Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
pejzaż za autem jak na florydzie smile btw. Adam Małysz ma takiego :-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
fajne autko.
kilka dni temu znajomy, z ktorym gram w tenisa kupił takiec cudo:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11338478


kopara opada

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by kubi20
pejzaż za autem jak na florydzie smile btw. Adam Małysz ma takiego :-)

mamy taki łady ogród wink

!zari - CUDO

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Panowie mam do sprzedaży Renault Megane Coupe 2001 1.9 TDI.Wygląda tak jak ten:
Megane Coupe [otomoto.pl]
Cena za moje auto to ok 7500, cena rynkowa to ponad 10000, sprzedaje bo urodził mi się syn 3 miesiące temu. Dlaczego tak tanio, ponieważ auto miało wypadek to raz(uderzony byłem w dupsko, wszystko zostało profesjonalnie naprawione z OC sprawcy), dwa samochód potrzebuje napraw lakierniczych. Reasumując kupiec mógłby rzucić sobie nowy lakier gdyby chciał się jeszcze polansować grin i wyniosłoby to wszystko koło 10 tysi więc i tak nieźle. Autem jeżdzę w Poznaniu jakby ktoś chciał obejrzeć, zdjęcia też mogę podesłać na maila. Przebieg to 134tys, jesienią zrobione były hamulce tył(tłoczki, bębny wymiana płynu) a wiosną tamtego roku przednie(nowe tarcze i klocki), pewnie jeszcze zrobię rozrząd w przyszłym tygodniu. W aucie nigdy nie było palone, mi ono służy dobrze, jeśli kogoś to interesuje to zapraszam na priv.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
corsa B 97r. 1.4 benzyna,z instalacja LPG,czarny,komplet kol zimowych,nowy rozrzad,termostat i akumulator. cena:5tyś

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
ja sie zastanawiam nad seatem ibiza 2002-2003, ktos cos moze na ten temat powiedziec ?
cos takiego:
http://otomoto.pl/seat-ibiza-6l-C12507405.html

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Cześć.

Jakiś czas temu pytałem o samochód, ostatecznie wybrałem to:

http://piorowski.otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9tdi-vat-klimatronic-pdcx2-C12723989.html

Na zdjęciach pod tym linkiem jest kilka aut, ja kupiłem Passata.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by wwwujek
Cześć.

Jakiś czas temu pytałem o samochód, ostatecznie wybrałem to:

http://piorowski.otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9tdi-vat-klimatronic-pdcx2-C12723989.html

Na zdjęciach pod tym linkiem jest kilka aut, ja kupiłem Passata.
autko bardzo fajne i extra wygodne, miałem w tamtym roku przez pewien czas jako firmowe tylko z mocniejszym dizlem i smigało extra, tu tych kucyków bedzie ci ewidentnie brakowac na trasie...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by wwwujek
Cześć.

Jakiś czas temu pytałem o samochód, ostatecznie wybrałem to:

http://piorowski.otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9tdi-vat-klimatronic-pdcx2-C12723989.html

Na zdjęciach pod tym linkiem jest kilka aut, ja kupiłem Passata.
autko bardzo fajne i extra wygodne, miałem w tamtym roku przez pewien czas jako firmowe tylko z mocniejszym dizlem i smigało extra, tu tych kucyków bedzie ci ewidentnie brakowac na trasie...

Żal mi tylko braku 6 biegu, moja Lagunka ma i na trasie super to wyglada..
Jeśli chodzi o kucyki, to silnik 1.9 doskonale nadaje się na lekki chip.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by wwwujek
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by wwwujek
Cześć.

Jakiś czas temu pytałem o samochód, ostatecznie wybrałem to:

http://piorowski.otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9tdi-vat-klimatronic-pdcx2-C12723989.html

Na zdjęciach pod tym linkiem jest kilka aut, ja kupiłem Passata.
autko bardzo fajne i extra wygodne, miałem w tamtym roku przez pewien czas jako firmowe tylko z mocniejszym dizlem i smigało extra, tu tych kucyków bedzie ci ewidentnie brakowac na trasie...

