Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17
bazyl #3793104 08/04/2010 17:12
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Originally Posted by bazyl
oczywiscie, zrobil czlowkiek sto wplat, tysiac wyplat ale teraz sie domagaja ksera dowodu puke


taki wielki problem dla Ciebie przesłać xero dowodu?


Bonus: Unibet
forty #3793110 08/04/2010 17:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by forty
Originally Posted by bazyl
oczywiscie, zrobil czlowkiek sto wplat, tysiac wyplat ale teraz sie domagaja ksera dowodu puke


taki wielki problem dla Ciebie przesłać xero dowodu?

kiedyś pisał na QC, że na matki koncie gra grin

bazyl #3794321 09/04/2010 03:46
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by bazyl
Banik powiesz za co mi konto zamkneliscie?

Nie powiem, bo zaraz glosy beda ze masz "limit od przyjaciela" wink
Sadze ze rutynowo sprawdzali dokumenty.

Wracaja do sprawy sprzed swiat...Jestem reprezentantem firmy, ale to jest forum - gdzie zreszta udzielam sie juz bardzo dlugo - a nie kanal oficjalny Wszystko co tutaj pisze nie moze traktowane byc jak oficjalny glos firmy. Podpisuje sie jako banik (podobnie bylo we wczesniejszej firmie) i dlatego pozwalam sobie na swoje wlasne opinie.

Banik #3794465 09/04/2010 04:41
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Pany mam problem robiłem depozyt do Tobetu przez p24 transakcja trwała za długo i teraz na przelewy24 mam do wukorzystania przedpłate...

jak ja wykorzystac bo nie widze opcji zapłac tylko jest rodziel i polacz przedplaty

prosilbym o pomoc

john #3794834 09/04/2010 07:14
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
tam gdzie wybierasz bank - masz opcję "użyj przedpłaty"

Vira #3794967 09/04/2010 15:27
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Banik czy Tobet ma jakąś promocję dla graczy z polski za pierwszy depozyt?

terkin #3794969 09/04/2010 15:28
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Miał do wczoraj 200 PLN ale własnie znieśli zdaje się

travis #3795079 09/04/2010 18:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 54
Nie znieśli, ale obowiązuje do dzisiaj. Bonus piłkarski Mira, w wysokości 100% pierwszej wpłaty, do sumy 200 PLN.

alidert #3795259 09/04/2010 20:08
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Dlaczego potwierdzenie zakładu live wydłużyliście aż do 18 sekund!!!???

przecież to żenada

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
ja od siebie moge dodac, ze Pani Marta jest bardzo mila aczkolwiek czasami ciezko sie z nia dogadac i trzeba troche czasu poswiecic zeby wytlumaczyc jej o co nam chodzi, ale w koncu mozna sie tego dowiedziec smile

alidert #3795895 10/04/2010 01:38
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
Originally Posted by alidert
Nie znieśli, ale obowiązuje do dzisiaj. Bonus piłkarski Mira, w wysokości 100% pierwszej wpłaty, do sumy 200 PLN.

a co? już kończą z ta promocją czy będzie coś nowego ?

xloremon #3796900 10/04/2010 17:43
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Wczoraj zarejestrowałem się w Tobecie u dziewczyny na kompie, a dzisiaj u siebie nie mogę wejść w zakładkę logowania, czy to normalne u nich? Jeśli tak to mają jednego klienta mniej smile

Chivas #3801678 12/04/2010 22:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
dziala wam livebet?

Lopez #3801790 12/04/2010 22:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Lopez
dziala wam livebet?

dziala

kacperek76 #3802986 13/04/2010 19:11
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
no tak, nie zdążyłem się załapać na ta promocję 200 zl, wycofali w czwartek niby :|
może szykują coś nowego ...
chociaż jak patrze co się dzieje na "rynku bonusów" to "zal dupe ściska"

xloremon #3808594 16/04/2010 04:10
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Raczej wątpliwe aby coś dla nas szykowali. Pytałem na czacie to dostałem punkt regulaminu,że jesteśmy na liście graczy nie lubianych niestety. Co mnie raczej zdziwiło bo czytając ten wątek myślałem że Tobet jest Nordicbetem dla Polaków.

A oto i ten punkt:
*Players from Belarus, Pakistan, Bulgaria, Russia, Bosnia, Poland, Kazakhstan, Serbia, Ukraina and Moldova are not eligible
for this offer.

Może Banik nam coś wyjaśni? Czy teraz jesteśmy już dla firmy persona non grata? wink

terkin #3809125 16/04/2010 15:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Jestesmy pomijani przy bonusach juz w wiekszosc bukmacherow.
Ale to z wlasnej winy, przez tych, ktorzy zakladaja po 10 kont, na siebie, babcie, wujka, sasiada, psa i chomika zeby tylko zdobyc bonus.
Nawet na to smieszne 5zł w Betsafe..
Nie ma co sie dziwic, ze pozniej nikt nam nie chce przyznawac bonusow, ze jesli juz jakis jest to niewielki, z duzymi wymaganiami i maksymalna weryfikacja danych.

Osobiscie nie korzystam z zadnych bonusow, bo tylko same problemy pozniej.

agr1 #3809222 16/04/2010 17:55
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
Tak, tylko skoro bukmacher każe grać 15 razy po kursach 2,00 to 10 wpłacających po 200 złotych, bukmacher wypłaci ilu graczom?
Już po zagraniu wymaganego zakładu za sumę depozytu 200 złotych teoretycznie i zapewne praktycznie połowa graczy przegra na dzień dobry swój depozyt.
Kolejna część graczy przegra swój bonus itd itd. Po kilku razach wymaganego obrotu to z 10 graczy wypłaci jeden może dwa i bukmacher i tak zarobi swoje.

O ile nie ma naprawdę podejrzanych rejestracji to bukmacherowi chyba na rękę jak największa ilość rejestracji?

emarco #3809536 16/04/2010 20:03
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Raczej bonus hunterzy się na Tobet nie zasadzali konieczność stawiania trebli ich nie przyciąga. Tym bardziej dziwne że tak zostaliśmy ocenieni.

terkin #3813146 18/04/2010 18:05
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Panowie, nie ma możliwości wypłaty na karte czy źle patrze?

Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, rafal08, kamel, aker), 2,804 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,234
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1