Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#383035 06/08/2005 11:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
Obmyślałem ciekawy system, który ma mi przynieść zyski. Napisze krótko, zwięźle i na temat.

Zaczyna się od stawki 5zł

1 etap
Wkładam 5zł robie kurs 2zł i wyciągam 10zł

2 etap
Wkładam 5zł robie kurs 2zł i wyciągam 10zł

3 etap
Wkładam 10zł robie kurs 2zł i wyciągam 20zł

I tak dalej i tak dalej ...

Ps. Tylko trzeba pamiętać,że z każdej zgarniętej forsy trzeba sobie coś odkładać.Jednym słowem system jest prosty, obojętne jaką stawkę dajesz, kurs musi być 2zł !!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
moze to byc rewolucyjne rozwiązanie i wreszcie złoty środek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ziomus! szkoda ze ja na to nie wpadlem! przeciez to bedzie wieksza rewolucja niz zeznania Dziurowicza!

"1 etap
Wkładam 5zł robie kurs 2zł i wyciągam 10zł"

genialne...

a najlepszy bajer w tym wszystkim ze nie ma ograniczen wygranej kasy!!

dla mnie bomba

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
No comments REwolucja w bukmacherce Huraaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Zeby to podał jeszcze podał typy które trza grać i wejdą To bym go ozłocił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Perpetum Mobile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
yo!

to ja mam najlepszy system

wkladam 1zl, ukladam kurs 1000 , i mam 1000zl

i tak kilka razy pod rzad i jest spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


lol

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
... i wersja dla bogaczy:
wklad 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

lol

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
Panowie nie musicie mi dziękować, że jestem taki błyskotliwy. Życze wam dużo wygranych jeśli stawiacie moim systemem. Ja zaczynam stawiać tym systemem jak zaczną się ligi europejskie, wtedy będzie wybór.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Kończ Waść Wstydu Oszczedz !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> SOBIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Człowieku przy tym ameryka to nic.
Grałem tak ale jest jeden problem masz pare meczy i zazwyczaj nie wejdą te co je wybierzesz <hahaha>

Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
Quote
Panowie nie musicie mi dziękować, że jestem taki błyskotliwy. Życze wam dużo wygranych jeśli stawiacie moim systemem. Ja zaczynam stawiać tym systemem jak zaczną się ligi europejskie, wtedy będzie wybór.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Boże czy on udaje czy ma coś z głową
Krzysio Kolumb bukmacherki

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
a tak na marginesie kursu nie określa się w złotówkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
WOOW Zloty srodek na bukow wkoncu odgadniety...chodza pogloski ze dzialacze betandwin pakuja walizki i koncza interes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> A tak na marginesie to co zrobisz synu jak niewejdzie kilka razy pod rzad?

Pozdro synu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
Dzis taki moral!!

Jesli masz kase niegraj w zaklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> lecz otwieraj kolejny zaklad bukmacherski...


jeleni na tym swiecie niebrakuje wystarczy przesjsc sie do jedengo z punktow obstawiania......tu lebki stawiaja 16 meczy za 2zl az tu wchodzi starszy dziadek siega po olowek karteczek i bazgra 10 meczy po chwili lebki maja juz kupony w rekach ale jeszcze nieswiadomi ze za kilka godzin wyrzuca je do kosza..do okienka podbiega dziadek daje karteczke pani sie pyta za ile dziadek pyta a jaki jest kurs? 76 prosze pana ....dziadek wyciaga 10zl bo wstyd mu szukac w miedziakach i mowi prosze mi zabrac 10zl dzis odmuwie sobie zimnego piwka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
yo!

to ja mam najlepszy system

wkladam 1zl, ukladam kurs 1000 , i mam 1000zl

i tak kilka razy pod rzad i jest spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


lol

zapomniales dodac ze ukladasz kurs 1000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
Jak czytam od niektórych komentarze dotyczące mojego systemu to, aż Mnie w huju szczyka. "Teraz to dotyczy tych debili co negatywnie komentują mój sytem." Jak nie chcecie to nie korzystajcie z mojego systemu 'walił was pies'. Dałem tu ten temat ponieważ miałem ochotę się podzielić moją myslą dotyczącą zgarnięcia fortuny. A jeśli komuś to nie pasi to niech się faka.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Prezes nie przejmuj sie nimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
odwalas dobrą robote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, betowiec, rafal08, aker, bukma, alfa, $-man), 915 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1