Żal mi tylko braku 6 biegu, moja Lagunka ma i na trasie super to wyglada..
Jeśli chodzi o kucyki, to silnik 1.9 doskonale nadaje się na lekki chip.

auto super, gratuluje. mnie interesuje ocena firmy ktorej zleciles wyszukanie samochodu. oferta, podejscie, ceny itp

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by kacperek76
auto super, gratuluje. mnie interesuje ocena firmy ktorej zleciles wyszukanie samochodu. oferta, podejscie, ceny itp

Chodzi Ci o to automeritum.pl? Nie kupiłem u nich. Sam w końcu znalazłem. Ale przed zakupem wyłozyłem 300 zł i pojechałem na ASO. Nie znam się na samochodach, wolałem wydać te pieniądze..
Autko sprawdzali ponad 2 godziny, wyszło dobrze, dlatego się zdecydowałem.

Jeśli chodzi o to automeritum.pl.. Mam mieszane uczucia. Gośc często dzwonił, posyłal mi oferty itp. Oferty wzorowe, jak była ryska na aucie to oczywiście na foto widoczne, zaznaczone specjalnie. No ale wiesz, nie można było podejść, pomacać..
Jeśli auto Ci sie podoba w przesłanej ofercie to wpłacasz 5% i sprowadzają. Jeśli auto jest zgodne z tym co napisali w ofercie to nie masz prawa zrezygnować. Przebieg i bezwypadkowość poręczają na piśmie. Niby profesjonalne podejście, ale IMO mogę tak kupić telewizor, ale nie auto.

Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Panowie jakieś uwagi co do takiego auta:

http://moto.allegro.pl/item1005505917_audi_a3_1_9_tdi_jasna_skora_podg_siedz_klima.html

W sumie coś takiego mi chodzi po głowie. Tutaj w dodatku dość przyjemna skóra i duży plus, że blisko. Nie musiałbym pół Polski przejeżdżać w celu obejrzenia auta.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Mam coś takiego jeszcze:

http://moto.allegro.pl/item1012284067_audi_a3_ambiente_full_opcja_skora_klima_tdi_110km.html

I teraz pytanie, czy taka różnica w cenie jest uzasadniona? Samochód co prawda 3lata młodszy i z mniejszym przebiegiem, ale czy oby na pewno jest warty swojej ceny?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Gdyby kasa nie miała znaczenia, to brałbym czarnego. Ale patrząc z ekonomicznego punktu widzenia, zdecydowałbym się na ten drugi model. Wyposażenie niemal identyczne, pozostaje jedynie lekka różnica wieku i przebiegu.

Ja ledwo co kupiłem auto, ale za 1-2 lata przymierzam się do czegoś takiego:

http://otomoto.pl/audi-a3-serwisowany-C12765808.html

A3 bardzo mi się podobają smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Gdyby kasa nie miała znaczenia, to brałbym czarnego. Ale patrząc z ekonomicznego punktu widzenia, zdecydowałbym się na ten drugi model. Wyposażenie niemal identyczne, pozostaje jedynie lekka różnica wieku i przebiegu.
osobiscie jakbym patrzył z ekonomicznego punktu widzenia to bralbym ten swiezszy model ;-)) juz za samo 20..r zamiast 19..r warto doplacic.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by bolo_lacznik
Quote
Gdyby kasa nie miała znaczenia, to brałbym czarnego. Ale patrząc z ekonomicznego punktu widzenia, zdecydowałbym się na ten drugi model. Wyposażenie niemal identyczne, pozostaje jedynie lekka różnica wieku i przebiegu.
osobiscie jakbym patrzył z ekonomicznego punktu widzenia to bralbym ten swiezszy model ;-)) juz za samo 20..r zamiast 19..r warto doplacic.
No, tutaj byłoby trzeba dokładniej porównać oba auta. To starsze wcale nie musi być bardziej "kosztochłonne". Zależy też jak długo Korver ma zamiar tą furką jeździć. Kuzyn ma A3 z 1999r. i póki co nie narzeka, samochód spisuje się elegancko i oprócz standardowych napraw nie musiał do niego jakichś większych kwot dokładać.


Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
mowie ogolnie, zakladajac ze auta sa w takim stanie jak w opisie (:grin), to warto dac te 3-4kola wiecej za to pierwsze oczywiscie to moja wizja ;-)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jeżeli 5k nie robiłoby mi różnicy to również wziąłbym czarnego wink

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1