|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
pejzaż za autem jak na florydzie  btw. Adam Małysz ma takiego :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
pejzaż za autem jak na florydzie  btw. Adam Małysz ma takiego :-) mamy taki łady ogród !zari - CUDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453 |
Panowie mam do sprzedaży Renault Megane Coupe 2001 1.9 TDI.Wygląda tak jak ten: Megane Coupe [ otomoto.pl] Cena za moje auto to ok 7500, cena rynkowa to ponad 10000, sprzedaje bo urodził mi się syn 3 miesiące temu. Dlaczego tak tanio, ponieważ auto miało wypadek to raz(uderzony byłem w dupsko, wszystko zostało profesjonalnie naprawione z OC sprawcy), dwa samochód potrzebuje napraw lakierniczych. Reasumując kupiec mógłby rzucić sobie nowy lakier gdyby chciał się jeszcze polansować  i wyniosłoby to wszystko koło 10 tysi więc i tak nieźle. Autem jeżdzę w Poznaniu jakby ktoś chciał obejrzeć, zdjęcia też mogę podesłać na maila. Przebieg to 134tys, jesienią zrobione były hamulce tył(tłoczki, bębny wymiana płynu) a wiosną tamtego roku przednie(nowe tarcze i klocki), pewnie jeszcze zrobię rozrząd w przyszłym tygodniu. W aucie nigdy nie było palone, mi ono służy dobrze, jeśli kogoś to interesuje to zapraszam na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
corsa B 97r. 1.4 benzyna,z instalacja LPG,czarny,komplet kol zimowych,nowy rozrzad,termostat i akumulator. cena:5tyś
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
ja sie zastanawiam nad seatem ibiza 2002-2003, ktos cos moze na ten temat powiedziec ? cos takiego: http://otomoto.pl/seat-ibiza-6l-C12507405.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
autko bardzo fajne i extra wygodne, miałem w tamtym roku przez pewien czas jako firmowe tylko z mocniejszym dizlem i smigało extra, tu tych kucyków bedzie ci ewidentnie brakowac na trasie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
autko bardzo fajne i extra wygodne, miałem w tamtym roku przez pewien czas jako firmowe tylko z mocniejszym dizlem i smigało extra, tu tych kucyków bedzie ci ewidentnie brakowac na trasie... Żal mi tylko braku 6 biegu, moja Lagunka ma i na trasie super to wyglada.. Jeśli chodzi o kucyki, to silnik 1.9 doskonale nadaje się na lekki chip.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
autko bardzo fajne i extra wygodne, miałem w tamtym roku przez pewien czas jako firmowe tylko z mocniejszym dizlem i smigało extra, tu tych kucyków bedzie ci ewidentnie brakowac na trasie... Żal mi tylko braku 6 biegu, moja Lagunka ma i na trasie super to wyglada.. Jeśli chodzi o kucyki, to silnik 1.9 doskonale nadaje się na lekki chip. auto super, gratuluje. mnie interesuje ocena firmy ktorej zleciles wyszukanie samochodu. oferta, podejscie, ceny itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
auto super, gratuluje. mnie interesuje ocena firmy ktorej zleciles wyszukanie samochodu. oferta, podejscie, ceny itp Chodzi Ci o to automeritum.pl? Nie kupiłem u nich. Sam w końcu znalazłem. Ale przed zakupem wyłozyłem 300 zł i pojechałem na ASO. Nie znam się na samochodach, wolałem wydać te pieniądze.. Autko sprawdzali ponad 2 godziny, wyszło dobrze, dlatego się zdecydowałem. Jeśli chodzi o to automeritum.pl.. Mam mieszane uczucia. Gośc często dzwonił, posyłal mi oferty itp. Oferty wzorowe, jak była ryska na aucie to oczywiście na foto widoczne, zaznaczone specjalnie. No ale wiesz, nie można było podejść, pomacać.. Jeśli auto Ci sie podoba w przesłanej ofercie to wpłacasz 5% i sprowadzają. Jeśli auto jest zgodne z tym co napisali w ofercie to nie masz prawa zrezygnować. Przebieg i bezwypadkowość poręczają na piśmie. Niby profesjonalne podejście, ale IMO mogę tak kupić telewizor, ale nie auto. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Gdyby kasa nie miała znaczenia, to brałbym czarnego. Ale patrząc z ekonomicznego punktu widzenia, zdecydowałbym się na ten drugi model. Wyposażenie niemal identyczne, pozostaje jedynie lekka różnica wieku i przebiegu. Ja ledwo co kupiłem auto, ale za 1-2 lata przymierzam się do czegoś takiego: http://otomoto.pl/audi-a3-serwisowany-C12765808.htmlA3 bardzo mi się podobają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Gdyby kasa nie miała znaczenia, to brałbym czarnego. Ale patrząc z ekonomicznego punktu widzenia, zdecydowałbym się na ten drugi model. Wyposażenie niemal identyczne, pozostaje jedynie lekka różnica wieku i przebiegu. osobiscie jakbym patrzył z ekonomicznego punktu widzenia to bralbym ten swiezszy model ;-)) juz za samo 20..r zamiast 19..r warto doplacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Gdyby kasa nie miała znaczenia, to brałbym czarnego. Ale patrząc z ekonomicznego punktu widzenia, zdecydowałbym się na ten drugi model. Wyposażenie niemal identyczne, pozostaje jedynie lekka różnica wieku i przebiegu. osobiscie jakbym patrzył z ekonomicznego punktu widzenia to bralbym ten swiezszy model ;-)) juz za samo 20..r zamiast 19..r warto doplacic. No, tutaj byłoby trzeba dokładniej porównać oba auta. To starsze wcale nie musi być bardziej "kosztochłonne". Zależy też jak długo Korver ma zamiar tą furką jeździć. Kuzyn ma A3 z 1999r. i póki co nie narzeka, samochód spisuje się elegancko i oprócz standardowych napraw nie musiał do niego jakichś większych kwot dokładać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
mowie ogolnie, zakladajac ze auta sa w takim stanie jak w opisie (:grin), to warto dac te 3-4kola wiecej za to pierwsze oczywiscie to moja wizja ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jeżeli 5k nie robiłoby mi różnicy to również wziąłbym czarnego 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|