|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Suarez  ok tej pani już dziękujemy, kur... własnego podania w ogóle nie potrafi utrzymać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143 |
carla wczoraj juz powinna być w domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;) a dlaczego grałeś Martinez?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;) a dlaczego grałeś Martinez? bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
14.08 Suarez wygrywa 1-szy gem serwisowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;) a dlaczego grałeś Martinez? bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:) Tylko, że funny do tych przemyśleń doszedłeś po pierwszym secie. Przed meczem, taki wylewny nie byłeś( ja nie gram derbów z zasady).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;) a dlaczego grałeś Martinez? bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:) powiadasz że Suarez gra pasywanie, to dlaczego na trzy dotychczasowe spotkania między tymi zawodniczkami Suarez wygrała dwa? wiesz nie chce mi się szukać czy napisałeś gdzieś wcześniej że stawiasz na Martinez ale szczerzę w to wątpię (oczywiście jeśli to zrobiłeś, to zwracam honor) ale mimo wszystko z tą pasywną grą Ci nie wyszło bo h2h jest 2:1 dla Suarez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143 |
oscar chyba nie chce wygrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Oscar zapewne odda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;) a dlaczego grałeś Martinez? bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:) Tylko, że funny do tych przemyśleń doszedłeś po pierwszym secie. Przed meczem, taki wylewny nie byłeś( ja nie gram derbów z zasady). do tych przemyśleń doszedłem przed meczem,inaczej nie zdążyłbym tego postawić,a na czacie nie siedzę 24/h żeby się od razu z tym dzielic,wszedłem to zapytałem. To jakaś zbrodnia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Gadanie po 1 secie ... A przed meczem cisza  Suarez ma lepsze uderzenia niż Martinez , tyyle że ta dobra w defensywie i umie trzymać piłkę w korcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Oscar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
i hernandez zlamany przez cienkiego Dodiga
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Witam, co myslicie o Flavi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;) a dlaczego grałeś Martinez? bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:) powiadasz że Suarez gra pasywanie, to dlaczego na trzy dotychczasowe spotkania między tymi zawodniczkami Suarez wygrała dwa? wiesz nie chce mi się szukać czy napisałeś gdzieś wcześniej że stawiasz na Martinez ale szczerzę w to wątpię (oczywiście jeśli to zrobiłeś, to zwracam honor) ale mimo wszystko z tą pasywną grą Ci nie wyszło bo h2h jest 2:1 dla Suarez  jak się ma styl gry do h2h? jeżeli ktoś gra pasywnie,to tak gra , bez względu na to czy wygrywa czy przegrywa.;) nie zacznie nagle atakować i chodzić do siatki. Nie dzielilem się,bo mnie nie było zresztą nie mam takiego obowiazku, po prostu zapytałem dlaczego carla, a wy się rzucacie w momencie, jak pies na mięso.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
dlatego kursy były równe co mnie nie dziwi . A widocznie dziś lepszy dzień ma Martinez więc wygrywa. Jutro wynik mogłby być 2-6 3-6 dla Carli  To baby i ciul 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
dlaczego graliście carle? tak z ciekawości;) a dlaczego grałeś Martinez? bo myślałem,że kurs będzie w granicach 1.45, jak wszedłem do totka i zobaczyłem 1.80...wziąłem w ciemno:) Oglądałem wczoraj suarez, serwis słabiutki,gra na przerzut,zero wygrywającego uderzenia. Martinez gra mocno,atakuje i jest skuteczna przy siatce, to jest dobre na taką pasywną gre;) tak sobie to szybko przemyślałem. Teraz Twoja kolej,czemu carla?:) Tylko, że funny do tych przemyśleń doszedłeś po pierwszym secie. Przed meczem, taki wylewny nie byłeś( ja nie gram derbów z zasady). do tych przemyśleń doszedłem przed meczem,inaczej nie zdążyłbym tego postawić,a na czacie nie siedzę 24/h żeby się od razu z tym dzielic,wszedłem to zapytałem. To jakaś zbrodnia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 451 |
Witam, co myslicie o Flavi? niezła jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|