procentowe szanse są większe, niż te proponowane przez buka - to tego nie gram.
W dużej ilości przypadków, te moje obawy są bezpodstawne, jednak trzymanie się określonych zasad, jest w tym biznesie niezbędne, jeżeli chce się mieć z tego wymierne korzyści.
A wcale nie neguję Twoich typów, tylko przedstawiam swoją opinię.


kemp #3791392 07/04/2010 17:59
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
A dlaczego na cegle nie grał ?....bo jak go od dawna śledzę to wydaje mi się,że z gracza typowo clayowego Garcia Lopez o wiele lepiej poczul się na szybkich nawierzchniach i tam osiąga lepsze wyniki....

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
czołem, mamy Panowie live do Monzy ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by djdarioo
Witam:)Santiago G,Riba,Kunitsyn,Schwank:) co wy na to??warte gry

Masz dwa derbowe pojedynki + Rusek.
Czarno to widzę mając na uwadze rangę turniejów.

akagi #3791395 07/04/2010 18:05
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
Witam, jak sadzicie Pous Tio nadaje sie do grania ?

vast #3791396 07/04/2010 18:08
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
co dzisiaj gramy czarnuchy?

akagi #3791397 07/04/2010 18:09
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 892
Originally Posted by akagi
Originally Posted by djdarioo
Witam:)Santiago G,Riba,Kunitsyn,Schwank:) co wy na to??warte gry

Masz dwa derbowe pojedynki + Rusek.
Czarno to widzę mając na uwadze rangę turniejów.


Warto zawsze zasięgnąć opinie innych.a Santiago G.konczy mi kupon(mialem na oudin i Mellise).mam nadzieje,ze chociaz on jest w miare pewny,wkoncu gra u siebie:)

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,903
macie jakis live do monzy??

Strona 1 z 33 1 2 3 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1