Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 44 1 2 37 38 39 40 41 43 44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
GANT piwo kasa

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Na Serenity mamy dzis sylwestrowa zabawe santa

pakiety lataja na kazdej wysokosci, cos z tego musi wyniknac smirk

jestem dobrej mysli piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
Na Serenity mamy dzis sylwestrowa zabawe santa

pakiety lataja na kazdej wysokosci, cos z tego musi wyniknac smirk

jestem dobrej mysli piwo

nigdy wiecej wydmuszek z puke NC

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
co myślicie o PZu?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Panowie co z SERENITY??
Może Giertyszek się wypowie...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by gembol
Panowie co z SERENITY??
Może Giertyszek się wypowie...

no wlaśnie Giertyszek , puk puk grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Wydmucha, miało być info i 'tajemniczy inwestor' 3 miesiące temu, lepiej dać sobie spokój

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
znowu zielony jedzie po euro jak po burej suce
w hiszpanii ponad 20 % bezrobocie , kto zaplaci za ich długi ..

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

co by tu napisać?! stop. Kondzio doczekasz się, a nawet więcej aniżeli tylko nieruchomości komercyjnych. jak puści napięta proca instrumentów pochodnych to będzie walenie non-stop. edek uklepał dołki a każdy widzi co chce, dla mnie kierunek już jest jasny i myśle, że z czasem dotrze to do innych, stop. zaavada-takich "kwiatków" można znaleźć pełno, ale ale.. nie tylko trzeba wiedzieć gdzie nastawić ucho. stop. serenity, też mam to gównienko qrwa laugh ale trzymam, ponoć gorzej być nie może laugh drozapol połknie to co musi? stop, passing shot.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by ELDORADO
znowu zielony jedzie po euro jak po burej suce
w hiszpanii ponad 20 % bezrobocie , kto zaplaci za ich długi ..

http://www.berninger.de/predictions.html sonar

jabadabadu!

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No jeśli nieruchomości komercyjne rypną w USA to przełoży się to na drugi krach na giełdzie?

Jeśli tak to przydałoby się do tego przygotować, bo jak giełda w dół to chyba USD się wzmocni?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by mura
Originally Posted by ELDORADO
znowu zielony jedzie po euro jak po burej suce
w hiszpanii ponad 20 % bezrobocie , kto zaplaci za ich długi ..

http://www.berninger.de/predictions.html sonar

jabadabadu!

Dollar Devaluation continues 2010

nie w tym roku smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Conrad
No jeśli nieruchomości komercyjne rypną w USA to przełoży się to na drugi krach na giełdzie?

Jeśli tak to przydałoby się do tego przygotować, bo jak giełda w dół to chyba USD się wzmocni?

Albo znow sie zrobi goraczka zlota !!!!


Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
sorry, pizetju, stop. będę jak wrócę.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by mura

Dollar Devaluation continues 2010

nie w tym roku smile

Bezrobocie też chyba nie wzrośnie do ponad 12% do końca Q2. Kilka innych też kontrowersyjnych. Czyli jak u Sosny. Zielenią bije po oczach głównie archiwum.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by z o R r o
Czyli jak u Sosny. Zielenią bije po oczach głównie archiwum.

dobre grin

czytam gościa już sporo czasu, niegłupi typ. polecam jego niektóre wykłady. a myli się jak każdy, ale i tak mniej niż inni.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
na razie to sie Edek zieleni i serenity grin . ale w zachwyt nia padam , bo skromniutkie na nim obroty

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
13 kwietnia:

Originally Posted by mura
trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie - co ja bym zrobił, gdybym miał białe na szachownicy, zbił kilka kluczowych czarnych figur, dominował na placu i w kontekście zdobycia kolejnej damki (szybkie wprowadzenie jewrowaluty) - co bym zrobił ze złotówką. ja bym właśnie to wykorzystał i wbrew opinii analiwtyków, którzy sądzą, że interwencja jedynie na chwilę zatrzyma trend - zagrałbym właśnie na osłabienie złocisza by uspokoić gawiedź. jak już lasso nawinie się ma ofiarę - i tak już będzie po wyborach.

http://stooq.pl/q/?s=eurpln&c=10d&t=c&a=lg&b=0

http://stooq.pl/q/?s=usdpln&c=10d&t=c&a=lg&b=0

teraz Wy, że edek wraca na dołki:

http://stooq.pl/q/?s=eurusd&c=3d&t=c&a=lg&b=0

ja, że "no way" i ciśniemy na 1,42 bo po prostu struś na zakręcie macha nogami w miejscu i dopiero za chwilę się rozpędzi.

p.s. na foreksie gram lajtowo, po prostu zgaduje, więc bez spinki smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
już mnie zaczyna nudzić ta sytuacja w grecji. przecież to bankrut, wielkie mi halo smile

dług grecja+włochy+hiszpania+portugalia < dług kalifornia

ale pelikany muszą łykać, aby żyć.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by mura
13 kwietnia:

Originally Posted by mura
trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie - co ja bym zrobił, gdybym miał białe na szachownicy, zbił kilka kluczowych czarnych figur, dominował na placu i w kontekście zdobycia kolejnej damki (szybkie wprowadzenie jewrowaluty) - co bym zrobił ze złotówką. ja bym właśnie to wykorzystał i wbrew opinii analiwtyków, którzy sądzą, że interwencja jedynie na chwilę zatrzyma trend - zagrałbym właśnie na osłabienie złocisza by uspokoić gawiedź. jak już lasso nawinie się ma ofiarę - i tak już będzie po wyborach.

http://stooq.pl/q/?s=eurpln&c=10d&t=c&a=lg&b=0

http://stooq.pl/q/?s=usdpln&c=10d&t=c&a=lg&b=0

teraz Wy, że edek wraca na dołki:

http://stooq.pl/q/?s=eurusd&c=3d&t=c&a=lg&b=0

ja, że "no way" i ciśniemy na 1,42 bo po prostu struś na zakręcie macha nogami w miejscu i dopiero za chwilę się rozpędzi.

p.s. na foreksie gram lajtowo, po prostu zgaduje, więc bez spinki smile


no to ja nie lajtowo grin
poki co to cisniemy na serenity na 0,35 , co za śmiec puke

Strona 39 z 44 1 2 37 38 39 40 41 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,821
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1