Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15
bukma #3825920 24/04/2010 23:15
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by bukma
niewazne jak sie ten mecz skonczy ale dla mnie ferrer jako faworyt to byla pomylka bukow i trzeba bylo siekac verdiego
"nie wazne jak sie ten mecz skonczy"
toz wlasnie sie skonczyl...

Bonus: Unibet
tyson #3825921 24/04/2010 23:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
jeszcze nie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by GaloGalo
Originally Posted by bukma
niewazne jak sie ten mecz skonczy ale dla mnie ferrer jako faworyt to byla pomylka bukow i trzeba bylo siekac verdiego

ale też nie ma się co oszukiwać, że gdyby Ferrer wygrał tego gema na 5:3 w 2 secie to by było pozamiatane, a okazje ku temu miał...

i po tym sie wlasnie poznaje klase gracza
jak ma okazje to konczy a nie daje rywali szanse

bukma #3825928 24/04/2010 23:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
jeszcze grają smile

bukma #3825929 24/04/2010 23:19
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by bukma
Originally Posted by GaloGalo
Originally Posted by bukma
niewazne jak sie ten mecz skonczy ale dla mnie ferrer jako faworyt to byla pomylka bukow i trzeba bylo siekac verdiego

ale też nie ma się co oszukiwać, że gdyby Ferrer wygrał tego gema na 5:3 w 2 secie to by było pozamiatane, a okazje ku temu miał...

i po tym sie wlasnie poznaje klase gracza
jak ma okazje to konczy a nie daje rywali szanse

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh chyba frajerstwo gracza. Bo Ferrer czym blizej byl wygranej tym robil coraz bardziej idiotyczne bledy i to nie Verdasco pokazal klase tylko Ferrer pokazal po raz kolejny swoje frajerstwo w tym roku

bukma #3825930 24/04/2010 23:20
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by bukma
Originally Posted by GaloGalo
Originally Posted by bukma
niewazne jak sie ten mecz skonczy ale dla mnie ferrer jako faworyt to byla pomylka bukow i trzeba bylo siekac verdiego

ale też nie ma się co oszukiwać, że gdyby Ferrer wygrał tego gema na 5:3 w 2 secie to by było pozamiatane, a okazje ku temu miał...

i po tym sie wlasnie poznaje klase gracza
jak ma okazje to konczy a nie daje rywali szanse

Ogladałes mecz Verdasco przeciw Montaniesowi w MC?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by bukma
Originally Posted by GaloGalo
Originally Posted by bukma
niewazne jak sie ten mecz skonczy ale dla mnie ferrer jako faworyt to byla pomylka bukow i trzeba bylo siekac verdiego

ale też nie ma się co oszukiwać, że gdyby Ferrer wygrał tego gema na 5:3 w 2 secie to by było pozamiatane, a okazje ku temu miał...

i po tym sie wlasnie poznaje klase gracza
jak ma okazje to konczy a nie daje rywali szanse

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh chyba frajerstwo gracza. Bo Ferrer czym blizej byl wygranej tym robil coraz bardziej idiotyczne bledy i to nie Verdasco pokazal klase tylko Ferrer pokazal po raz kolejny swoje frajerstwo w tym roku

to chyba ogladamy inny mecz bo ja od samego poczatku widze jak ciezko ferrerowi ugrac gema przy swoim podaniu
w 1 secie pierwszy gem ferrera = 0-40 i wygral
drugi gem serwisowy tam samo 0-40
wiec to nie jest przypadek

M@rcin #3825932 24/04/2010 23:21
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
jak ja lubie gosci co sie wymadrzaja po meczu tongue laugh

bukma #3825935 24/04/2010 23:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
BRAVO DASCO PO RAZ KOLEJNY smile

M@rcin #3825936 24/04/2010 23:22
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Verdasco @2.20 kasa kasa kasa , @3.00 kasa kasa kasa

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Drizzd91
jak ja lubie gosci co sie wymadrzaja po meczu tongue laugh

to sobie sprawdz w temacie tenisa przed meczem jak pisalem ze gram dasco
a ja lubie gosci ktorzy nie widza co sie dzieje w meczu i pisza wedlug livescorea

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Srebotnik miala grać o 16.05, wie ktoś czemu nie grają jeszcze? :>

bukma #3825944 24/04/2010 23:26
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
KAnepi 2 gemy i over ! wytrzymaj

Chaoz #3825945 24/04/2010 23:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
co myslicie o de bakerze dzis?
bedzie tam duzo gemow czy go soda rozjedzie?
w sumie obaj jak im serwis siedzi to ciezko bardzo przelamac tylko pytanie czy de bakker dzwignie dzisiejszy mecz

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Rezai smile
Kanepi trzymaj na 4-2

bukma #3825951 24/04/2010 23:27
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Rezai 3-0 w trzecim smile

chociaż moja ulubienica obok Agi nie takie numery już mi wywijała.

bukma #3825955 24/04/2010 23:28
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Drizzd91
jak ja lubie gosci co sie wymadrzaja po meczu tongue laugh

to sobie sprawdz w temacie tenisa przed meczem jak pisalem ze gram dasco
a ja lubie gosci ktorzy nie widza co sie dzieje w meczu i pisza wedlug livescorea

trzeba bylo napisac posta przy 4*:3 dla Ferrera w 2 secie a nie jak Dasco wygrywal w 3 secie laugh laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Drizzd91
jak ja lubie gosci co sie wymadrzaja po meczu tongue laugh

to sobie sprawdz w temacie tenisa przed meczem jak pisalem ze gram dasco
a ja lubie gosci ktorzy nie widza co sie dzieje w meczu i pisza wedlug livescorea

trzeba bylo napisac posta przy 4*:3 dla Ferrera w 2 secie a nie jak Dasco wygrywal w 3 secie laugh laugh

nie mam zamiaru wdawac sie w te wymiany uprzejmosci bo jestem na to juz za stary
trzeba to tylko umrzec na tym swiecie wiec prosze nie dyktuj mi co mam robic
gralem dasco i pisalem o tym przed meczem a to ze ty nie doczytales albo nie widziales to juz mnie malo obchodzi
dasco byl lepszy i wygral po dobrym kursie i tyle

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Bezużyteczne Cycki.

Aga będzie musiała ratować sytuacje w deblu.

bukma #3825965 24/04/2010 23:32
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
I
member
member
I Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
Witam miłośników bukmacherki. Wiecie może jak tam Mayer z Del Bonisem w Rzymie? Zaczęli czy dalej deszczyk przeszkadza?

Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, ANZELMO, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,560 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1