|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
Staracze jestes jednak jełop
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
makaron przesadza z tymi skrotami
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Wawrinka następny bp , Come On !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
4-4 Stachu 2x lepszy ! Ale dużo błędów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
stachu po seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez?  cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie  pozdrawiam nie rozumiem dlaczego ten argument uznajesz za głupi,ale pewnie Ty wiesz coś,czego ja nie wiem. Twoim zdaniem Suarez nie gra pasywnie,nie gra tylko żeby przebić i nie zrobić błędu,a nie przypadkiem zaatakować i podejść do siatki? tak właśnie gra,dlatego jej gre określa się mianem pasywnej (sic!) fakt,ale kłopotliwe pytanie,szydercze prawie,prawda? Można odpowiedzieć,mecz trwa, zagrałem suarez bo to,to i tamto i byłby koniec tematu, ale nie. Dać dziecku temat do bezowocnej dyskusji t osię uczepi jak rzep wiadomo czego. bez odbioru. dziecku  Suarez może grać pasywnie i ja tego nie kwestionuje, tylko śmieszy mnie fakt że napisałeś o tym po I secie i że podałeś to jako argument, skoro Suarez grając w przeszłości także pasywnie pokonała Martinez dwukrotnie  śmieszą mnie tacy ludzie jak Twoja osoba! a teraz zakończmy już tą dyskusję bo i tak swojej głupoty nie zobaczysz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez?  cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie  pozdrawiam nie rozumiem dlaczego ten argument uznajesz za głupi,ale pewnie Ty wiesz coś,czego ja nie wiem. Twoim zdaniem Suarez nie gra pasywnie,nie gra tylko żeby przebić i nie zrobić błędu,a nie przypadkiem zaatakować i podejść do siatki? tak właśnie gra,dlatego jej gre określa się mianem pasywnej (sic!) fakt,ale kłopotliwe pytanie,szydercze prawie,prawda? Można odpowiedzieć,mecz trwa, zagrałem suarez bo to,to i tamto i byłby koniec tematu, ale nie. Dać dziecku temat do bezowocnej dyskusji t osię uczepi jak rzep wiadomo czego. bez odbioru. dziecku  Suarez może grać pasywnie i ja tego nie kwestionuje, tylko śmieszy mnie fakt że napisałeś o tym po I secie i że podałeś to jako argument, skoro Suarez grając w przeszłości także pasywnie pokonała Martinez dwukrotnie  śmieszą mnie tacy ludzie jak Twoja osoba! a teraz zakończmy już tą dyskusję bo i tak swojej głupoty nie zobaczysz  nie będe tego komentował,bo nie Tobie oceniać czy ktoś jest głupi czy mądry, czy ten niezbyt inteligentny,i to nie o mnie źle świadczy. O Panie. i'm a bad person,very bad and so stupid. łoło. Ahoj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Sett 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
nie będe tego komentował,bo nie Tobie oceniać czy ktoś jest głupi czy mądry, czy ten niezbyt inteligentny,i to nie o mnie źle świadczy. O Panie. i'm a bad person,very bad and so stupid. łoło. Ahoj. czytaj ze zrozumieniem funny  nigdzie nie napisałem że jesteś głupi, czy też niezbyt inteligentny, wspomniałem tylko że nie przyznasz się do popełnionej głupoty! a jedna taka głupota nie robi z Ciebie głupka (nie bądź wobec siebie taki surowy) każdy popełnia błędy  bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
panowie govortsova jest w gazie czy miala do tej pory takie slabe przeciwniczki, jak widzicie jej szanse z cibulkova ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Stahkovsky przegrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Staś po 4,33 1 set  jak za darmo  Starace łam i atakujemy Stasia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Wawrinka 2-1* , potem co  ? chyba Florent da rade.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
potem to zeballos da rade 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
zależy ... Bo jak zagra z Hanescu z wczoraj to może mieć cięzko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Zeballos też się przychylam .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|