Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 46 1 2 3 4 5 45 46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569


Originally Posted by dreamer_21
Originally Posted by **Łuki**
a w jakich bukach mozna na nich dac bo ani bah ani bet365 nie ma ich w ofercie...

Oba buki mieli przez caly tydzien ten Chellenger a dzis meczy nie wystawili wiec czuja co sie swieci chyba smile


Bet365 nie miał w ofercie czelka w Monzie ani jednego dnia, więc dzisiaj też nie ma

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
No to trevisana zdjeli a gralem 5 min temu laugh

akagi #3795066 09/04/2010 17:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by akagi
Ojro - Ty Szamanie Ojropejski,
walisz dzisiaj Łukasza ?
mojego imiennika ? a peffka ze TAK, juz od wczoraj mi wisi " 1,77 doxxy

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by kyrszko
No to trevisana zdjeli a gralem 5 min temu laugh

Wygląda na to, ze wiedzieli co robią.

Ojro #3795071 09/04/2010 17:57
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by akagi
Ojro - Ty Szamanie Ojropejski,
walisz dzisiaj Łukasza ?
mojego imiennika ? a peffka ze TAK, juz od wczoraj mi wisi " 1,77 doxxy

Nie życzę powodzenia, żeby Twojej mocy szamańskiej nie nadwyrężać.
A tak poważnie - to na razie - dobrze to wygląda.

akagi #3795072 09/04/2010 17:57
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Fortuna też zdjela trevisana ,kubot "tylko" 1.67, vassallo 1.85

akagi #3795073 09/04/2010 17:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Kubot wczoraj 8df .. wogole wszystkie statsy troche średnio statsy... no, ale moze dzis bedzie lepiej

akagi #3795076 09/04/2010 18:08
Dołączył: May 2009
Posty: 688
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 688
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by akagi
Ojro - Ty Szamanie Ojropejski,
walisz dzisiaj Łukasza ?
mojego imiennika ? a peffka ze TAK, juz od wczoraj mi wisi " 1,77 doxxy

Nie życzę powodzenia, żeby Twojej mocy szamańskiej nie nadwyrężać.
A tak poważnie - to na razie - dobrze to wygląda.

Możesz pokrócce nakreślic dlaczego wg Ciebie dobrze to wygląda?

kemp #3795078 09/04/2010 18:08
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W Totomix jeszcze Trevisan był.

akagi #3795080 09/04/2010 18:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Potejto kwale jutro, nie ? Kubicik juz jest w glownym, chyba styknie mu sie odregenerowac jesli nawet wygra =/

akagi #3795082 09/04/2010 18:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
w williamie wciaz jest za 2

akagi #3795086 09/04/2010 18:14
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Hoolies - nie miej mi za złe, ale wyjaśniając to, musiałbym publicznie zdradzić, jakąś część mojego "warsztatu" - a tego z różnych względów robić nie chcę.
Na tą chwilę, dobrze to wygląda i niech tak pozostanie.
Jeżeli coś się zmieni, to nie omieszkam to - w formie mniej lub bardziej przejrzystej - przekazać.

akagi #3795089 09/04/2010 18:20
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Maciej C: Witam w czacie na zywo bet365. W czym moge pomóc?

Piotr: witam

Piotr: chcialbym sie dowiedziec czy turniej tenisa wta w charleston bedzie dostepny w ofercie live

Piotr: jest to dosyc spory turniej

Piotr: startuje w poniedzialek

Piotr: a poki co nie ma go w kalendarzu

Maciej C: Przepraszamy za opóźnienie, wkrótce będziemy z Panem(-ią).

Maciej C: Prose jeszcze poczekac

Piotr: ok

Maciej C: Dziekujemy za kontakt z czatem na zywo bet365. Prosze wybrac opcje 'Zamknij' aby ocenic otrzymany serwis oraz poprosic o zapis czatu.

laugh laugh laugh

akagi #3795090 09/04/2010 18:21
Dołączył: May 2009
Posty: 688
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 688
Ok rozumiem. Dzięki za debla nocnego w każdym bądź razie:)

Jak byś coś grał to miło by było abyś również napisał...

akagi #3795091 09/04/2010 18:21
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by akagi
Hoolies - nie miej mi za złe, ale wyjaśniając to, musiałbym publicznie zdradzić, jakąś część mojego "warsztatu" - a tego z różnych względów robić nie chcę.
Na tą chwilę, dobrze to wygląda i niech tak pozostanie.
Jeżeli coś się zmieni, to nie omieszkam to - w formie mniej lub bardziej przejrzystej - przekazać.
hmm czy Ty żyjesz z bukmacherki ? bo wczoraj widziałem, że pisałeś, że siedzisz na rynkach po 6-8 h, więc chyba nie masz czasu na nic innego, jak się mylę to mnie popraw wink

Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Witam. Z checia bym postawil dzis na Starace ale widze wszyscy na Polaka bo niby Starace jedzie na kwale do Monte Carlo. Moglby ktos racjonalnie mi to wytluamczyc ile np pkt dostanie za ewentualne przejscie do turnieju glownego, z tego co wiem Cassa 250 za wygranie a Monte 1000, i czy naprwde warto takiemu Starcowi smile rezygnowac z walki o polfinal?

Chivas #3795093 09/04/2010 18:28
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak - Wojbest - ale przepraszam teraz bo muszę wyjść na ok.2 godz.

akagi #3795094 09/04/2010 18:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
http://img192.imageshack.us/img192/6231/ribamtf5833.jpg

To jeszcze obrazek z meczu Volandri-Riba, leży Riba przy stanie 3-2 30-30, skończyło się 6-2 wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Trevisan Brands mecz zdjety w fortunie juz. Gruba kasa idzie na młodego.

Marcel #3795096 09/04/2010 18:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Wszędzie juz Vasallo faworytem a w Fonbecie promocja 2.3 grin

Strona 3 z 46 1 2 3 4 5 45 46

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1