Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 25 1 2 4 5 6 7 8 24 25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Suarez puke ok tej pani już dziękujemy, kur... własnego podania w ogóle nie potrafi utrzymać laugh

Bonus: Unibet
Marian #3797290 10/04/2010 21:05
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
carla wczoraj juz powinna być w domu smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by funny_tennis
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;)
a dlaczego grałeś Martinez?

Marian #3797295 10/04/2010 21:06
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;)
a dlaczego grałeś Martinez?


bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:)

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
14.08 Suarez wygrywa 1-szy gem serwisowy.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;)
a dlaczego grałeś Martinez?


bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:)

Tylko, że funny do tych przemyśleń doszedłeś po pierwszym secie.
Przed meczem, taki wylewny nie byłeś( ja nie gram derbów z zasady).

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;)
a dlaczego grałeś Martinez?


bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:)
powiadasz że Suarez gra pasywanie, to dlaczego na trzy dotychczasowe spotkania między tymi zawodniczkami Suarez wygrała dwa? wiesz nie chce mi się szukać czy napisałeś gdzieś wcześniej że stawiasz na Martinez ale szczerzę w to wątpię (oczywiście jeśli to zrobiłeś, to zwracam honor) ale mimo wszystko z tą pasywną grą Ci nie wyszło bo h2h jest 2:1 dla Suarez wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
oscar chyba nie chce wygrac smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Oscar zapewne odda blush

akagi #3797309 10/04/2010 21:11
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by akagi
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;)
a dlaczego grałeś Martinez?


bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:)

Tylko, że funny do tych przemyśleń doszedłeś po pierwszym secie.
Przed meczem, taki wylewny nie byłeś( ja nie gram derbów z zasady).


do tych przemyśleń doszedłem przed meczem,inaczej nie zdążyłbym tego postawić,a na czacie nie siedzę 24/h żeby się od razu z tym dzielic,wszedłem to zapytałem. To jakaś zbrodnia?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Gadanie po 1 secie ... A przed meczem cisza smile

Suarez ma lepsze uderzenia niż Martinez , tyyle że ta dobra w defensywie i umie trzymać piłkę w korcie.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Oscar puke

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
*1-3

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
i hernandez zlamany przez cienkiego Dodiga

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Witam, co myslicie o Flavi?

Marian #3797318 10/04/2010 21:13
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;)
a dlaczego grałeś Martinez?


bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:)
powiadasz że Suarez gra pasywanie, to dlaczego na trzy dotychczasowe spotkania między tymi zawodniczkami Suarez wygrała dwa? wiesz nie chce mi się szukać czy napisałeś gdzieś wcześniej że stawiasz na Martinez ale szczerzę w to wątpię (oczywiście jeśli to zrobiłeś, to zwracam honor) ale mimo wszystko z tą pasywną grą Ci nie wyszło bo h2h jest 2:1 dla Suarez wink


jak się ma styl gry do h2h? jeżeli ktoś gra pasywnie,to tak gra , bez względu na to czy wygrywa czy przegrywa.;) nie zacznie nagle atakować i chodzić do siatki. Nie dzielilem się,bo mnie nie było zresztą nie mam takiego obowiazku, po prostu zapytałem dlaczego carla, a wy się rzucacie w momencie, jak pies na mięso.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
dlatego kursy były równe co mnie nie dziwi . A widocznie dziś lepszy dzień ma Martinez więc wygrywa. Jutro wynik mogłby być 2-6 3-6 dla Carli laugh To baby i ciul tongue

akagi #3797325 10/04/2010 21:15
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by akagi
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;)
a dlaczego grałeś Martinez?


bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:)

Tylko, że funny do tych przemyśleń doszedłeś po pierwszym secie.
Przed meczem, taki wylewny nie byłeś( ja nie gram derbów z zasady).


do tych przemyśleń doszedłem przed meczem,inaczej nie zdążyłbym tego postawić,a na czacie nie siedzę 24/h żeby się od razu z tym dzielic,wszedłem to zapytałem. To jakaś zbrodnia?

M@rcin #3797327 10/04/2010 21:15
Dołączył: Jul 2007
Posty: 451
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 451
Originally Posted by M@rcin
Witam, co myslicie o Flavi?
niezła jest wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Oscar 3bp, łam lebiodo

Strona 6 z 25 1 2 4 5 6 7 8 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1