Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 31 1 2 3 4 30 31
Ejdem #3829245 26/04/2010 17:20
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
na dziś proponuje Kohlschreibera i Monaco w dublu(Monaco broni sporo pkt,a Igor rok temu poleciał w 1 rundzie) ,oraz handicap na Mathieu który rok temu ograł tu ferrera

Bonus: Unibet
craax #3829246 26/04/2010 17:21
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
ale dzis lipna oferta... frown

Ejdem #3829247 26/04/2010 17:22
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
na BF kurs na Isner rosnie

Ejdem #3829249 26/04/2010 17:25
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
I
member
member
I Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
Panowie a co sądzicie o over 23,5 gema w meczu Monaco - Andreev? W dotychczasowych 5 pojedynkach między nimi było 4 mecze 3 setowe i tylko jeden dwu. 3 setowe były na cegle i na ziemi a dwu setowy na korcie z nawierzchnią twardą. Czy dziś będzie podobnie?

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Kubot to z Almagro seta raczej nie ugra ??

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by irek1986
Panowie a co sądzicie o over 23,5 gema w meczu Monaco - Andreev? W dotychczasowych 5 pojedynkach między nimi było 4 mecze 3 setowe i tylko jeden dwu. 3 setowe były na cegle i na ziemi a dwu setowy na korcie z nawierzchnią twardą. Czy dziś będzie podobnie?
może i tak będzie a może i nie,jak dla mnie Monaco dziś izzi bo dla niego to jest bardzo ważny turniej:) ma sporo pkt do obrony

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
No ale jak brak formy to i obrona punktów to mało ważny argument.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@twarog2006 to dlatego , ze Monaco broni pkt to Andreev mu sie polozy na korcie i bedzie izzi ? nie bedzie wcale latwy mecz , juz raz rusek Juana w Rzymie pokonal

craax #3829259 26/04/2010 17:47
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by craax
@twarog2006 to dlatego , ze Monaco broni pkt to Andreev mu sie polozy na korcie i bedzie izzi ? nie bedzie wcale latwy mecz , juz raz rusek Juana w Rzymie pokonal
a rusek w jakiejś wielkiej formie?
rok temu był out w 1 rundzie ,dla mnie większa motywacja po stronie Monaco a co do formy,to sami wiecie ,że to różnie bywa,bo czasem tak jest,że gracz odpuszcza dane turnieje bo są dla niego niezbyt ważne,a w tych gdzie ma sporo do obrony to zasuwa jak szalony,w Hiszpanii właśnie na takich graczy grałem i się nie zawiodłem,teraz też tym tropem pójdę

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Witam, na dziś taki wybór Llodra, Chela, Potito, Koliber, ako 3,4 wszyscy panowie w dobrej formie nie powinni mieć większych problemów mam nadzieję:)

Azazel #3829270 26/04/2010 18:04
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
No widze ze Chela sie robi peffka dnia...wiec ja rowniez zagram w dubelku z Kohlschreiberem....oby byly szybkie i latwe zwyciestwa.....

Azazel #3829271 26/04/2010 18:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by Azazel77
Witam, na dziś taki wybór Llodra, Chela, Potito, Koliber, ako 3,4 wszyscy panowie w dobrej formie nie powinni mieć większych problemów mam nadzieję:)
szczególnie Potito, którego Hajek ostanio zrobił bez mydła. I znów razem grają.

Geremi #3829273 26/04/2010 18:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Llodra wydaje się sensowny. W sumie każdy gra przeciwko Beckowi, który jest cieniem zawodnika.

Geremi #3829276 26/04/2010 18:11
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
I
member
member
I Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
Originally Posted by GEREMI
Originally Posted by Azazel77
Witam, na dziś taki wybór Llodra, Chela, Potito, Koliber, ako 3,4 wszyscy panowie w dobrej formie nie powinni mieć większych problemów mam nadzieję:)
szczególnie Potito, którego Hajek ostanio zrobił bez mydła. I znów razem grają.


Wydaje mi się, że Starace raczej za wiele nie powojuje dzisiaj z Hajkiem. Nie chce mi się wierzyć, że przez tydzień odzyskał formę a Hajek ją nagle stracił. 6:1 6:4 tydzień temu to nie jest wynik po którym można się spodziewać, że dziś Potito będzie lepszy.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
gram w tobecie Pavica wygral on w poprzedniej rundzie kwlai z Dimitrovem dzis walczy z 1 Martinem a 5 wchodzi z kwali wiec Martin moze zagrac jako LL

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
czelek Ateny

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by irek1986
Originally Posted by GEREMI
Originally Posted by Azazel77
Witam, na dziś taki wybór Llodra, Chela, Potito, Koliber, ako 3,4 wszyscy panowie w dobrej formie nie powinni mieć większych problemów mam nadzieję:)
szczególnie Potito, którego Hajek ostanio zrobił bez mydła. I znów razem grają.


Wydaje mi się, że Starace raczej za wiele nie powojuje dzisiaj z Hajkiem. Nie chce mi się wierzyć, że przez tydzień odzyskał formę a Hajek ją nagle stracił. 6:1 6:4 tydzień temu to nie jest wynik po którym można się spodziewać, że dziś Potito będzie lepszy.
nie sprawdziłem Potito na czuja zagrałem, Hajek to żaden wirtuoz więc może być róznie, może na Rome się bardziej spręży..

Azazel #3829286 26/04/2010 18:26
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Gulbis imo po fajnym kursie dobry do gry, przeciez bagieta to nie pierdnie nawet na ziemi tongue

anfa_ #3829289 26/04/2010 18:30
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by Anfalast
Gulbis imo po fajnym kursie dobry do gry, przeciez bagieta to nie pierdnie nawet na ziemi tongue
to bagieta zapomniał już jak się gra w tenisa? Największy walczak w Atp a ty dajesz na Łotysza który wcale na ziemi nie jest taki pewny

anfa_ #3829290 26/04/2010 18:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Anfalast
Gulbis imo po fajnym kursie dobry do gry, przeciez bagieta to nie pierdnie nawet na ziemi tongue


mad


Strona 2 z 31 1 2 3 4 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1