Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 25 1 2 12 13 14 15 16 24 25
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Bleeeee Martinez jej dała buzi smile . Ale nie ma co wygrała bo nie popełniała takich rażących błędów. Nadzieja w Starace... .

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Staś po 4,33 1 set boks

Marian #3797626 10/04/2010 22:33
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by Marian
Originally Posted by eszymek1988
sanchez przeciez to free bet smile
nie ma to jak być mądrym po I secie laugh to samo się tyczy Pana funnytenis laugh


jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Skończyła jedna zaczął drugi , Stachu chociaż ty bez nerwów.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
funny tennis . Ale to mogło być dla niektorych prowokujące pytanie.Trzeba było pytań przy 0-0 albo wcale smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Ale Stachu rozregulowany

Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
staszek ja cie prosze wygraj boks

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by grajus87
funny tennis . Ale to mogło być dla niektorych prowokujące pytanie.Trzeba było pytań przy 0-0 albo wcale smile


okej,przepraszam.;) W zaistniałej sytuacji ( przed meczem ) polecam spotkanie kondratseva/shvedowa - domachowska/rosolska.;) W stsie można złapać po 1.70,a nie sądzę,żeby Polkom się chciało,a nawet jeśli ,to żeby były w stanie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Marian
Originally Posted by eszymek1988
sanchez przeciez to free bet smile
nie ma to jak być mądrym po I secie laugh to samo się tyczy Pana funnytenis laugh


jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam
hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez? laugh cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie wink pozdrawiam

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Stasiu... 2 bp 2 pape łam teraz

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by grajus87
funny tennis . Ale to mogło być dla niektorych prowokujące pytanie.Trzeba było pytań przy 0-0 albo wcale smile


okej,przepraszam.;) W zaistniałej sytuacji ( przed meczem ) polecam spotkanie kondratseva/shvedowa - domachowska/rosolska.;) W stsie można złapać po 1.70,a nie sądzę,żeby Polkom się chciało,a nawet jeśli ,to żeby były w stanie.
tu akurat się z Tobą wyjątkowo zgodzę, sam zagrałem M. Kondratieva/Y. Shvedova wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
ja piepsze co on robi za błędy

Marian #3797646 10/04/2010 22:41
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Marian
Originally Posted by eszymek1988
sanchez przeciez to free bet smile
nie ma to jak być mądrym po I secie laugh to samo się tyczy Pana funnytenis laugh


jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam
hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez? laugh cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie wink pozdrawiam


nosz chuj mnie strzeli. Napisalem dlaczego zagrałem na martinez - przegrała,trudno. Poza tym każdego ,który o coś pyta uznajesz za cwaniaka? Brak słów,brak słów.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
potito boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Potito boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Stachu puke 3 bp i nic . 2 Rychu się robi z wczoraj.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by funny_tennis
jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam
hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez? laugh cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie wink pozdrawiam[/quote]

nosz chuj mnie strzeli. Napisalem dlaczego zagrałem na martinez - przegrała,trudno. Poza tym każdego ,który o coś pyta uznajesz za cwaniaka? Brak słów,brak słów. [/quote] nie każdego, tylko osobę która z podtekstem pyta po rozegraniu I seta dlaczego zagrałem na zawodniczkę która przegrała I partię (w tym wypadku Suarez) i znając wynik pierwszego seta 2:6 głupio argumentuje że martinez była faworytką, bo Suarez gra pasywnie (a wcześniej jak z nią dwa razy wygrywała, to jakoś ta Jej pasywna gra jej nie przeszkadzała w wygraniu spotkania) smile

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Luczak 3 bp i dupa ;/

Marian #3797666 10/04/2010 22:48
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Stachu zejdz z kortu już . Takie możliwosci a taka gra puke

Dodam że nie wiem jak Kubot mógł przegrać ze Starace 6-1 6-0 ze Starace który dziś bazuje tylko na błędach Stacha

Marian #3797669 10/04/2010 22:49
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam
hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez? laugh cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie wink pozdrawiam


nie rozumiem dlaczego ten argument uznajesz za głupi,ale pewnie Ty wiesz coś,czego ja nie wiem. Twoim zdaniem Suarez nie gra pasywnie,nie gra tylko żeby przebić i nie zrobić błędu,a nie przypadkiem zaatakować i podejść do siatki? tak właśnie gra,dlatego jej gre określa się mianem pasywnej (sic!)
fakt,ale kłopotliwe pytanie,szydercze prawie,prawda? Można odpowiedzieć,mecz trwa, zagrałem suarez bo to,to i tamto i byłby koniec tematu, ale nie. Dać dziecku temat do bezowocnej dyskusji t osię uczepi jak rzep wiadomo czego. bez odbioru.

Strona 14 z 25 1 2 12 13 14 15 16 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Sensei, rafal08, aker, bukma, ANZELMO, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, betowiec, $-man), 1,977 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1