|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6 |
Obmyślałem ciekawy system, który ma mi przynieść zyski. Napisze krótko, zwięźle i na temat.
Zaczyna się od stawki 5zł
1 etap Wkładam 5zł robie kurs 2zł i wyciągam 10zł
2 etap Wkładam 5zł robie kurs 2zł i wyciągam 10zł
3 etap Wkładam 10zł robie kurs 2zł i wyciągam 20zł
I tak dalej i tak dalej ...
Ps. Tylko trzeba pamiętać,że z każdej zgarniętej forsy trzeba sobie coś odkładać.Jednym słowem system jest prosty, obojętne jaką stawkę dajesz, kurs musi być 2zł !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
moze to byc rewolucyjne rozwiązanie i wreszcie złoty środek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ziomus! szkoda ze ja na to nie wpadlem! przeciez to bedzie wieksza rewolucja niz zeznania Dziurowicza!
"1 etap Wkładam 5zł robie kurs 2zł i wyciągam 10zł"
genialne...
a najlepszy bajer w tym wszystkim ze nie ma ograniczen wygranej kasy!!
dla mnie bomba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
No comments REwolucja w bukmacherce Huraaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Zeby to podał jeszcze podał typy które trza grać i wejdą To bym go ozłocił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
Perpetum Mobile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
yo!
to ja mam najlepszy system
wkladam 1zl, ukladam kurs 1000 , i mam 1000zl
i tak kilka razy pod rzad i jest spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
... i wersja dla bogaczy: wklad 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6 |
Panowie nie musicie mi dziękować, że jestem taki błyskotliwy. Życze wam dużo wygranych jeśli stawiacie moim systemem. Ja zaczynam stawiać tym systemem jak zaczną się ligi europejskie, wtedy będzie wybór.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Kończ Waść Wstydu Oszczedz !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> SOBIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Człowieku przy tym ameryka to nic. Grałem tak ale jest jeden problem masz pare meczy i zazwyczaj nie wejdą te co je wybierzesz <hahaha>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854 |
Panowie nie musicie mi dziękować, że jestem taki błyskotliwy. Życze wam dużo wygranych jeśli stawiacie moim systemem. Ja zaczynam stawiać tym systemem jak zaczną się ligi europejskie, wtedy będzie wybór. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
Boże czy on udaje czy ma coś z głową Krzysio Kolumb bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a tak na marginesie kursu nie określa się w złotówkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500 |
WOOW Zloty srodek na bukow wkoncu odgadniety...chodza pogloski ze dzialacze betandwin pakuja walizki i koncza interes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> A tak na marginesie to co zrobisz synu jak niewejdzie kilka razy pod rzad?
Pozdro synu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500 |
Dzis taki moral!!
Jesli masz kase niegraj w zaklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> lecz otwieraj kolejny zaklad bukmacherski...
jeleni na tym swiecie niebrakuje wystarczy przesjsc sie do jedengo z punktow obstawiania......tu lebki stawiaja 16 meczy za 2zl az tu wchodzi starszy dziadek siega po olowek karteczek i bazgra 10 meczy po chwili lebki maja juz kupony w rekach ale jeszcze nieswiadomi ze za kilka godzin wyrzuca je do kosza..do okienka podbiega dziadek daje karteczke pani sie pyta za ile dziadek pyta a jaki jest kurs? 76 prosze pana ....dziadek wyciaga 10zl bo wstyd mu szukac w miedziakach i mowi prosze mi zabrac 10zl dzis odmuwie sobie zimnego piwka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
yo!
to ja mam najlepszy system
wkladam 1zl, ukladam kurs 1000 , i mam 1000zl
i tak kilka razy pod rzad i jest spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
lol zapomniales dodac ze ukladasz kurs 1000 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6 |
Jak czytam od niektórych komentarze dotyczące mojego systemu to, aż Mnie w huju szczyka. "Teraz to dotyczy tych debili co negatywnie komentują mój sytem." Jak nie chcecie to nie korzystajcie z mojego systemu 'walił was pies'. Dałem tu ten temat ponieważ miałem ochotę się podzielić moją myslą dotyczącą zgarnięcia fortuny. A jeśli komuś to nie pasi to niech się faka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Prezes nie przejmuj sie nimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> odwalas dobrą robote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka