Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 25 1 2 13 14 15 16 17 24 25
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
kolejny bo Stachu ! łam

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Staracze jestes jednak jełop

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
makaron przesadza z tymi skrotami

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Wawrinka następny bp , Come On !

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by grajus87
kolejny bo Stachu ! łam
4-4 Stachu 2x lepszy ! Ale dużo błędów boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
stachu po seta boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Break *4-4

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam
hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez? laugh cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie wink pozdrawiam


nie rozumiem dlaczego ten argument uznajesz za głupi,ale pewnie Ty wiesz coś,czego ja nie wiem. Twoim zdaniem Suarez nie gra pasywnie,nie gra tylko żeby przebić i nie zrobić błędu,a nie przypadkiem zaatakować i podejść do siatki? tak właśnie gra,dlatego jej gre określa się mianem pasywnej (sic!)
fakt,ale kłopotliwe pytanie,szydercze prawie,prawda? Można odpowiedzieć,mecz trwa, zagrałem suarez bo to,to i tamto i byłby koniec tematu, ale nie. Dać dziecku temat do bezowocnej dyskusji t osię uczepi jak rzep wiadomo czego. bez odbioru.
dziecku smile Suarez może grać pasywnie i ja tego nie kwestionuje, tylko śmieszy mnie fakt że napisałeś o tym po I secie i że podałeś to jako argument, skoro Suarez grając w przeszłości także pasywnie pokonała Martinez dwukrotnie wink śmieszą mnie tacy ludzie jak Twoja osoba! a teraz zakończmy już tą dyskusję bo i tak swojej głupoty nie zobaczysz smile

Marian #3797688 10/04/2010 22:57
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Wawrinka 5-4*

Marian #3797690 10/04/2010 22:58
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
Originally Posted by Marian
Originally Posted by funny_tennis
jaki masz problem człowieku? Naucz się czytać ze zrozumieniem,dowiedz się co znaczy " ? " na końcu zdania,a potem komentuj. Co takiego jest w pytaniu " dlaczego graliście carle? " ja pierdole, potem się dziwić,że Polacy są jednym z najgłupszych narodów,jak czytać nie potrafimy. Pozdrawiam
hehe co Cię skłoniło do zagrania na Martinez? laugh cieszy mnie fakt, że Suarez wygrała i tacy "mądralińscy" przegrali! następnym razem nie cwaniacz po I secie wink pozdrawiam


nie rozumiem dlaczego ten argument uznajesz za głupi,ale pewnie Ty wiesz coś,czego ja nie wiem. Twoim zdaniem Suarez nie gra pasywnie,nie gra tylko żeby przebić i nie zrobić błędu,a nie przypadkiem zaatakować i podejść do siatki? tak właśnie gra,dlatego jej gre określa się mianem pasywnej (sic!)
fakt,ale kłopotliwe pytanie,szydercze prawie,prawda? Można odpowiedzieć,mecz trwa, zagrałem suarez bo to,to i tamto i byłby koniec tematu, ale nie. Dać dziecku temat do bezowocnej dyskusji t osię uczepi jak rzep wiadomo czego. bez odbioru.
dziecku smile Suarez może grać pasywnie i ja tego nie kwestionuje, tylko śmieszy mnie fakt że napisałeś o tym po I secie i że podałeś to jako argument, skoro Suarez grając w przeszłości także pasywnie pokonała Martinez dwukrotnie wink śmieszą mnie tacy ludzie jak Twoja osoba! a teraz zakończmy już tą dyskusję bo i tak swojej głupoty nie zobaczysz smile


nie będe tego komentował,bo nie Tobie oceniać czy ktoś jest głupi czy mądry, czy ten niezbyt inteligentny,i to nie o mnie źle świadczy. O Panie. i'm a bad person,very bad and so stupid. łoło. Ahoj.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Stach 3 sp

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Sett smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by funny_tennis
nie będe tego komentował,bo nie Tobie oceniać czy ktoś jest głupi czy mądry, czy ten niezbyt inteligentny,i to nie o mnie źle świadczy. O Panie. i'm a bad person,very bad and so stupid. łoło. Ahoj.
czytaj ze zrozumieniem funny smile nigdzie nie napisałem że jesteś głupi, czy też niezbyt inteligentny, wspomniałem tylko że nie przyznasz się do popełnionej głupoty! a jedna taka głupota nie robi z Ciebie głupka (nie bądź wobec siebie taki surowy) każdy popełnia błędy wink bez odbioru

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
panowie govortsova jest w gazie czy miala do tej pory takie slabe przeciwniczki, jak widzicie jej szanse z cibulkova ?

mak752 #3797731 10/04/2010 23:07
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Stahkovsky przegrał puke

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by grajus87
Staś po 4,33 1 set boks
jak za darmo smile
Starace łam i atakujemy Stasia tongue

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Wawrinka 2-1* , potem co smile? chyba Florent da rade.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
potem to zeballos da rade wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
zależy ... Bo jak zagra z Hanescu z wczoraj to może mieć cięzko

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Zeballos też się przychylam .

Strona 15 z 25 1 2 13 14 15 16 17 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, $-man, forty, 11kera11, rafal08, aker, kamel, JelineK), 1,733 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1