Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
walben #3747789 12/03/2010 03:29
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by lelu
zaznacz ktory play- jesli sie nie myle to jest chyba dwie albo i wiecej edycji
pozdro

givenchy play intense



Bonus: Unibet
Hakan #3750056 13/03/2010 08:19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
mial juz ktos moze Dunhilla Pure, mam wlasnie probke, zapach bomba, mocny i intesywny ...

Linc #3760110 19/03/2010 01:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
1. Joop! Pure Homme
[Linked Image]

2.Escada Moon Sparkle for Men
[Linked Image]

3. Givenchy Very Irresistible for Men
[Linked Image]

Patricu$ #3760117 19/03/2010 01:44
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
rezerwa:

4. Thierry Mugler A Men
[Linked Image]

5. Kenzo

[Linked Image from ]

6. Lacoste

[Linked Image]

Patricu$ #3760467 19/03/2010 04:12
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
3jeczka znam i zastanawiam sie cz nie kupic ;d

ogolnie moze ktos ma stycznosc z
Blvgari Aqua Marine
Givenchy very irresisitble (3)
D&G Masculine ?

lelu #3761450 19/03/2010 21:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by lelu
3jeczka znam i zastanawiam sie cz nie kupic ;d

ogolnie moze ktos ma stycznosc z
Blvgari Aqua Marine
Givenchy very irresisitble (3)
D&G Masculine ?


http://www.perfumeria.pl wink dostawa 9,90 PLN i na drugi dzień masz w domu ,super zapakowany (bezpiecznie) i orginalny!!! Ja tam zawsze kupuje... klasa sklep i lepszego nie ma!

lelu #3761472 19/03/2010 22:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by lelu
Givenchy very irresisitble (3)
Używam, ciekawy, bardzo oryginalny zapach
polecam

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Joop Homme (rozowy)
DKNY Red Delicious Men

ktos moze cos wiecej o nich powiedziec ?

lelu #3784576 02/04/2010 21:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
[Linked Image]

Nuty zapachowe: cynamon, kwiat pomarańczy, bergamotka, sandałowiec, wetiwer, paczula, tytoń,miód, bób tonka, piżmo

najlepszy zapach jaki miałem do tej pory ,
mnie ujmuje jego wiśnia ,
długo trzyma sie skóry i nie wietrzeje ,
a jeśli chodzi o cenę to odpowiednia za taka klasę (125ml = 130zł) ,
jest niesamowice wydajny ,
i najważniejsze - działa na kobiety wink

JA GO POLECAM Z PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.


Patricu$ #3797592 10/04/2010 22:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
ostatnio szkosztowałem Lancome Red ,fajny zapaszek ,przypomina mi troszke zmieszanego Joop + jakies A-MAn Thierry Muglera smile

ciekawa kompozycja:)

Marten #3817123 20/04/2010 17:07
Dołączył: Apr 2010
Posty: 21
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 21
w internecie jest cala masa sprawdzonych perfumerii, trzeba tylko dobrze poszukac, czasami mozna kupic cos naprawde taniej, a jak chodzi o meskie zapachy to wszystkie hugo bossa...

Julia #4038344 02/08/2010 21:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
chcialem sie zapytac o perfum Kenzo...slyszalem ze jest dobry ale jest kilka rodzajow i ktory z nich jest najlepszy ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Miałem kiedyś Kenzo L'Eau bardzo fajny delikatny zapach, jeśli lubisz coś z nutką piżmu to polecam ten smile

Stoin #4038460 02/08/2010 22:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Panowie, takie pytanko, bo slabo siedze w temacie. Tak sobie chcialem zamowic znow Eternity i tak wbilem na polecana strone eglamoura:

http://www.e-glamour.pl/product-pol-13650-Calvin-Klein-Eternity-100ml-M-Woda-toaletowa.html
http://www.e-glamour.pl/product-pol-19566-Calvin-Klein-Eternity-100ml-M-Woda-toaletowa-Tester.html

Spora roznica w cenie, a niby to samo, cos tam czytalem, ze tester mocniejszy, w skrocie co kupic, bo jestem zielony tongue


codi #4038500 02/08/2010 22:25
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Codi jak dla siebie to pewnie, że tester, inaczej sprawa wygląda jak ma to być na prezent: trochę lipa dać komuś w testerze( testery są pakowane w pudełka tekturowe i często nie posiadają korka)

pozdr.

style #4038653 02/08/2010 23:52
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ja gdzies czytalem, ze tester wcale nie jest mocniejszy jak sie powszechnie uwaza. Ale tak jak mowi style, jesli dla siebie to mozesz smialo brac tester, jesli prezeny to odpada bo wlasnie zawsze kartonowe biale/szare pudelko i niekiedy, ale nie zawsze, brak korka.
pozdro

lelu #4039576 03/08/2010 07:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Dzieki panowie.

Patricu$ #4042168 04/08/2010 20:23
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by Patricu$
http://www.perfumeria.pl wink dostawa 9,90 PLN i na drugi dzień masz w domu ,super zapakowany (bezpiecznie) i orginalny!!! Ja tam zawsze kupuje... klasa sklep i lepszego nie ma!

musze sie zgodzic smile

Rusty #4045280 05/08/2010 21:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by Rusty
Ktoś już tutaj polecał sklep Kokai. Ją się do tego dołączam. Zamówiłem perfumy w poniedziałek przed 13, a we środę w godzinach popołudniowych otrzymałem przesyłkę.

Szybko i sprawnie. piwo
Zmieniam zdanie.

To był ostatni zakup na kokai.pl ostatnio zakupiłem Gucci Pour Homme i mam wrażenie, że wciśnięto mi bubel. Zapach trzyma góra 30 minut, kiedy poprzedni flakonik (zakupiony w naziemnej perfumerii) trzymał kilka godzin.

Tak się zraziłem do internetowych perfumerii, że dołoże te 50-100 zł do każdego perfum i wracam do naziemnych laugh

Rusty #4055069 11/08/2010 01:28
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
poleci ktoś jakiś fajny, męski zapach ? byle nic za słodkiego smile

dobry rok jade na Bruno Banani Pure Man, ale pora na zmiany, poza tym z trwałościa kiepsko

będę wdzięczny, bo w sklepach tego pełno a mój nos zaczyna sie gubić po 3 próbach więc wolałbym sobie jakoś ograniczyć pole manewru wink

z góry dzięki piwo

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, betowiec, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,824 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1