|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
na dziś proponuje Kohlschreibera i Monaco w dublu(Monaco broni sporo pkt,a Igor rok temu poleciał w 1 rundzie) ,oraz handicap na Mathieu który rok temu ograł tu ferrera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
ale dzis lipna oferta... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
na BF kurs na Isner rosnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186 |
Panowie a co sądzicie o over 23,5 gema w meczu Monaco - Andreev? W dotychczasowych 5 pojedynkach między nimi było 4 mecze 3 setowe i tylko jeden dwu. 3 setowe były na cegle i na ziemi a dwu setowy na korcie z nawierzchnią twardą. Czy dziś będzie podobnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Kubot to z Almagro seta raczej nie ugra ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Panowie a co sądzicie o over 23,5 gema w meczu Monaco - Andreev? W dotychczasowych 5 pojedynkach między nimi było 4 mecze 3 setowe i tylko jeden dwu. 3 setowe były na cegle i na ziemi a dwu setowy na korcie z nawierzchnią twardą. Czy dziś będzie podobnie? może i tak będzie a może i nie,jak dla mnie Monaco dziś izzi bo dla niego to jest bardzo ważny turniej:) ma sporo pkt do obrony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
No ale jak brak formy to i obrona punktów to mało ważny argument.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@twarog2006 to dlatego , ze Monaco broni pkt to Andreev mu sie polozy na korcie i bedzie izzi ? nie bedzie wcale latwy mecz , juz raz rusek Juana w Rzymie pokonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
@twarog2006 to dlatego , ze Monaco broni pkt to Andreev mu sie polozy na korcie i bedzie izzi ? nie bedzie wcale latwy mecz , juz raz rusek Juana w Rzymie pokonal a rusek w jakiejś wielkiej formie? rok temu był out w 1 rundzie ,dla mnie większa motywacja po stronie Monaco a co do formy,to sami wiecie ,że to różnie bywa,bo czasem tak jest,że gracz odpuszcza dane turnieje bo są dla niego niezbyt ważne,a w tych gdzie ma sporo do obrony to zasuwa jak szalony,w Hiszpanii właśnie na takich graczy grałem i się nie zawiodłem,teraz też tym tropem pójdę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Witam, na dziś taki wybór Llodra, Chela, Potito, Koliber, ako 3,4 wszyscy panowie w dobrej formie nie powinni mieć większych problemów mam nadzieję:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
No widze ze Chela sie robi peffka dnia...wiec ja rowniez zagram w dubelku z Kohlschreiberem....oby byly szybkie i latwe zwyciestwa.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Witam, na dziś taki wybór Llodra, Chela, Potito, Koliber, ako 3,4 wszyscy panowie w dobrej formie nie powinni mieć większych problemów mam nadzieję:) szczególnie Potito, którego Hajek ostanio zrobił bez mydła. I znów razem grają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Llodra wydaje się sensowny. W sumie każdy gra przeciwko Beckowi, który jest cieniem zawodnika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186 |
Witam, na dziś taki wybór Llodra, Chela, Potito, Koliber, ako 3,4 wszyscy panowie w dobrej formie nie powinni mieć większych problemów mam nadzieję:) szczególnie Potito, którego Hajek ostanio zrobił bez mydła. I znów razem grają. Wydaje mi się, że Starace raczej za wiele nie powojuje dzisiaj z Hajkiem. Nie chce mi się wierzyć, że przez tydzień odzyskał formę a Hajek ją nagle stracił. 6:1 6:4 tydzień temu to nie jest wynik po którym można się spodziewać, że dziś Potito będzie lepszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
gram w tobecie Pavica wygral on w poprzedniej rundzie kwlai z Dimitrovem dzis walczy z 1 Martinem a 5 wchodzi z kwali wiec Martin moze zagrac jako LL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Witam, na dziś taki wybór Llodra, Chela, Potito, Koliber, ako 3,4 wszyscy panowie w dobrej formie nie powinni mieć większych problemów mam nadzieję:) szczególnie Potito, którego Hajek ostanio zrobił bez mydła. I znów razem grają. Wydaje mi się, że Starace raczej za wiele nie powojuje dzisiaj z Hajkiem. Nie chce mi się wierzyć, że przez tydzień odzyskał formę a Hajek ją nagle stracił. 6:1 6:4 tydzień temu to nie jest wynik po którym można się spodziewać, że dziś Potito będzie lepszy. nie sprawdziłem Potito na czuja zagrałem, Hajek to żaden wirtuoz więc może być róznie, może na Rome się bardziej spręży..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Gulbis imo po fajnym kursie dobry do gry, przeciez bagieta to nie pierdnie nawet na ziemi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Gulbis imo po fajnym kursie dobry do gry, przeciez bagieta to nie pierdnie nawet na ziemi  to bagieta zapomniał już jak się gra w tenisa? Największy walczak w Atp a ty dajesz na Łotysza który wcale na ziemi nie jest taki pewny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Gulbis imo po fajnym kursie dobry do gry, przeciez bagieta to nie pierdnie nawet na ziemi  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|