|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
a w jakich bukach mozna na nich dac bo ani bah ani bet365 nie ma ich w ofercie... Oba buki mieli przez caly tydzien ten Chellenger a dzis meczy nie wystawili wiec czuja co sie swieci chyba  Bet365 nie miał w ofercie czelka w Monzie ani jednego dnia, więc dzisiaj też nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
No to trevisana zdjeli a gralem 5 min temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ojro - Ty Szamanie Ojropejski, walisz dzisiaj Łukasza ? mojego imiennika ? a peffka ze TAK, juz od wczoraj mi wisi " 1,77 doxxy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No to trevisana zdjeli a gralem 5 min temu  Wygląda na to, ze wiedzieli co robią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ojro - Ty Szamanie Ojropejski, walisz dzisiaj Łukasza ? mojego imiennika ? a peffka ze TAK, juz od wczoraj mi wisi " 1,77 doxxy Nie życzę powodzenia, żeby Twojej mocy szamańskiej nie nadwyrężać. A tak poważnie - to na razie - dobrze to wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Fortuna też zdjela trevisana ,kubot "tylko" 1.67, vassallo 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Kubot wczoraj 8df .. wogole wszystkie statsy troche średnio statsy... no, ale moze dzis bedzie lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2009
Posty: 688 |
Ojro - Ty Szamanie Ojropejski, walisz dzisiaj Łukasza ? mojego imiennika ? a peffka ze TAK, juz od wczoraj mi wisi " 1,77 doxxy Nie życzę powodzenia, żeby Twojej mocy szamańskiej nie nadwyrężać. A tak poważnie - to na razie - dobrze to wygląda. Możesz pokrócce nakreślic dlaczego wg Ciebie dobrze to wygląda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W Totomix jeszcze Trevisan był.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Potejto kwale jutro, nie ? Kubicik juz jest w glownym, chyba styknie mu sie odregenerowac jesli nawet wygra =/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19 |
w williamie wciaz jest za 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Hoolies - nie miej mi za złe, ale wyjaśniając to, musiałbym publicznie zdradzić, jakąś część mojego "warsztatu" - a tego z różnych względów robić nie chcę. Na tą chwilę, dobrze to wygląda i niech tak pozostanie. Jeżeli coś się zmieni, to nie omieszkam to - w formie mniej lub bardziej przejrzystej - przekazać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Maciej C: Witam w czacie na zywo bet365. W czym moge pomóc? Piotr: witam Piotr: chcialbym sie dowiedziec czy turniej tenisa wta w charleston bedzie dostepny w ofercie live Piotr: jest to dosyc spory turniej Piotr: startuje w poniedzialek Piotr: a poki co nie ma go w kalendarzu Maciej C: Przepraszamy za opóźnienie, wkrótce będziemy z Panem(-ią). Maciej C: Prose jeszcze poczekac Piotr: ok Maciej C: Dziekujemy za kontakt z czatem na zywo bet365. Prosze wybrac opcje 'Zamknij' aby ocenic otrzymany serwis oraz poprosic o zapis czatu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2009
Posty: 688 |
Ok rozumiem. Dzięki za debla nocnego w każdym bądź razie:)
Jak byś coś grał to miło by było abyś również napisał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Hoolies - nie miej mi za złe, ale wyjaśniając to, musiałbym publicznie zdradzić, jakąś część mojego "warsztatu" - a tego z różnych względów robić nie chcę. Na tą chwilę, dobrze to wygląda i niech tak pozostanie. Jeżeli coś się zmieni, to nie omieszkam to - w formie mniej lub bardziej przejrzystej - przekazać. hmm czy Ty żyjesz z bukmacherki ? bo wczoraj widziałem, że pisałeś, że siedzisz na rynkach po 6-8 h, więc chyba nie masz czasu na nic innego, jak się mylę to mnie popraw 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Witam. Z checia bym postawil dzis na Starace ale widze wszyscy na Polaka bo niby Starace jedzie na kwale do Monte Carlo. Moglby ktos racjonalnie mi to wytluamczyc ile np pkt dostanie za ewentualne przejscie do turnieju glownego, z tego co wiem Cassa 250 za wygranie a Monte 1000, i czy naprwde warto takiemu Starcowi  rezygnowac z walki o polfinal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak - Wojbest - ale przepraszam teraz bo muszę wyjść na ok.2 godz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Trevisan Brands mecz zdjety w fortunie juz. Gruba kasa idzie na młodego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Wszędzie juz Vasallo faworytem a w Fonbecie promocja 2.3 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|