|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
oczywiscie, zrobil czlowkiek sto wplat, tysiac wyplat ale teraz sie domagaja ksera dowodu  taki wielki problem dla Ciebie przesłać xero dowodu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
oczywiscie, zrobil czlowkiek sto wplat, tysiac wyplat ale teraz sie domagaja ksera dowodu  taki wielki problem dla Ciebie przesłać xero dowodu? kiedyś pisał na QC, że na matki koncie gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Banik powiesz za co mi konto zamkneliscie? Nie powiem, bo zaraz glosy beda ze masz "limit od przyjaciela"  Sadze ze rutynowo sprawdzali dokumenty. Wracaja do sprawy sprzed swiat...Jestem reprezentantem firmy, ale to jest forum - gdzie zreszta udzielam sie juz bardzo dlugo - a nie kanal oficjalny Wszystko co tutaj pisze nie moze traktowane byc jak oficjalny glos firmy. Podpisuje sie jako banik (podobnie bylo we wczesniejszej firmie) i dlatego pozwalam sobie na swoje wlasne opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Pany mam problem robiłem depozyt do Tobetu przez p24 transakcja trwała za długo i teraz na przelewy24 mam do wukorzystania przedpłate...
jak ja wykorzystac bo nie widze opcji zapłac tylko jest rodziel i polacz przedplaty
prosilbym o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
tam gdzie wybierasz bank - masz opcję "użyj przedpłaty"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Banik czy Tobet ma jakąś promocję dla graczy z polski za pierwszy depozyt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Miał do wczoraj 200 PLN ale własnie znieśli zdaje się
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54 |
Nie znieśli, ale obowiązuje do dzisiaj. Bonus piłkarski Mira, w wysokości 100% pierwszej wpłaty, do sumy 200 PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Dlaczego potwierdzenie zakładu live wydłużyliście aż do 18 sekund!!!???
przecież to żenada
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ja od siebie moge dodac, ze Pani Marta jest bardzo mila aczkolwiek czasami ciezko sie z nia dogadac i trzeba troche czasu poswiecic zeby wytlumaczyc jej o co nam chodzi, ale w koncu mozna sie tego dowiedziec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
Nie znieśli, ale obowiązuje do dzisiaj. Bonus piłkarski Mira, w wysokości 100% pierwszej wpłaty, do sumy 200 PLN. a co? już kończą z ta promocją czy będzie coś nowego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Wczoraj zarejestrowałem się w Tobecie u dziewczyny na kompie, a dzisiaj u siebie nie mogę wejść w zakładkę logowania, czy to normalne u nich? Jeśli tak to mają jednego klienta mniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
no tak, nie zdążyłem się załapać na ta promocję 200 zl, wycofali w czwartek niby :| może szykują coś nowego ... chociaż jak patrze co się dzieje na "rynku bonusów" to "zal dupe ściska"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Raczej wątpliwe aby coś dla nas szykowali. Pytałem na czacie to dostałem punkt regulaminu,że jesteśmy na liście graczy nie lubianych niestety. Co mnie raczej zdziwiło bo czytając ten wątek myślałem że Tobet jest Nordicbetem dla Polaków. A oto i ten punkt: *Players from Belarus, Pakistan, Bulgaria, Russia, Bosnia, Poland, Kazakhstan, Serbia, Ukraina and Moldova are not eligible for this offer. Może Banik nam coś wyjaśni? Czy teraz jesteśmy już dla firmy persona non grata? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jestesmy pomijani przy bonusach juz w wiekszosc bukmacherow. Ale to z wlasnej winy, przez tych, ktorzy zakladaja po 10 kont, na siebie, babcie, wujka, sasiada, psa i chomika zeby tylko zdobyc bonus. Nawet na to smieszne 5zł w Betsafe.. Nie ma co sie dziwic, ze pozniej nikt nam nie chce przyznawac bonusow, ze jesli juz jakis jest to niewielki, z duzymi wymaganiami i maksymalna weryfikacja danych.
Osobiscie nie korzystam z zadnych bonusow, bo tylko same problemy pozniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
Tak, tylko skoro bukmacher każe grać 15 razy po kursach 2,00 to 10 wpłacających po 200 złotych, bukmacher wypłaci ilu graczom? Już po zagraniu wymaganego zakładu za sumę depozytu 200 złotych teoretycznie i zapewne praktycznie połowa graczy przegra na dzień dobry swój depozyt. Kolejna część graczy przegra swój bonus itd itd. Po kilku razach wymaganego obrotu to z 10 graczy wypłaci jeden może dwa i bukmacher i tak zarobi swoje.
O ile nie ma naprawdę podejrzanych rejestracji to bukmacherowi chyba na rękę jak największa ilość rejestracji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Raczej bonus hunterzy się na Tobet nie zasadzali konieczność stawiania trebli ich nie przyciąga. Tym bardziej dziwne że tak zostaliśmy ocenieni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Panowie, nie ma możliwości wypłaty na karte czy źle patrze?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|