|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
GANT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Na Serenity mamy dzis sylwestrowa zabawe  pakiety lataja na kazdej wysokosci, cos z tego musi wyniknac  jestem dobrej mysli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Na Serenity mamy dzis sylwestrowa zabawe  pakiety lataja na kazdej wysokosci, cos z tego musi wyniknac  jestem dobrej mysli  nigdy wiecej wydmuszek z  NC
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Panowie co z SERENITY?? Może Giertyszek się wypowie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Panowie co z SERENITY?? Może Giertyszek się wypowie... no wlaśnie Giertyszek , puk puk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Wydmucha, miało być info i 'tajemniczy inwestor' 3 miesiące temu, lepiej dać sobie spokój
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
znowu zielony jedzie po euro jak po burej suce w hiszpanii ponad 20 % bezrobocie , kto zaplaci za ich długi ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
co by tu napisać?! stop. Kondzio doczekasz się, a nawet więcej aniżeli tylko nieruchomości komercyjnych. jak puści napięta proca instrumentów pochodnych to będzie walenie non-stop. edek uklepał dołki a każdy widzi co chce, dla mnie kierunek już jest jasny i myśle, że z czasem dotrze to do innych, stop. zaavada-takich "kwiatków" można znaleźć pełno, ale ale.. nie tylko trzeba wiedzieć gdzie nastawić ucho. stop. serenity, też mam to gównienko qrwa  ale trzymam, ponoć gorzej być nie może  drozapol połknie to co musi? stop, passing shot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
znowu zielony jedzie po euro jak po burej suce w hiszpanii ponad 20 % bezrobocie , kto zaplaci za ich długi .. http://www.berninger.de/predictions.html  jabadabadu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
No jeśli nieruchomości komercyjne rypną w USA to przełoży się to na drugi krach na giełdzie?
Jeśli tak to przydałoby się do tego przygotować, bo jak giełda w dół to chyba USD się wzmocni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Dollar Devaluation continues 2010 nie w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
No jeśli nieruchomości komercyjne rypną w USA to przełoży się to na drugi krach na giełdzie?
Jeśli tak to przydałoby się do tego przygotować, bo jak giełda w dół to chyba USD się wzmocni? Albo znow sie zrobi goraczka zlota !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
sorry, pizetju, stop. będę jak wrócę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Dollar Devaluation continues 2010 nie w tym roku  Bezrobocie też chyba nie wzrośnie do ponad 12% do końca Q2. Kilka innych też kontrowersyjnych. Czyli jak u Sosny. Zielenią bije po oczach głównie archiwum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Czyli jak u Sosny. Zielenią bije po oczach głównie archiwum. dobre czytam gościa już sporo czasu, niegłupi typ. polecam jego niektóre wykłady. a myli się jak każdy, ale i tak mniej niż inni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
na razie to sie Edek zieleni i serenity  . ale w zachwyt nia padam , bo skromniutkie na nim obroty
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
13 kwietnia: trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie - co ja bym zrobił, gdybym miał białe na szachownicy, zbił kilka kluczowych czarnych figur, dominował na placu i w kontekście zdobycia kolejnej damki (szybkie wprowadzenie jewrowaluty) - co bym zrobił ze złotówką. ja bym właśnie to wykorzystał i wbrew opinii analiwtyków, którzy sądzą, że interwencja jedynie na chwilę zatrzyma trend - zagrałbym właśnie na osłabienie złocisza by uspokoić gawiedź. jak już lasso nawinie się ma ofiarę - i tak już będzie po wyborach. http://stooq.pl/q/?s=eurpln&c=10d&t=c&a=lg&b=0http://stooq.pl/q/?s=usdpln&c=10d&t=c&a=lg&b=0teraz Wy, że edek wraca na dołki: http://stooq.pl/q/?s=eurusd&c=3d&t=c&a=lg&b=0ja, że "no way" i ciśniemy na 1,42 bo po prostu struś na zakręcie macha nogami w miejscu i dopiero za chwilę się rozpędzi. p.s. na foreksie gram lajtowo, po prostu zgaduje, więc bez spinki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
już mnie zaczyna nudzić ta sytuacja w grecji. przecież to bankrut, wielkie mi halo dług grecja+włochy+hiszpania+portugalia < dług kalifornia ale pelikany muszą łykać, aby żyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
13 kwietnia: trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie - co ja bym zrobił, gdybym miał białe na szachownicy, zbił kilka kluczowych czarnych figur, dominował na placu i w kontekście zdobycia kolejnej damki (szybkie wprowadzenie jewrowaluty) - co bym zrobił ze złotówką. ja bym właśnie to wykorzystał i wbrew opinii analiwtyków, którzy sądzą, że interwencja jedynie na chwilę zatrzyma trend - zagrałbym właśnie na osłabienie złocisza by uspokoić gawiedź. jak już lasso nawinie się ma ofiarę - i tak już będzie po wyborach. http://stooq.pl/q/?s=eurpln&c=10d&t=c&a=lg&b=0http://stooq.pl/q/?s=usdpln&c=10d&t=c&a=lg&b=0teraz Wy, że edek wraca na dołki: http://stooq.pl/q/?s=eurusd&c=3d&t=c&a=lg&b=0ja, że "no way" i ciśniemy na 1,42 bo po prostu struś na zakręcie macha nogami w miejscu i dopiero za chwilę się rozpędzi. p.s. na foreksie gram lajtowo, po prostu zgaduje, więc bez spinki  no to ja nie lajtowo  poki co to cisniemy na serenity na 0,35 , co za śmiec 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|