|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Bleeeee Martinez jej dała buzi  . Ale nie ma co wygrała bo nie popełniała takich rażących błędów. Nadzieja w Starace... .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Staś po 4,33 1 set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
sanchez przeciez to free bet  nie ma to jak być mądrym po I secie  to samo się tyczy Pana funnytenis  jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Skończyła jedna zaczął drugi , Stachu chociaż ty bez nerwów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
funny tennis . Ale to mogło być dla niektorych prowokujące pytanie.Trzeba było pytań przy 0-0 albo wcale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
staszek ja cie prosze wygraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
funny tennis . Ale to mogło być dla niektorych prowokujące pytanie.Trzeba było pytań przy 0-0 albo wcale  okej,przepraszam.;) W zaistniałej sytuacji ( przed meczem ) polecam spotkanie kondratseva/shvedowa - domachowska/rosolska.;) W stsie można złapać po 1.70,a nie sądzę,żeby Polkom się chciało,a nawet jeśli ,to żeby były w stanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
sanchez przeciez to free bet  nie ma to jak być mądrym po I secie  to samo się tyczy Pana funnytenis  jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez?  cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Stasiu... 2 bp 2 pape łam teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
funny tennis . Ale to mogło być dla niektorych prowokujące pytanie.Trzeba było pytań przy 0-0 albo wcale  okej,przepraszam.;) W zaistniałej sytuacji ( przed meczem ) polecam spotkanie kondratseva/shvedowa - domachowska/rosolska.;) W stsie można złapać po 1.70,a nie sądzę,żeby Polkom się chciało,a nawet jeśli ,to żeby były w stanie. tu akurat się z Tobą wyjątkowo zgodzę, sam zagrałem M. Kondratieva/Y. Shvedova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ja piepsze co on robi za błędy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
sanchez przeciez to free bet  nie ma to jak być mądrym po I secie  to samo się tyczy Pana funnytenis  jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez?  cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie  pozdrawiam nosz chuj mnie strzeli. Napisalem dlaczego zagrałem na martinez - przegrała,trudno. Poza tym każdego ,który o coś pyta uznajesz za cwaniaka? Brak słów,brak słów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
potito 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
Potito 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Stachu  3 bp i nic . 2 Rychu się robi z wczoraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez?  cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie  pozdrawiam[/quote] nosz chuj mnie strzeli. Napisalem dlaczego zagrałem na martinez - przegrała,trudno. Poza tym każdego ,który o coś pyta uznajesz za cwaniaka? Brak słów,brak słów. [/quote] nie każdego, tylko osobę która z podtekstem pyta po rozegraniu I seta dlaczego zagrałem na zawodniczkę która przegrała I partię (w tym wypadku Suarez) i znając wynik pierwszego seta 2:6 głupio argumentuje że martinez była faworytką, bo Suarez gra pasywnie (a wcześniej jak z nią dwa razy wygrywała, to jakoś ta Jej pasywna gra jej nie przeszkadzała w wygraniu spotkania) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Stachu zejdz z kortu już . Takie możliwosci a taka gra  Dodam że nie wiem jak Kubot mógł przegrać ze Starace 6-1 6-0 ze Starace który dziś bazuje tylko na błędach Stacha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez?  cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie  pozdrawiam nie rozumiem dlaczego ten argument uznajesz za głupi,ale pewnie Ty wiesz coś,czego ja nie wiem. Twoim zdaniem Suarez nie gra pasywnie,nie gra tylko żeby przebić i nie zrobić błędu,a nie przypadkiem zaatakować i podejść do siatki? tak właśnie gra,dlatego jej gre określa się mianem pasywnej (sic!) fakt,ale kłopotliwe pytanie,szydercze prawie,prawda? Można odpowiedzieć,mecz trwa, zagrałem suarez bo to,to i tamto i byłby koniec tematu, ale nie. Dać dziecku temat do bezowocnej dyskusji t osię uczepi jak rzep wiadomo czego. bez odbioru.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|