|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
zaznacz ktory play- jesli sie nie myle to jest chyba dwie albo i wiecej edycji pozdro givenchy play intense
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
mial juz ktos moze Dunhilla Pure, mam wlasnie probke, zapach bomba, mocny i intesywny ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
1. Joop! Pure Homme [ Linked Image] 2.Escada Moon Sparkle for Men [ Linked Image] 3. Givenchy Very Irresistible for Men [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
rezerwa: 4. Thierry Mugler A Men [ Linked Image] 5. Kenzo ![[Linked Image from ]]( http://www.perfumeria.pl/img/70/7011165_1.jpg) 6. Lacoste [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
3jeczka znam i zastanawiam sie cz nie kupic ;d
ogolnie moze ktos ma stycznosc z Blvgari Aqua Marine Givenchy very irresisitble (3) D&G Masculine ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
3jeczka znam i zastanawiam sie cz nie kupic ;d
ogolnie moze ktos ma stycznosc z Blvgari Aqua Marine Givenchy very irresisitble (3) D&G Masculine ? http://www.perfumeria.pl  dostawa 9,90 PLN i na drugi dzień masz w domu ,super zapakowany (bezpiecznie) i orginalny!!! Ja tam zawsze kupuje... klasa sklep i lepszego nie ma!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Givenchy very irresisitble (3) Używam, ciekawy, bardzo oryginalny zapach polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Joop Homme (rozowy) DKNY Red Delicious Men
ktos moze cos wiecej o nich powiedziec ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
[ Linked Image] Nuty zapachowe: cynamon, kwiat pomarańczy, bergamotka, sandałowiec, wetiwer, paczula, tytoń,miód, bób tonka, piżmo najlepszy zapach jaki miałem do tej pory , mnie ujmuje jego wiśnia , długo trzyma sie skóry i nie wietrzeje , a jeśli chodzi o cenę to odpowiednia za taka klasę (125ml = 130zł) , jest niesamowice wydajny , i najważniejsze - działa na kobiety  JA GO POLECAM Z PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
ostatnio szkosztowałem Lancome Red ,fajny zapaszek ,przypomina mi troszke zmieszanego Joop + jakies A-MAn Thierry Muglera  ciekawa kompozycja:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2010
Posty: 21 |
w internecie jest cala masa sprawdzonych perfumerii, trzeba tylko dobrze poszukac, czasami mozna kupic cos naprawde taniej, a jak chodzi o meskie zapachy to wszystkie hugo bossa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
chcialem sie zapytac o perfum Kenzo...slyszalem ze jest dobry ale jest kilka rodzajow i ktory z nich jest najlepszy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Miałem kiedyś Kenzo L'Eau bardzo fajny delikatny zapach, jeśli lubisz coś z nutką piżmu to polecam ten 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
Codi jak dla siebie to pewnie, że tester, inaczej sprawa wygląda jak ma to być na prezent: trochę lipa dać komuś w testerze( testery są pakowane w pudełka tekturowe i często nie posiadają korka)
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ja gdzies czytalem, ze tester wcale nie jest mocniejszy jak sie powszechnie uwaza. Ale tak jak mowi style, jesli dla siebie to mozesz smialo brac tester, jesli prezeny to odpada bo wlasnie zawsze kartonowe biale/szare pudelko i niekiedy, ale nie zawsze, brak korka. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
http://www.perfumeria.pl  dostawa 9,90 PLN i na drugi dzień masz w domu ,super zapakowany (bezpiecznie) i orginalny!!! Ja tam zawsze kupuje... klasa sklep i lepszego nie ma! musze sie zgodzic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Ktoś już tutaj polecał sklep Kokai. Ją się do tego dołączam. Zamówiłem perfumy w poniedziałek przed 13, a we środę w godzinach popołudniowych otrzymałem przesyłkę. Szybko i sprawnie.  Zmieniam zdanie. To był ostatni zakup na kokai.pl ostatnio zakupiłem Gucci Pour Homme i mam wrażenie, że wciśnięto mi bubel. Zapach trzyma góra 30 minut, kiedy poprzedni flakonik (zakupiony w naziemnej perfumerii) trzymał kilka godzin. Tak się zraziłem do internetowych perfumerii, że dołoże te 50-100 zł do każdego perfum i wracam do naziemnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
poleci ktoś jakiś fajny, męski zapach ? byle nic za słodkiego  dobry rok jade na Bruno Banani Pure Man, ale pora na zmiany, poza tym z trwałościa kiepsko będę wdzięczny, bo w sklepach tego pełno a mój nos zaczyna sie gubić po 3 próbach więc wolałbym sobie jakoś ograniczyć pole manewru  z góry dzięki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|