|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
niewazne jak sie ten mecz skonczy ale dla mnie ferrer jako faworyt to byla pomylka bukow i trzeba bylo siekac verdiego "nie wazne jak sie ten mecz skonczy" toz wlasnie sie skonczyl...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
niewazne jak sie ten mecz skonczy ale dla mnie ferrer jako faworyt to byla pomylka bukow i trzeba bylo siekac verdiego ale też nie ma się co oszukiwać, że gdyby Ferrer wygrał tego gema na 5:3 w 2 secie to by było pozamiatane, a okazje ku temu miał... i po tym sie wlasnie poznaje klase gracza jak ma okazje to konczy a nie daje rywali szanse
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
jeszcze grają 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
niewazne jak sie ten mecz skonczy ale dla mnie ferrer jako faworyt to byla pomylka bukow i trzeba bylo siekac verdiego ale też nie ma się co oszukiwać, że gdyby Ferrer wygrał tego gema na 5:3 w 2 secie to by było pozamiatane, a okazje ku temu miał... i po tym sie wlasnie poznaje klase gracza jak ma okazje to konczy a nie daje rywali szanse Ogladałes mecz Verdasco przeciw Montaniesowi w MC?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
to chyba ogladamy inny mecz bo ja od samego poczatku widze jak ciezko ferrerowi ugrac gema przy swoim podaniu w 1 secie pierwszy gem ferrera = 0-40 i wygral drugi gem serwisowy tam samo 0-40 wiec to nie jest przypadek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
jak ja lubie gosci co sie wymadrzaja po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
BRAVO DASCO PO RAZ KOLEJNY 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jak ja lubie gosci co sie wymadrzaja po meczu  to sobie sprawdz w temacie tenisa przed meczem jak pisalem ze gram dasco a ja lubie gosci ktorzy nie widza co sie dzieje w meczu i pisza wedlug livescorea
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Srebotnik miala grać o 16.05, wie ktoś czemu nie grają jeszcze? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
KAnepi 2 gemy i over ! wytrzymaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
co myslicie o de bakerze dzis? bedzie tam duzo gemow czy go soda rozjedzie? w sumie obaj jak im serwis siedzi to ciezko bardzo przelamac tylko pytanie czy de bakker dzwignie dzisiejszy mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Rezai  Kanepi trzymaj na 4-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Rezai 3-0 w trzecim  chociaż moja ulubienica obok Agi nie takie numery już mi wywijała.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
jak ja lubie gosci co sie wymadrzaja po meczu  to sobie sprawdz w temacie tenisa przed meczem jak pisalem ze gram dasco a ja lubie gosci ktorzy nie widza co sie dzieje w meczu i pisza wedlug livescorea trzeba bylo napisac posta przy 4*:3 dla Ferrera w 2 secie a nie jak Dasco wygrywal w 3 secie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jak ja lubie gosci co sie wymadrzaja po meczu  to sobie sprawdz w temacie tenisa przed meczem jak pisalem ze gram dasco a ja lubie gosci ktorzy nie widza co sie dzieje w meczu i pisza wedlug livescorea trzeba bylo napisac posta przy 4*:3 dla Ferrera w 2 secie a nie jak Dasco wygrywal w 3 secie  nie mam zamiaru wdawac sie w te wymiany uprzejmosci bo jestem na to juz za stary trzeba to tylko umrzec na tym swiecie wiec prosze nie dyktuj mi co mam robic gralem dasco i pisalem o tym przed meczem a to ze ty nie doczytales albo nie widziales to juz mnie malo obchodzi dasco byl lepszy i wygral po dobrym kursie i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Bezużyteczne Cycki.
Aga będzie musiała ratować sytuacje w deblu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186 |
Witam miłośników bukmacherki. Wiecie może jak tam Mayer z Del Bonisem w Rzymie? Zaczęli czy dalej deszczyk przeszkadza?
|
|
|
Link skopiowany do schowka