|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
czym się różni ten system od systemu Marasa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6 |
A żeby teraz wam udowodnić, że ten system nie jest zły to podam wam przykład. Właśnie przd chwilą tj.18:00 skończył się mecz o Tarczę Dobroczynności Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 2:1. Ja dałem na kuponie za 5zł na Chelsea, kurs 2.25 i skasowałem 10.10zł. Interes zaczyna się rozwijać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
to ze jeden kupon trafiles nie znaczy ze od razu caly system bedzie dzialac lol
zeby udowodnic wartosc systemu potrzeba nim pograc przynajmniej przez sezon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
to ze jeden kupon trafiles nie znaczy ze od razu caly system bedzie dzialac czepiasz sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pewnie zazdroscisz ze sam na to nie wpadłes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6 |
Chcialem wam udowodnić,że ten system wcale nie jest zły na dowód podam was przykład. Dziś skasowalem tym systemem sałatę.Już wam pisze jak do tego doszło. Otórz postawiłem za 5zł, zrobiłem kurs 2 i zgarnąłem 10 zł.Chelsea - Arsenal 2:1 kurs 2.25 <lol>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
lol ale super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jesteś kozak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobry temat z humorkiem.Uśmiałem się. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak będzie coś nowego to wpadnę poprawić humor. A system jak system przy dobrej skuteczności będzie wchodził.
pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Prezes nie łam się i olej ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zawsze najwiekszych geniuszów doceniają dopiero po śmierci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Witaj Prezes. Dużo myślałem nad Twoim systemem i stwierdzam że jest naprawdę dobry. Nie przejmuj się nieprzychylnymi wypowiedziami, bo nie wszyscy są na tyle intelignetni żeby go zrozumieć. Znam odpowiednich ludzi, którzy dysponują dużą ilością pieniędzy i chciałbym im polecić Twój system. Nie chcę im go jednak sam przedkładać więc prosiłbym abyś sam się z nimi skontaktował i do nich napisał i opisał swój system. Zostaniesz dokładnie poinformowany na jakich zasadach go wykorzystają i jaki procent wygranej otrzymasz. Myślę, że nie będzie to więcej niż 10%, ale biorąc pod uwagę ilość inwestowanej gotówki na pewno nie pożałujesz. Dobra na razie tyle. Podaje adres: www.wolmed.online.pl [ wolmed.online.pl] Napisz koniecznie. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Mogles podac przed meczem ze grasz Chelsea bo tez chcialem zgarnac troche salaty!! ale w sumie juz i tak dosc mi pomogles podajac system!
pozdro dla Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
Witaj Prezes. Dużo myślałem nad Twoim systemem i stwierdzam że jest naprawdę dobry. Nie przejmuj się nieprzychylnymi wypowiedziami, bo nie wszyscy są na tyle intelignetni żeby go zrozumieć. Znam odpowiednich ludzi, którzy dysponują dużą ilością pieniędzy i chciałbym im polecić Twój system. Nie chcę im go jednak sam przedkładać więc prosiłbym abyś sam się z nimi skontaktował i do nich napisał i opisał swój system. Zostaniesz dokładnie poinformowany na jakich zasadach go wykorzystają i jaki procent wygranej otrzymasz. Myślę, że nie będzie to więcej niż 10%, ale biorąc pod uwagę ilość inwestowanej gotówki na pewno nie pożałujesz. Dobra na razie tyle. Podaje adres: www.wolmed.online.pl [ wolmed.online.pl] Napisz koniecznie. Pozdrawiam. lol tam napewno jego system docenią
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 861 |
Dobrze że są czasem takie tematy na forum można sobie poprawić humor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
pozdro dla prezesa jesteś moim idolem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
ale jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a gdzie mozna wykupić abonament na ten system? ja się piszę...w końcu coś porządnego a nei jakies tam progresje i inne takie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 48 |
abonament u prezesa po 122zl + (vat)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500 |
Prezesie bo nam buki pozamykaja jesli ty dajesz taki system do publicznej wiadomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czepiacie sie niepotrzebnie Prezesa,jesli niebedzie takich jeleni to z czego wy bedziecie wygrywac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Moja rada synu system jest dobry sprzedaj wszystko co masz bo warty jest grania za wysokie stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500 |
Kolega Prezes grajac tym systemem wpadnie jak:
a)sliwka w kompot b)kutas w pizde c)kondon w cipsko
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Ale jaja:) Dawno sie tak nie śmiałem. Ja za abonament daje 200 zł + vat
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699 |
Nie bardzo rozumiem żartów z Prezesa87 Oczywiste, że system długofalowo jest nieefektywny. Odradzam również taką grę. Ale każdy poszukuje ...
pozdrawiam Prezesa87
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6 |
Jak na razie ten sastem Mnie nie zawodzi, kolejny raz już zgarnąłem kasę. To już 3 raz od ogłoszenia tego systemu. Muwcie co chcecie ale na razie nie narzekam. Ps. Wymyśliłem kolejny system, jeszcze lepszy niż ten, ale na opisanie jego przeze Mnie niecierpliwi muszą jeszcze poczekać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
niecierpliwie czekamy... już się domyślam co to będzie znajdujemy w jednym buku kursy np. na tenis 1.5 - 3.0 a w drugim na te same zdarzenie sa kursy 2.0 - 1.8
i teraz w jednym gramy za 2.0 a w drugim przeciwnika za 3.0 i mamy czysty zysk
chłopczyku nie trudz się...to się nazywa surebet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. a żeby się chwalić że coś się sprawdza to radzę najpierw podawać typy a potem konfrontować z wynikami a nie odwrotnie bo tak to i system norwegów się sprawdza...
|
|
|
Link skopiowany do schowka